PDA

View Full Version : Какво означава това?



nefizkata
06-12-2012, 05:40
Проблемът ми е, че харесваме две момчета от училище аз и най-добрата ми приятелка. Но ние не знаем дали те ни харесват изобщо. Ще ви кажа някои действия които те направиха за да ми помогнете, да ме посаветвате и да ми кажете какво да предприема. Та всичко започна от едно леко блъскане по гърба с закачлива усмивка ( те ни блъснаха и между другото те са с една година по- големи от нас и не ги познаваме). След това на същия ден пак се срещнахме в стълбите и те ни заговориха, аз бях долу на стълбите а приятелката ми се беше качила вече и те идваха за да се качват и тогава единия от тях ми каза хайде няма ли да се качваш а аз казах "амии незнам". След това последваха усмивки по коридора когато се срещнем и даже няколко пъти аз, приятелката ми и те двамата се прибирахме заедно. Да говорихме си и така и не стигнахме до запознанство и казване на имената. Темите ни на разговор бяха за безсмислени неща. Единия от тях се беше включил в разговор за "мразя брат ти" и така те се включваха и те. Аз много ги харесвам но не знам дали и те ме харесват или просто ни заиграват. Много бих искала да знам, да ни кажете какво според вас долу- горе се опитват да направят и какво да предприемем. Ние сме много срамежливи и обикновенно те ни заговарят. Но съм готова да зарежа срама. Даже когато един път се разхождахме с приятелката ми и едни други наши приятелки те ни достигнаха и ги чух да си говорят. Единият каза "Хайде де няма ли да направиш нещо!?" а другия каза "Аве кво искаш да вляза в нея ли!?". и след това отново ни заговориха. Моля, помощ! Благодаря ви предварително :)

LadyDi
06-12-2012, 06:39
О, Боже, каква объркана тема.
На колко години сте? Цялата група, имам предвид.

nefizkata
06-12-2012, 12:15
аз и приятелката ми на 14 а момчетата на 15

nefizkata
06-12-2012, 16:08
две момичета сме и две момчета ако не съм се изразила правилно

kindergarden
06-12-2012, 16:50
хъх... сладури :D:D

WeNeedMoreDrugs
06-12-2012, 17:03
Ако сте хубави ще станат работите. А и на такава възраст на момчетата винаги им се плеска, така че не виждам смисъл от питането ти. Просто ги налезете и това е.

tuzaro
06-12-2012, 18:13
не ви харесват