PDA

View Full Version : Велика България е била по-велика от днешната!



michel1
06-11-2012, 13:04
Някъде четох, че никога няма да сме щастливи по тези земи и единствения начин да станем отново велики е да си върнем земите на бивша Велика България, та според вас трябва ли да си ги поискаме земите обратно от Русия и Украйна?

Към псевдопатриотите - преди да я има тази България я е имало Волжка и после Стара Велика България, ама не ви виждам да пискате по форумите за тях? Ако бяхте истински патриоти, щяхте да искате възстановяването на едната от двете, да речем Велика България. Време е да се върнем там, онези земи ни принадлежат повече, тези тук са проклети!

michel1
06-11-2012, 13:07
Смятате ли че тези земи са прокълнати понеже траките и римляните по тях са изчезнали?

LadyDi
06-11-2012, 13:12
Да се "върнем" там?
Някой е дремал в часовете по история...

BadAss
06-11-2012, 13:37
тоо па и той :lol:

michel1
06-11-2012, 14:46
Да се "върнем" там?
Някой е дремал в часовете по история...

Когато я е имало Велика България, скапаната територия която населяваме сега е била византийска. Специално вие по морето и днес си имате ясно изразен византийски ген. Повечето сте мургави като гърците. Аз се надявам Велика България да се възроди за сметка на Дунавска... 1300 години стигат...

BadAss
06-11-2012, 14:49
високите температури явно оказват различно влияние у всеки

LadyDi
06-11-2012, 16:21
Когато я е имало Велика България, скапаната територия която населяваме сега е била византийска. Специално вие по морето и днес си имате ясно изразен византийски ген. Повечето сте мургави като гърците. Аз се надявам Велика България да се възроди за сметка на Дунавска... 1300 години стигат...
Не, ти наистина не си добре :lol:
А между другото, аз нямам византийски ген. При мен има прабългарски (леко дръпнати очи) и славянски (руса коса).
Не ми приказвай наизустени глупости. Велика България се е разпаднала много преди Аспарух да довтаса по тия земи.

michel1
06-11-2012, 17:41
Колкото и да ви е яд по нашите земи преди нас е имало други народи - траки и византийци! И пак ще има.

Ilikeliljon
06-11-2012, 17:47
Мишел като се събудил май краката са били отвити, а? Аз викам да се върнем и да намерим корените си в Китай и да си възвърнем паметта за философа Боян, прекръстил се в Лао Дзъ в Китай:)

LadyDi
06-11-2012, 17:47
Стягай багажа и заминавай да освобождаваш Велика България!