PDA

View Full Version : Прекалена мастурбация водеща до слаба ерекция



goshkokoko
06-12-2012, 02:27
Здравейте! Аз съм момче на 20 години и не бях правил секс през живота си до момента. Имам проблеми с ерекцията, пенисът ми става, но след малко омеква и не мога да правя секс. Забравих да кажа, че имам приятелка от 6 месеца и чак на четвъртия месец имахме що-годе успешен опит за полов акт. Чувствам, че сексуалното ми желание е ниско и имам ниска чувствителност в пениса още по време на нормалната ерекция. Преди да си имам приятелка мастурбирах доста често и намерих следната информация в интернет:

Някои форми на мастурбиране водят до сексуална дисфункция
Специалистите предупреждават, че мъжете които прекалено често мастурбират и привикнат на по-висока плътност и бързина, при секс с партньорката могат да получат нежелано удължаване на еякулацията, загуба на ерекцията, което е вид сексуална дисфункция.

Та въпросът ми е дали наистина е така и ако да, как мога да се поправя. Благодаря за вниманието!

IseeDEADbodies
06-12-2012, 08:48
Т'ва са глупости, че може да се увредиш заради многобройни мастурбции. Има хора които ВСЕКИ, подчертавам всеки ден онанират и нямат никакви проблеми. Не мисля че е "проблема" ти е свързан с това. По-скоро иди на уролог.

jghgh
06-13-2012, 15:55
Спри да мастурбираш, виж как е без презерватив в нея (ако пие противозачатъчни и двамата сте здрави) или със супертънки?
Теб не те ли възбужда повече факта, че ще правиш секс с момиче, не с ръката ти, все пак?
Не че съм голямата специалистка, но и аз съм чувала, че от прекалена мастурбация свикваш на ръката си, а тя е по-груба от женската вагина и може да се поддържа много бързо темпо, което при реален секс наистина трудно се постига и то най-вече за теб.

Сериозно, точно аз не му разбирам много, но предполагам е добре да намалиш онанирането за известно време и да пробваш секс само и единствено с приятелката си. Нека те стимулира с език, да влезеш ако има такава възможност без презерватив в нея или с много тънък такъв т.н. Няма как да не се възбудиш максимално според мен.

А тя знае ли за твоите проблеми? Трябва да си споделяте такива неща.

goshkokoko
06-17-2012, 08:28
Не че съм голямата специалистка, но и аз съм чувала, че от прекалена мастурбация свикваш на ръката си, а тя е по-груба от женската вагина и може да се поддържа много бързо темпо, което при реален секс наистина трудно се постига и то най-вече за теб.

Сериозно, точно аз не му разбирам много, но предполагам е добре да намалиш онанирането за известно време и да пробваш секс само и единствено с приятелката си.

А тя знае ли за твоите проблеми? Трябва да си споделяте такива неща.


Точно това си мисля, че е случаят! Свикнал съм с по-бързото темпо и сила на ръката си. Иначе имаме успешни опити, но вече на 2рия път дори като е в нея пениса и спада, даже понякога и първия път още. (правим секс без кондом!)
Естествено, че знае приятелката ми за моите проблеми, всичко си споделяме .

TotallySexy
06-17-2012, 10:22
Ако си спокоен и възбуден и не се получава дълго време... Лекар :)