PDA

View Full Version : Имам проблемм .. ;\



Babyyy___
06-11-2012, 08:50
Историята ми започна 2009г., когато със семейството ми решихме да си купим къща в едно село.Идеята ни беше да си почиваме там ,далече от града и проблемите.В това село има доста роми,но въпреки това започнах да излизам.Взимах си някоя приятелка.В началото всичко беше наред.Разбрах,че представата ми за цигани е била съвсем различна.Едно момче,което имаше баба в това село ме хареса.Не знам дали в самото начало съм имала някакви чувства към него.. и до днес не мога да разбера,но малко по малко успя да ме омае.Не се усетих как мина времето,но той някак си ми завъртя главата.Майка му е ромка ,а баща му е българин.Живееше в града ,някак си го имах за различен.Започна да идва в къщи на село, запозна се с майка ми(тя знаеше за него) ,а баща ми мислеше ,че сме само приятели.Така минаха няколко месеца ,може би 5-6 .Той ми беше първият интимен приятел.След известно време той поиска да се виждаме и в града.Това беше може би най - големият ужас за мен.Знаех как ще реагират съучениците и приятелите ми ако ме видят с циганин.На него му личи- по -тъмен е и просто си му личи.Казах му,че не искам.Много плаках,чувствах се виновна.Той поиска тогава да се разделим и аз приех решението му,но ми беше много трудно. Въпреки всичко не можахме да се разделим, той ми каза ,че ме обича въпреки всичко.Тогава започнаха проблемите.Започнахме да се караме.Почти винаги той започваше и винаги в спора ставаше въпрос за това,че не искам да излизам с него ,че ме е срам и т.н.В споровете започна да ме бута и в последствие се стигна до удряне ,не по лицето ,а по тялото .Не съм имала някакви синини, но психическият тормоз ми се отразяваше.Когато се ядосва става различен човек,а през другото време се държи наистина мило и му вярвам че ме обича.Майка ми научи, много пъти се разделяхме и пак се събирахме.Така успяваше да омае майка ми,че понякога когато сме разделени и аз не му обръщам внимание,той започва да звъни на нея и да я манипулира,само и само да ме види.Миналата година разбрахме,че е взимал пари от нас и когато разбрахме и го питахме той си призна и каза ,че го е направил за да ми 'докаже' че наистина е циганин.Винаги обръща вината към мен.И след много раздели днес пак сме заедно.Той не избухва вече толкова ,примири се с положението до някъде.Всеки ден ми казва ,че иска да се променя ,но аз знам,че това не може да стане.Всеки път като се видим аз плача, той пак започва да говори за тази тема ,чувството за вина отново ме наляга и не мога и не мога да се разделя с него.Все едно нещо ме връща към него.Всичко което е направил ми е пред очите,не мога да го забравя.На моменти изпитвам такава омраза и ненавист и не мога да разбера какъв човек е той наистина.Дали ме обича или прави всичко за да ми отмъсти.Моля ви дайте ми съвет, не знам какво да правя искам вашето мнение като странични наблюдатели. Благодаря ;]

kindergarden
06-11-2012, 09:44
Няма абсолютно никакъв смисъл да се мъчите! Теб те е срам от него =>не го обичаш истински! Това е нормално да му тежи и да го измъчва и дори да го кара да върши тези неща, но това, че те е удрял и крал пари от вас, не го оправдавам! Изходът е само едни спрете да се виждате... всичко друго е само продължаване на агонията!

SmilezZz
06-11-2012, 10:52
Ай, стига с глупостите от рода, че го обичаш! Не, не го обичаш, момиченце. Срамуваш се от него, не искаш да те виждат с него, влияеш се от хорското мнение, относно него. Все неща, които доказват, че не го обичат и се чудя защо ли все още продължаваш да си с него.

Нормално е държанието му (като изключваме кражбата и физическия тормоз - те явно са му в кръвна), при условие, хайде, няма да се преповтарям - написах го по-горе.

Изясни се с чувствата си.

neverlookback
06-11-2012, 11:06
А според мен има чувства към него и от това идват вътрешните и противоречия. От една страна иска да е с него, но от друга, обществото най-често отхвърля подобни връзки. Ако не го обичаше отдавна да го е зарязала, според мен. Проблема обаче е, че от тази ситуация изхода е много труден. Или трябва да се примириш със срама и да се надяваш другите да го приемат или поне да не показват неодобрението, или да го оставиш окончателно, което ще е трудно в началото, но с времето се свиква в крайна сметка.

cyclops
06-11-2012, 11:44
Бих ти казала, че щом те е срам от него значи не го обичаш достатъчно. Обаче фактът, че те е удрял ме кара да ти напиша : приключи всичко ! Не можеш да позволяваш на мъж/момче да те удря.

scandalousLady
06-11-2012, 12:13
Бих ти казала, че щом те е срам от него значи не го обичаш достатъчно. Обаче фактът, че те е удрял ме кара да ти напиша : приключи всичко ! Не можеш да позволяваш на мъж/момче да те удря.



Така е, но ти сама трябва да решиш какво чувстваш и какво искаш да правиш.Успех дано всичко се нареди.

aks13v
06-12-2012, 07:34
Малеее, как може да се ебеш с мангал, че даже и "връзка" да имаш с него. Ако дъщеря ми го направи това ще и отрежа главата. Няма значение, че е полумангал, това са най-долното племе.

notlike
06-12-2012, 08:10
Виж, трудно би била заедно с циганин и ще ти кажа защо. Първо - те имат коренно различен начин на мислене. Особено ако ти си амбициозна, тогава много ще страдаш. Разбира се, има и изключения при тях, но главно това са онези от тях, които са интегрирани в обществото и са далеч от гетото. Има ли цяла рода на едно място, пък недай си Боже и повече, тогава се махни навреме. Много бързо са научени да действат "генно" - предават се едни и същи черти, които ги правят напаст за целия свят. Колкото и да ти изглеждат свестни, винаги има нещо скрито в ръкава - ти сама каза - бой, кражби и прочие. Може циганките да са свикнали с това и да не им прави впечатление, но за един нормален човек това не е нормално. Бягай надалеч и това е!

valdesbg
06-12-2012, 08:16
Заслужаваш си да те тъпче и мачка. Щом след всичките лайна и мизерии които ти е направил още твърдиш че го обичаш и вярваш че той те обича... значи си прекалено наивна. И е циганин ебати... не останаха ли българи че тръгнахме по чуждо?

shmatarok
06-12-2012, 08:21
Заслужаваш си да те тъпче и мачка. Щом след всичките лайна и мизерии които ти е направил още твърдиш че го обичаш и вярваш че той те обича... значи си прекалено наивна. И е циганин ебати... не останаха ли българи че тръгнахме по чуждо?

Това!
Чудно ми е обаче как може такова нещо, грам самоуважение да нямате някои хора. Тоя ви краде, теб те бие, лъже, маже, а пък ти седиш и се тюхкаш, че го обичаш. Ама айде, стой си при него да те бие, скоро и някое бебе ще ти направи да му се радвате заедно ;)

horacio
06-12-2012, 08:22
Абе заеби тва, че е циганин ама тва да те краде и да те бие... Тва не е по-малко унижение от това да ходите заедно в града. Не се излагай да продължаваш да си с него. И да го обичаш и да ти е гадно, запази си достойнството и недей се занимава повече. Дръж се на ниво.

valdesbg
06-12-2012, 08:40
скоро и някое бебе ще ти направи да му се радвате заедно ;)

*sarcasm tag*

Идилия ще бъде :) Той ще я бие и лъже, тя ще си мисли че го обича, а детенцето ще попива всичко :)

*sarcasm tag*

bebe7o
06-12-2012, 08:52
Не стига, че сама си си виновна ами си и куха като градинска лейка. Алооооо как ще оставиш някой да се държи така с теб?! Да те БИЕ, че и от вас да краде... Никакво уважение ли нямаш към себе си? Достойност, гордост.. нещо?!
Т'ва циганите са най-долното племе - мързеливи, нагли, противни и прочие. И не, не го обичаш истински, щом те е срам от него. Бягай надалеч и т'ва е.

marilyn
06-12-2012, 11:56
Миличка, в кой свят живееш? Даваш на някакъв да те бие, да обръща все вината към тебе? И не можеш да скъсаш с него?? И това, че те е срам да излизаш с него-разбирам те, мен също ме беше срам да излизам с едно момче, което си беше българин, просто беше тъпичък и не особено наясно с етикет, поведение и така.

error92
06-13-2012, 01:03
Видиш ли циганин - бегай далеко ! :D

rusoto_baby_f
06-13-2012, 01:19
Бих ти казала, че щом те е срам от него значи не го обичаш достатъчно. Обаче фактът, че те е удрял ме кара да ти напиша : приключи всичко ! Не можеш да позволяваш на мъж/момче да те удря.
еййй взе ми думите от устата

Въртиш се в един кръг...заедно сте после сте разделени...сега пак заедно..но до кога?..до след ден..седмица..месец..когато пак се скарате..
Гледай реално на нещата - или го приемаш такъв какъвто е, или се разделяте.
И един съвет- не живей за мнението на хората.Всеки сам преценява как да живее.И днес нито си първата, нито ще си последната която ходи с циганин..

Babyyy___
06-18-2012, 16:21
Благодаря на всички за коментарите :) Исках просто да видя гледната точка на околните и да си преценя какво да правя.. а на тези които ме съдят и упрекват ще кажа , че безгрешни хора няма и никой не е застрахован за каквото и да било ...

NqkfaNikakva21
06-19-2012, 02:11
Ей, тва хората са страшна работа. Доброволно да се оставя да я бие и унижава ... Евала, мацка. Страхотна самооценка имаш.

gO0d_GiRl
06-19-2012, 05:53
Ocтави го! Колкото и да е трудно! Има много други момчета... Все ще се намери някой, който да те цени и обича. Няма смисъл да търпиш идиотщините му!

Verminaard
06-19-2012, 10:37
Колеги,мангалът си остава мангал НЕЗАВИСИМО от нищо.Ама докъто има малоумни момиченца да се връзват на мургавата сган ще има подобни теми.Няма да се научите вие.