PDA

View Full Version : анален секс



eqinox
06-12-2012, 05:47
Здравейте, от няколко месеца правим анален секс с приятелката ми. 5 минути след началото, даже и от самото начало започва да я боли точно на входа. Усеща го като протъркване. използваме лубриканти дюрекс и някакви олиота но нещо не се получава с тях, пък и понякой път започва да я боли и отвътре корема и не може да се продължи. Моля кажете нещо и по двата въпроса, благодаря. :)

SisiJ
06-12-2012, 05:55
Болката минава - срамът остава :D шегувам се разбира се ;)
Пръснали са ти някой хемероид.
Иди на уролог.
:D

ludata90
06-12-2012, 06:07
Правете вагинален секс.

eqinox
06-12-2012, 10:13
sisij аз имах в предвид че момичето я боли, а не мен. и все пак отговорете за аналния, зарежете вагиналния

DragonLady
06-12-2012, 14:00
Като я боли отзад, защо и причиняваш болка? Нали уж я обичаш?

DisappointedDreamer
06-12-2012, 14:03
Като я боли отзад, защо и причиняваш болка? Нали уж я обичаш?

Айде бе. Всичкки ни боли при първия път също, ама тоя въпрос не си го задала на първия си нали? Обзалагам се че момичето на автора иска да го направят и просто търсят решение на проблема им с болката.

eqinox
06-12-2012, 18:06
естествено че е така както казва DissapointedDreamer.Аз все още си следя за някакъв хубав изчерпателен отговор :)

ubuntureload
06-12-2012, 20:47
Без плюнка не става...

Cloud9
06-13-2012, 15:59
Нормално е да я боли. Просто бъди нежен и използвайте повечко смазочна течност. Започни бавно,ама мнооого бавно, нека тя определи темпото. После вече се забавлявайте на воля.

eqinox
06-13-2012, 18:23
еми то ние внимаваме на максимум ама пак.. нищо де ще се опитва пак, пък ако не може здраве да е :)

marin4itu
06-13-2012, 18:27
Според мен не се отпуска внимателно. С моя приятел правим анален секс,само когато на мен ми се прииска, е на него му се иска по-често де :D Бебешкото олио върши чудесна работа. По-добре тя да контролира в началото, докато се разшири и отпусне максимално. На мен ми е най-удобно да контролирам кучешката. Когато вече ми стане приятно давам на приятеля ми да поеме контрола. Най-важното е да е спокойна и наистина да го иска. Успех!

eqinox
06-13-2012, 18:29
мерси помагаш доста :p

magita
06-14-2012, 08:21
Айде бе. Всичкки ни боли при първия път също, ама тоя въпрос не си го задала на първия си нали? Обзалагам се че момичето на автора иска да го направят и просто търсят решение на проблема им с болката.

Мен пък не ме боля 1-я път...
Друг е въпроса, че мацката иска и никои не я кара на сила. Тогава не виждам къде се сравнява обичта с болката.

the_man
06-15-2012, 10:14
Пич мацката ти се стяга, за това има такава болка "на входа". Анусът има 2 сфинктера (кръгови мускули), външния е като скелетните мускули и можеш да го контролираш кога да се отпусне и кога не, но вътрешния е от гладка мускулатура (незнам колко си на ти с биологията) и той не се подчинява на волеви контрол. За това в такива случаи трябва максимално да я предразположиш, възбудиш и надъхаш, за да се "разтопи" цялата и да се отпуне напълно, не ти говоря само психически, но и физически. Пробвай с приказки и можеш също така да опиташ яко (но много нежно) с пръст докато се отпусне. Опитайте и в банята, водата намалява напрежението и отпуска мускулите, но отмива смазката, така че внимателно. Ако е напрегната, или е пила кафета, цигари и други подобни, които възбуждат симпатикуса, ще има повишен тонус на гладката мускулатура и следователно пак ще е по-стегната отзад. Като цяло цаката е леко по леко да я отпуснеш и после както си знаете :)
В краен случай може да пробвате с попърс, но не го препоръчвам.

zliat
06-15-2012, 12:54
the_man-е ако се използва бебешко олио не отмива от водата-нали е олио.
остава на повърхността...на която е.

koto
06-15-2012, 13:17
... има и една рецепта в помощ - лидокаин мас. Това е гелче, което притъпява сетивата , там където е намазано с него(като локален анестетик). Зъболекарите го ползват, само, че под формата на инжекции и го инжектират. Не е вреден и може да помогне, но имайте предвид, че все пак "входът" трябвя да е отпуснат и пак да се внимава, най-вече поради намаляване на чувствителността на това място.

lqlqlq..
06-16-2012, 08:52
офф и аз имам такъв проблем..ужасно е!! болката е нетърпима и още докато проникне в мене го карам да спре, знам че и на него му е супер гадно.Той прави всичко възможно за да ме отпусне, но НЕ и НЕ..не мога..Дайте съвети, дали наистина бебешкото олио помага, защото лубриканта НЕ СТРУВА. :С

li0n
06-16-2012, 09:04
Бебешкото олио не разяждаше ли латекса? Или беше нещо друго?

dream1707
06-16-2012, 09:13
Дам, до колкото и аз знам, не е подходящо да се използва бебешко олио с презервативи... апък анален без презерватив, просто не си го и помисляйте

DisappointedDreamer
06-16-2012, 09:19
Мен пък не ме боля 1-я път...
Друг е въпроса, че мацката иска и никои не я кара на сила. Тогава не виждам къде се сравнява обичта с болката.

Беше образно казано. Знам че не всички ги боли първия път. Просто ме подразни поредното тъпо изказване на онази потребителка.

DisappointedDreamer
06-16-2012, 09:21
Защото като си лепнете една инфекция, ще се върнеш във същата тема, скубейки си косите от яд.

DisappointedDreamer
06-16-2012, 09:51
Аз не практикувам анален секс. Ако го практикувах, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО щеше да бъде с презерватив.
Така е, ако говориш за инфекция от твоя страна. Обаче приятеля ти може много лесно да си лепне някоя инфекция. О боже, на колко си по дяволите?

li0n
06-16-2012, 09:53
На 16 била. :D
Според мен е фейк..

DisappointedDreamer
06-16-2012, 10:46
За тези си години имаш ужасно ниска сексуална култура. Но, давай, праскай се с когото искаш без никакви предпазни средства на воля.

granger
06-16-2012, 11:28
На теб без презерватив нищо може да не ти стане,но на партньора ти...жална му майка,ако лепне инфекция.Много безотговорно подхождате.

simple_woman
11-20-2012, 07:53
Мисля, че просто не сте готови. Прочетете това. Полезно е. И не бързайте.
http://www.zajenata.bg/%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D 1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81-%E2%80%93-%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-news2883.html

inatchiika
11-20-2012, 08:17
Когато,жлизаш я накарай да а се напъне все едно ще ака,това ще отпусне мускола и няма да я боли толкова

AfterSex
11-20-2012, 11:05
Само да гледа да не пръцне :D :D :D

anonymous708973
11-20-2012, 12:34
Здравейте, от няколко месеца правим анален секс с приятелката ми. 5 минути след началото, даже и от самото начало започва да я боли точно на входа. Усеща го като протъркване. използваме лубриканти дюрекс и някакви олиота но нещо не се получава с тях, пък и понякой път започва да я боли и отвътре корема и не може да се продължи. Моля кажете нещо и по двата въпроса, благодаря. :)

Боли я, защото се стяга.
За това има няколко причини. Една от тях е психическата нагласа, че ако не се стегне, може да се изпусне. Това се преодолява с клизма. Ще е много по-спокойна, ако си направи, знаейки, че няма какво да се обърка и да я постави в неудобно положение. Може да ти е странно да говориш с нея за това, но я попитай какво мисли по въпроса.

Използвайте бебешко олио вместо лубрикант. В пъти по-добро е, не изсъхва и не лепне, но прави презерватива неупотребяем. Имай го предвид.

marilyn
11-20-2012, 16:19
Темата е стара.

liglata_bg
11-20-2012, 16:40
Когато,жлизаш я накарай да а се напъне все едно ще ака,това ще отпусне мускола и няма да я боли толкова

Ако го направи това ще умре от болка.като се изхождаш го правиш за да излезе нещо от вътре на вън ,а не обратното.По-добре да не прави нищо.А за болките в корема не знам и при мен ги е имало.Ползвайте и бебешко олио както спомена колежката над мен.И в добавка за накрая внимавай как го вадиш за да не се изпусне.

inatchiika
11-20-2012, 19:26
Задължителното за анален секс е да си е направила клизма преди това,когато се напънеш отпускаш мускула независимо дали е за да влезе или излезе нещо (казвам го от опит),смазката е другото важно нещо "колкото повече толкова повече"! Ако си направиш клизма преди това няма да се стягаш и притесняваш и няма да боли токлова

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 21:11
Заговорихте за инфекция ? Не съм запознат с това , някой от вас може ли да обобщи малко повече , какво представлява , стана ми интересно , а и няма да е зле да знам ! :)

Sladursambeeee
11-20-2012, 21:17
Тая мраша SisiJ не я слушайте една ударена позната е и е курва тя само притеснява...!!!!!