PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7-ми клас Русе



-meGusta-
06-10-2012, 19:42
Така,мислех да не ви занимавам и да си реша сама проблемите,но ето,че ми трябват мнения.Знам,че има 5315 такива теми и сигурно ви е писнало да четете проблемите на седмокалсниците,но за мен е важно. 8-)




Значи аз съм от Русе във СОУЕЕ.И сега се чудя да продължа там,или да се преместя в АГ или МГ.ОБАЧЕ се носят разни слухове,че в АГ учителите не са много честни,че училището вече не е много хубаво..и да попитам най-добре ако има някой,който сега е там,да каже вярно ли е.Защото иначи е много привлекателно,но ако стоят така нещата..И моля за съвет къде да ходя,к'во да правя.. :)

Steady
06-10-2012, 19:55
Ако искаш да си скъсаш гъза от учене и накрая да знаеш нещо отиди в АГ. Това за учителите не мога да го коментирам, обаче ако учиш няма да имаш проблем. За МГ не мога нищо да ти кажа.

SmilezZz
06-11-2012, 11:18
Аз съм с две ръце за МГ. Вярно е, че ще те мъчат доста с ученето, обаче накрая ще знаеш доста , в сравнение с тия от АГ и СОУЕЕ. Нищо лично, просто си изразявам мнението. Иначе решението си е твое. Реши кое ти харесва повече - МГ, АГ или СОУЕЕ.