PDA

View Full Version : Странно образование



GrippingBosh
06-10-2012, 19:26
Здравейте! Пих антибиотик за цистит, имам рана на маточната шийка.Днес когато бях в тоалетната усетих нещо като топче ,образование точно до входа на влагалището ,няма бял връх ,едва ли е пъпка...Не е грамадно чак ,но не е и малко.Поддържам абсолютна хигиена ,ползвам превръзки в края на цикъла съм ,дали е възможно от превръзките да е това,досега съм ползвала ,но не помня да се е случвало това.Някой имал ли е такъв проблем? Бих се радвала ,да споделите как сте се справили

marilyn
06-10-2012, 20:00
Има голяма разлика между образОвание и образУвание...

И все пак, иди на лекар, тука на дали ще успеем да ти помогнем много. Не сме лекари.

zoreto
06-10-2012, 20:31
Може да е възпаление на бартолиновите жлези,но само предполагам,отиди на лекар, не можем през форума да ти кажем какво ти е, а и нямаме право.Иди на гинеколог :)

cyclops
06-11-2012, 11:55
Да не е кондилом? Още повече , че ако имаш раничка на шийката на матката това е твърде вероятно. Няма как да гадаем. Отиди на лекар. Особено за тази раничка е задължително !

SmilezZz
06-11-2012, 14:08
Посъветвай се със специалист , относно това образУвание - ние няма как да ти помогнем тук.

Ronnan
06-12-2012, 05:34
Под "раничка" се разбира всяко видимо изменение по повърхността на матката, не задължително рана предизвикана от механично въздействие.
Както казаха задължително гениколог и цитонамазка ... и НЕ ОТЛАГАЙ.