PDA

View Full Version : Някой в Англия???



Sladi4kiqNIKI
06-11-2012, 18:01
Здравейте,

на 16 години съм,и мисля да замина да уча в Англия,и да започна да работя там.

Искам да попитам други който вече са там,мога ли да вляза в училище в което не се плаща много за година?(Препоръчително с boarding)Под много имам предвид нещо между 3000-4000 лири.

Как става това с документите,трябва ли да се изваждат някакви специални за апликация(от БГ?)Също така,как става с документите в Англия?Говоря за Лондон.

Благодаря

IAmTheRealMe
06-19-2012, 19:59
Аз живея в Англия и уча в бординг, но съм по-близо към Бирмингам,а не Лондон.Ако искаш евтино даскало, най-евтиното,което можеш да намериш е 3000 паунда за срок.В една учебна година има по 3 срока.Смятай колко ти излиза.За 4000 лири,даскало няма да намериш освен ако не е най-забутаното и най-гангстерското и...абе съмнявам се да има такива. Ако има ,много късмет ти желая, защото сигурно ще е пълна дупка. Отгоре на всичкото, училище точно в Лондон, с пансион ,няма да намериш. Търсила съм и намерих няколко, но са ужасно скъпи. Тези, които са по-евтини са някъде по-далеч от големите градове. За това с документите, трябва първо да разбереш в кое училище ще ходиш, и после питаш училището,защото навсякъде е различно.Ако искаш да работиш, малко трудно ще стане, защото в пансионите не ти дават кой-знае колко свободно време.Може да се опиташ да си намериш нещо за уикендите.