PDA

View Full Version : Как разбирате, че тоя човек е вашия човек.



assd
06-11-2012, 13:03
Привет,
в смисъл как избирате своя човек? По какво разбирате, че точно този е човека. Ами ако сбъркате.
Имам голям проблем и не може вече на два стола. Може ли да си влюбен в двама души (макар жените да не са хора, но все пак. шегувам се)

Сещате се, вие как избирате?

cyclops
06-11-2012, 13:36
Аз мисля, че е възможно да си влюбен в двама. Аз лично съм го изпитвала. А как се оправих със ситуацията.. ами не избрах никого първоначално. Реших да опозная допълнително и двамата и накрая просто сърцето ми го спечели един. Нещата се напасват с времето. Имай предвид, че първоначалната любовна тръпка е най-силна и най-заблуждаваща. Даже бих казала, че любовта може да се сбърка с тръпка (физическа, психическа).

Irti
06-11-2012, 13:52
Никой не разбира, че това е човека, а се надява да е.

SmilezZz
06-11-2012, 13:53
Влюбен в двама? Не , не е възможно. Вероятността е такава, че можеш да изпитваш симпатии към единия и да обичаш другия. Или да изпитваш симпатии към двамата, но един от тях заема по-голямо място в сърцето ти.

Иначе с времето всичко се разбира. По начина на държание, жестове и всичко. по това как се чувстваш, когато си с този човек.

anonymous708973
06-11-2012, 14:51
Сядаш и правиш равносметка за плюсовете и недостатъците на двамата/тримата/стотината. Ако щеш, списък си направи.
Накрая е*аваш майката на всичко и избираш този, с когото имаш повече химия.

xoxi
06-11-2012, 15:50
Не се притеснявам да сбъркам. Случвало се е и не е болка за умиране. Научавам нови неща, доизграждам принципи и характер, знам какво да търся и да искам, знам и какво мога да дам в следващите връзки.
Също така не си и избирам с кого да бъда. Колкото и клиширно да звучи вече, сърцето ми избира много преди главата ми да си е задала въпроса.
Пантерката го каза супер точно.
Случвало ми се е да съм между две момчета еднакво добре отнасящи се към мен, с почти еднакви характери, приятна външност. Единият имаше може би малко повече плюсове от другия във всички отношения, но химията беше точно межу мен и този с по-малкото плюсове. И тук се връщам към клиширното си изречение, което написах горе.

Hilary_
06-11-2012, 17:02
Сещате се, вие как избирате?
Повечето пъти изборът ми е грешен .. съответно съм стигнала до заключението, че все още не мога да ги преценявам добре (в началото). Единственото, което съм си извадила като "бележка" е да не бързам .. в началото винаги всичко ти изглежда перфектно и ВИНАГИ по - натам се разочароваш ..

don't say anything.
06-11-2012, 17:13
То се усеща. И не смятам, че човек може да бъде влюбен в двама/две. Така или иначе или ще паднеш от 2-та стола, или ще избираш.

DisappointedDreamer
06-11-2012, 17:58
Пантерката го каза най-хубаво.

Не можеш да си влюбен в двама души по един и същи начин. Винаги любовта ти с/към някой е различна. Може обаче да обичаш двама души - единия като приятел/брат, другия като предишните две + интимен партньор.

blondeVIP
06-11-2012, 18:25
Абе не знам как разбираш.. просто си идва отвътре.. след първите 1-2 месеца, които почти винаги са розови и т.н.
Що се отнася до двамата... сещам се за един много добър цитат от Джони Деп, който гласеше нещо от рода на това, че ако обичаш двама избери втория защото ако наистина си обичал първия нямало е да се влюбиш във втория (ебати обърканото го написах) ... Има известна логика в това . :)

rusoto_baby_f
06-12-2012, 02:13
Привет,
в смисъл как избирате своя човек? По какво разбирате, че точно този е човека. Ами ако сбъркате.
Имам голям проблем и не може вече на два стола. Може ли да си влюбен в двама души (макар жените да не са хора, но все пак. шегувам се)

Сещате се, вие как избирате?


Не избирам ,,моя,, човек..Срещаш човек с който си пасвате, приемаш го такъв какъвто е, с неговите положителни и отрицателни черти, характер и т.н. Той не е перфектен, защото не съществува перфектния човек, но е всичко от което се нуждаеш.Допълвате се взаимно.Дори денят ти да е бил ужасен, достатъчно е един негов поглед, една негова прегръдка, мила дума, ласка, усмивка, да знаеш, че е с теб и в добри и лоши моменти.
Всяко начало е розово, с течение на времето идват проблеми, перипетии, ако успеете да преминете през всичко заедно, сам ще почувстваш дали е ,,твоя,, човек..

Не можеш да си влюбен в двама души по един и същи начин. Не ми се е случвало, за това за мен е невъзможно.Винаги ще имаш по големи симпатии, привличане към единия..

Niakoitam
06-12-2012, 08:27
Всъщност и аз отвреме навреме се замислям на този въпрос.Не ми допадат постоянните раздели и събирания на два човека и често запълването на промеждутъка с други връзки на поне един от двамата.Та това винаги съм се чудел като го погледна от другата позиция.Ако стане така че двама човека са решили че другият е точният човек за тях.В един момент обаче поне на единият от двамата нещо започне да му липсва и намери човек който му се струва по подходящ и действа.Обаче след време нещата пак не потръгнат и той не реши че предишният е бил по подходящ.След време пак и пак и пак.Обаче не е ли това само използване на отсрещният човек колкото да не бъдеш сам въпреки че има неща в него,които не ти харесват, а от два столя най-лесно се пада на земята.От друга страна пък имаше една картинка дето един младеж расте и постоянно намира кусури на жените.Казва тая е грозна,тая е дебела,тая е кифла,тая е страшна,тая мирише(на цигари),,тая е лигава,тая е малка,тая е голяма,тая е кичозна и т.н..Накрая на картинката вече е станал старец и си казва: "Май най-добра беше миришещата".А смъртта се надвесила с косата зад стола му и казва: "Вече е твърде късно".

valdesbg
06-12-2012, 08:44
Сядаш и правиш равносметка за плюсовете и недостатъците на двамата/тримата/стотината. Ако щеш, списък си направи.
Накрая е*аваш майката на всичко и избираш този, с когото имаш повече химия.

Това.

Не може да си влюбен в двама/две. Или си атеншън хорс or you want to get laid :)

anonymous708973
06-12-2012, 12:03
Не избирам ,,моя,, човек..Срещаш човек с който си пасвате, приемаш го такъв какъвто е, с неговите положителни и отрицателни черти, характер и т.н. Той не е перфектен, защото не съществува перфектния човек, но е всичко от което се нуждаеш.Допълвате се взаимно.Дори денят ти да е бил ужасен, достатъчно е един негов поглед, една негова прегръдка, мила дума, ласка, усмивка, да знаеш, че е с теб и в добри и лоши моменти.
Всяко начало е розово, с течение на времето идват проблеми, перипетии, ако успеете да преминете през всичко заедно, сам ще почувстваш дали е ,,твоя,, човек..

Не можеш да си влюбен в двама души по един и същи начин. Не ми се е случвало, за това за мен е невъзможно.Винаги ще имаш по големи симпатии, привличане към единия..

Мисля, че те имаха предвид избора в най-най-ранния етап на едни взаимоотношения.

rusoto_baby_f
06-13-2012, 01:38
^^ в ранния етап, няма как да разбереш.Почти винаги нещата в началото са розови, но това не означава, че е ,,твоя,, човек

assd
06-13-2012, 07:29
има добри мнения, ама аз мисля да си продължа така докато ме хванат :D и двете са мнгоо готини и противоположни, с едната аз съм лудия, с другата съм спокойния, защото едната е като пожар, а другата е скромно момиче. за сега е много забавно и ще видя след време коя ми харесва повече

bloodyF
06-13-2012, 07:42
от два стола и накрая на земята
обмисляш с кой имаш бъдеще, какви са ти перспективите и с двамата и решаваш
единият беше груб и това до някъде ми харесваше (мъничко мазохистче съм си), а пък другия-супер внимателен..
избрах 2рият и засега не съжалявам : )
избери си веднага, недей да разиграваш момичетата!!!

babity
06-13-2012, 07:45
Сядаш и правиш равносметка за плюсовете и недостатъците на двамата/тримата/стотината. Ако щеш, списък си направи.
Накрая е*аваш майката на всичко и избираш този, с когото имаш повече химия.

Не мога да съм по - съгласна! Освен ако не смяташ да си търсиш брачна половинка, заложи на химията.

assd
06-13-2012, 07:48
аз не разигравам никого, даже предполагам, че трябва да се сещат, че има и друга, но никой не го прави на проблем все още или добре се крия, макар да не крия нищо, във фейсбук имам снимки и с двете качени и се виждат от всички... може самият аз да съм между другото за тях, но пък на мен ми е много много приятно както е сега

едит: за това питах, как да избера ако не знам дали съм важен и за коя точно?

babity
06-13-2012, 07:52
А ти искаш ли да се обвързваш изобщо?

assd
06-13-2012, 08:04
да, аз съм супер, когато съм във връзка, стига да е сериозно и взаимно.

babity
06-13-2012, 08:15
Еми в такъв случай пак се връщаме към коментара на Пантерата. Поопознаваш ги още малко, ако не ти е достатъчно и после избираш тази, с която ти е по - айляк. :D

marilyn
06-13-2012, 11:41
Ами не знам как разбираш, че това е "твоя" човек. Май принципа е "проба, грешка; проба, грешка"...
И аз често пъти от 2 стола на земята оставам ...

Violenza
06-13-2012, 11:53
Май принципа е "проба, грешка; проба, грешка"...
Точно.
В началото на една връзка няма как да разбереш дали нещата ще потръгнат. Колкото и "един за друг" да изглеждате, пак може да не се разбирате. И обратното.
Била съм в тази ситуация с двата стола само веднъж, тогава не избрах нито единия и не сбърках. Не знам в твоя случай как точно стоят нещата, ама колебание още в началото не е на добре.

Mery Angelova
06-23-2012, 19:04
ами просто опознаваш 4овека и си правиш сметка дали си щастлива и дали притежава ка4ествата,които търсиш у едно мом4е.

GreenFairy
06-23-2012, 20:20
По принцип не решаваш кой е единствения, просто го усещаш. А смятам, че винаги с единия човек е по-хубаво и на тази база избираш. Ако искаш сериозна връзка преценяваш коя е по-готова и по-подходяща за сериозна връзка. Ако те разбира, ако е готова да сподели кофти момент с теб, ако проявява интерес към дребните неща от ежедневието ти, ако помни неща за теб, който ти рядко си спомняш, ако проявява повече интерес... Абе трудно е да сбъркаш според мен...

assd
07-11-2012, 21:21
Ето пак съм аз. Еми не мога да реша, влюбен съм в две и това е. Нищо не мога да направя. Когато се опитвам да си кажа, повече няма да и се обаждам на едната и горещи вълни ме обливат (е горе долу де) като си помисля, че няма да се видим повече, защото ми харесва да се виждаме. С другата е същото.
Само, че ми се иска да съм си само с едничка, но ме плаши, че може да сбъркам, а втори шанс надали ще имам да поправя ако сбъркам.
И какво се прави в такава ситуация?

tori
07-13-2012, 08:04
Просто усещаш, че този човек е, с който искаш да заспиваш вечер и да се будиш сутрин. Не знаеш защо, не знаеш как, но е пленил сърцето ти, ума ти, тялото, притежава пълни права над пеперудите в стомаха ти. Карате се, обиждате се, блъскате си вратите на излизане, но след 20 секунди си готов да се върнеш при него, в прегръдките му, в сърцето му. И си готов да заложиш главата си, че без него няма да си същия, няма да си щастлив. Естествено, не от първият път го намираш, не от първите минути или още преди да се запознаете. Знаеш, че ако се разхилиш пред него, няма да избяга с писъци, няма да те помисли за куко.
Абеее просто разбираш, че е твоят човек, че няма да се чувстваш така добре с друг. А коя е твоята правилна, никой не може да ти каже. Единствено сърцето ти. Успех.