PDA

View Full Version : За вибратора...



rusoto_baby_f
06-11-2012, 05:06
Интересно ми е да чуя и други мнения..
Преди известно време получих подарък силиконов вибратор http://static1.framar.bg/product/Double_Twister.jpg (същия само, че розов)..Обичам да експериментирам, та..Ползвах го само веднъж от любопитство за да видя какво е усещането и го захвърлих..Но при мен нямаше нищо общо с това което съм слушала от други момичета , като свършвам бързо, удоволствието е голямо и т.н. Имаше само едно вибриране, което за мен си беше дразнещо..никакво удоволствие, възбуда..Не бих пробвала втори път..
Интересно ми е, някой от вас ползва ли, ползвали ли сте..Бихте ли опитали/пробвали?Хареса ли ви?Какво беше усещането при вас?

cyclops
06-11-2012, 11:53
Аз имам и на мен много ми харесва. Приятелките ми, които имат също много им допада. Може би не си е отпуснала достатъчно, а може би мисълта , че ползваш това нещо (което е малко или много табу) те стресира. А може би пък наистина не е за теб. По принцип можеш да го ползваш по няколко начина, може и като сте с приятеля ти да го добавите към любовната игра. Усещането е страхотно. Но това е вече индивидуално за всеки.

anonymous708973
06-11-2012, 12:25
И на мен ми се струва, че е леко преувеличена цялата работа.
За клиторен оргазъм - окей, става, макар и трудно, защото и на най-слабата степен това нещо вибрира бая и усещането е прекалено силно.
За вагинален - забрави. Твърдо и студено нещо - тцъ.

Ама си е играчка, де.

xoxi
06-11-2012, 12:30
Една приятелка наскоро получи от приятеля си и каза, че в любовната игра между двамата, вибратора намира място, но сама да го ползва е абсурд.
Аз нямам, не съм ползвала, а нямам и желание. Не ме кефи мисълта просто да си завирам разни изкуствени неща в мен, след като разполагам и с момче... и със себе си.

DragonLady
06-11-2012, 13:19
Аз нямам, не съм ползвала, а нямам и желание. Не ме кефи мисълта просто да си завирам разни изкуствени неща в мен, след като разполагам и с момче... и със себе си.
Същата работа е и при мене. Предпочитам натуралните неща :D

SmilezZz
06-11-2012, 14:04
Нямам, не съм и пробвала. Склонна съм да опитам, макар че самата мисъл, че навирам разни неща да ми е някаква странна и не толкова хубава. Но обичам да експериментирам, така че. Може би по-скоро го бих пробвала с приятеля си в любовна игра, ама сега, когато се замислих - не искам сама да се пробвам.

anonymous708973
06-12-2012, 12:04
Една приятелка наскоро получи от приятеля си и каза, че в любовната игра между двамата, вибратора намира място, но сама да го ползва е абсурд.

Определено е по-добре да се ползва в компания - най-вече, защото е най-близкото до тройка, което сериозно обвързано момиче може да си позволи :д

rosencetooo
11-08-2012, 07:54
Да, доволна съм ! А и hi-tech вибраторите са , най-добрия избор , който може да се направи , защото са с много функции и са качествени.
http://www.sexshop.bg/jessica-rabbit.html
Ето този си купих аз , от sexshop.bg дойде ми с безплатна доставка и подарък лубрикант към него.
Препоръчвам ви го !

dimitar_ak
11-08-2012, 08:06
Чувал съм от жени, че най-приятни са вибраторите от кибер кожа. Не знам дали е вярно.

bilqnavod
11-08-2012, 08:09
Аз нямам, не съм ползвала, а нямам и желание. Не ме кефи мисълта просто да си завирам разни изкуствени неща в мен, след като разполагам и с момче... и със себе си.

И аз преди мислех като теб, но мнението ми се промени. Сега се замислям, защото не винаги има възможност да го направим дори и да ни се иска. И двамата работим. Той почива събота и неделя, а моята работа е на график, карам и нощни. Наистина понякога просто няма време за секс, а и умората си казва думата. Много обичам приятеля си, но ако ми подари такава играчка не бих се отказала да я пробвам дори и като го няма... 8-)

Foxa^
11-08-2012, 08:31
Да, доволна съм ! А и hi-tech вибраторите са , най-добрия избор , който може да се направи , защото са с много функции и са качествени.
http://www.sexshop.bg/jessica-rabbit.html
Ето този си купих аз , от sexshop.bg дойде ми с безплатна доставка и подарък лубрикант към него.
Препоръчвам ви го !
Даде 150 лева за изкуствена паламарка ли бе ? Нали се сещаш,че вибратора не може да те хване за косата , да ти качи краката на полилея , после да те целуне по устата и да ти каже "Обичам те .. ! Виж аз тия неща мога да ти ги направа и за без пари :D :D

dimitar_ak
11-08-2012, 08:39
Ех какъв услужлив съфорумник :P

marilyn
11-08-2012, 09:33
Даде 150 лева за изкуствена паламарка ли бе ? Нали се сещаш,че вибратора не може да те хване за косата , да ти качи краката на полилея , после да те целуне по устата и да ти каже "Обичам те .. !
+++++++ :D

rosencetooo
11-08-2012, 11:53
Купувайки си вибратор или други неща от секс магазин , с партньора си разнообразявате сексуалния живот. :) А в момента на пазара се предлагат най-различни неща , който може да си подарите за двама ви .

bilqnavod
11-08-2012, 12:30
Купувайки си вибратор или други неща от секс магазин , с партньора си разнообразявате сексуалния живот. :) А в момента на пазара се предлагат най-различни неща , който може да си подарите за двама ви .

+1 много съм съгласна

inatchiika
11-08-2012, 13:54
Аз имам вибратор от няколко години.... Много ми харесва да се задоволявам с него но си мам един пиниз....... Вибриращата част при моя е в основата при тестисите ,та притискам тази част в клитора и е страхотно..... Успех ако решиш да пробваш пак

TrollWare
11-08-2012, 14:03
Ако си на сухо си играйкай