PDA

View Full Version : Нека си поговорим за вас



cherry2
06-11-2012, 16:00
Какви са хобитата ви?Какво правите през свободното си време..? Как се изграждате като човек? Разкажете каквото искате...нещата който обичате да правите и каквото се сетите за вас!

kitty02
06-12-2012, 06:39
Хобито ми е да карам колело.
Чета, разхождам се с приятелки през свободното си време.
Как се изграждам като човек ли? Хмм .. Изключително спокойна и уравновесена съм.

the_world_around_me
06-12-2012, 10:24
Обичам да си почивам вкъщи , да чета , да гледам интересен филм , да излизам и ест да слушам музика. Обикновено не съм много спокоен човек (нервна съм доста ) ,но с различна компания се държа нормално (т.е когато нашите не са около мен) .

rusoto_baby_f
06-13-2012, 02:17
Обичам разходките, шопинг, обичам да гледам филми - всякакви:комедии, ужаси, драми, екшън, любовни, всичко зависи от настроението ми..
Какво правите през свободното си време..? - най-често съм навън с приятелки
Как се изграждате като човек? По принцип съм спокойна личност, но зависи от хората около мен.Имам дяволско търпение, което понякога е лошо, защото оставям хората да ми се качат на главата..Но когато чашата прелее по-добре да не ми се мярка никой пред очите..И най-често си го изкарвам на грешния човек, който не е виновен..

Sladichkoto0
06-13-2012, 05:43
Нямам хобита ... Аз също обичам разходките, но през пролетта ... През лятото никак не обичам да се разхождам :D Обичам да ходя на плаж, да ям сладолед и да пия ледено студена вода ... Също така обичам през големите жеги да си седя у дома на хладничко :) ... Аз също много обичам шопинга, обожавам да имам нещо ново, независимо какво е то :D Като човек мисля, че съм спокойна в повечето време, поне аз така се чувствам, но когато се ядосам, мисля, че мога буквално да избухна :D

Ospi
06-13-2012, 08:46
Хобита имам. Обичам да рисувам, да излизам да поиграя някой спорт, да ходя да тренирам, да играя на компа и понякога гледам някой филм.

DisappointedDreamer
06-13-2012, 09:19
Обичам разходките, шопинг, обичам да гледам филми - всякакви:комедии, ужаси, драми, екшън, любовни, всичко зависи от настроението ми..
Какво правите през свободното си време..? - най-често съм навън с приятелки
Как се изграждате като човек? По принцип съм спокойна личност, но зависи от хората около мен.Имам дяволско търпение, което понякога е лошо, защото оставям хората да ми се качат на главата..Но когато чашата прелее по-добре да не ми се мярка никой пред очите..И най-често си го изкарвам на грешния човек, който не е виновен..

Телец ли си?

Аз обичам дългите разходки сред природата есента/зимата/пролетта. Най-хубаво ми е есента/зимата да изляза на разходка, с ръкавички, ботуши и шал и да се разхождаш сред падналия бял сняг и замразени езерца. Есента пък топлите дрехи пак присъстват, и ботушите които стъпват върху паднали кафяви листа, докато мириса им се разнася до носа ми. Пролетта е готино, защото всичко разцъфтява, патици се появяват с малките си, мирише на зелена новопоникнала трева, цветя и дървета.

Обичам след такива разходки есента/зимата да си полегна сред топлите завивки и многобройни възглавници, четеейки Стивън Кинг, с чаша топло какао/кафе в ръка. Или пък гледайки някой драма/трилър филм, когато настроението ми е скапано до ептем си ниво. Обичам да карам колело, и да чувствам болката в бедрата си докато се опитвам да изкача някой баир, и сладостта от спускането след това, когато вятъра докосва всяка част от тялото ти, опитвайки се да свали дрехите ти, и ръцете ти умаляват, страхувайки се, но и обичайки бързата скорост.

Обичам да стана стана сутрин или вечер да седна навън и да гледам природата, почивайки си. Обичам да се шлая безцелно с приятелки.

Като човек съм ужасно лоялна. Трудно допускам някой до себе си, но направа ли го веднъж, никога няма да те зарежа ако се нуждаеш от помощ. Както по-горе спомена една съфорумка, имам ужасно голямо търпение и рядко се ядосвам, но в един момент ми прилива и си изкарвам всичко на всички. Искам да бъда независима и самостоятелна, силна и можеща/знаеща.

Colouring
06-13-2012, 10:06
^ Прекалено познато ми звучи. Каква зодия си? ;д

Обичам зимата. Точно в тези горещи дни за море или басейн аз си мечтая за зима. Обичам да вали снежец, пухкав и красив, а аз да се разгождам навън с топъл шал около врата и шапка. А когато стане късно да се прибера, да си направя чай/кафе/горещ шоколад и да си чета спокойно в леглото. Обичам и дъжда, стига да съм вкъщи. А като спре да излезна, да е леко хладно, за да мога да се наметна с нещо, и да се разхождам. Обичам да гледам филми. Обичам и да плача на филми.. много. Обичам да спя до късно събота сутрина и да се излежавам, мислейки си за всичко заобикалящо ме.

Хобита нямам.. Книжки, музика, филми, разходки.. това е.

Спокойна съм, което е добре. Затворена съм като човек. Мога да изслушвам хората, да им давам съвети, без техните проблеми да ми натежават, но аз самата не мога да споделям.. Уравновесена и спокойна съм. Търпелива съм, амбициозна. Oбичам да съм сама, но не и самотна. Мразя да съм сред прекалено много хора - задушавам се. Не обичам прекалено шумни и пренаселени места.

DisappointedDreamer
06-13-2012, 15:44
Аз съм телец 8-) а ти?

Ааа, и това което написа ми е особено познато. Все едно аз съм го писала. И аз обожавам дъжда, стига да съм си вътре на топло. Обожавам да гледам как лек, пухкав снежец се сипе навънка, обожавам да се излежавам до късно съботите.

Като човек обичам да се шегувам, да давам съвети и да изслушвам, но самата аз много рядко го правя, и то само с определени хора. Амбициозна съм, да, обичам и аз да съм сама и големите места, претъпкани с хора буквално ме задушават.

Colouring
06-13-2012, 16:02
Една след друга сме - аз съм близнаци. ;д

mlakniwe
06-13-2012, 16:19
Какви са хобитата ви? нямам
Какво правите през свободното си време..? нищо
Как се изграждате като човек? никак

the_world_around_me
06-14-2012, 19:53
Какви са хобитата ви? нямам
Какво правите през свободното си време..? нищо
Как се изграждате като човек? никак
Най-подробното описание ,което можеш да дадеш :D:D

rusoto_baby_f
06-17-2012, 03:38
Телец ли си?

.
Не.Дева ;)

Your.Passion
06-17-2012, 04:47
Не.Дева ;)

Аз също :D . На коя дата си роден/а ? :)

rusoto_baby_f
06-19-2012, 03:31
на 05.09...

Your.Passion
06-19-2012, 06:23
Аз 20.09 .. ;ддд

dreamwalker
06-19-2012, 13:54
Пред свободното си време (а и през несвободното си също :D):
- чета всякакви книги;
- ровя се в Интернет - чета любопитни новини и т.н.;
- пиша разказчета, стихотворенийца;
- (опитвам се да) рисувам;
- излизам на разходка;
- подреждам... въпреки това стаята ми прилича на истински битпазар, но това е друга тема. ;]]
Обичам да научавам нови неща, защото човек се учи през целия си живот.
Нещото, което искам е да ЗНАМ и да МОГА. ;]]

marin4itu
06-19-2012, 14:12
Аз 20.09 .. ;ддд
И аз съм тогава :D 92 набор съм..

Иначе през свободното ми време обичам да съм сред природа, обичам да се разхождам, обичам да прекарвам време с любимите ми хора, обичам да гледам филми и да съпреживявам различни съдби, обичам понякога и да оставам сама със себе си, много обичам да се занимавам с ноктите ми, да си ги оформян и лакирам и рисувам :D
Като човек съм доста общителна личност, винаги съм с добри намерения към хората. И аз съм много търпелива и избухвам изведнъж. Общо взето мога да бъда много добричка, но мога да бъда и много злобно човече.