PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля.. мнения? съвети?



raqtaaa
06-12-2012, 13:52
Така.. на 15 съм. Обичам едно момче от може би вече 6-7 години. От един град сме но учим в различни - аз в Разград а той в Русе. В една компания сме и всеки петък и събота сме или на купон или някъде другаде.. Той е наясно какво изпитвам аз към него но последният път когато говорехме по темата каза че проблем му е разстоянието и че не иска да се вижда с приятелката си само 2 дена в седмицата.. Разбирам го но си мисля че ако наистина искаш да си с един човек разстоянието няма да ти е проблем а и идва лято... и преди се бяхме целували но само целувки... на последния купон ме изпрати и докато вървяхме ТОЙ ме хвана за ръката и докато му приказвах нещо той просто ей така ме цунка по бузката... Беше много сладко от негова страна.. докато му говорех ме гледаше влюбено.. неговия сладък влюбен поглед.. след това се целувахме... после като се прибрах ми беше писал.... това става в петък.
В събота пак имаше събиране но този път с повод .. понеже повечето от компанията танцуваме народни танци и щяха да заминават за Русия за 10 дена (аз не отидох защото имам изпит.. ) та.. този път не стояхме до много късно... пак се прибрахме заедно и ме целуна така сякаш за последно.. Усещам че има нещо но вече ме е страх да заговоря по темата защото знам че после аз ще съм наранената от отговора му за разстоянието и т.н.... не знам какво да правя.. да продължа ли да се занимавам с него илии не знам.... съвети ??

Starless
06-12-2012, 14:17
Предполагам, че повечето ще ти кажат да се откажеш, но аз не смятам така. По това което пишеш изглежда момчето не е безразлично към теб (между другото не спомена каква е разликата в годините ви..). Както ти сама каза идва лято може би пък гледната му точка да се промени. "Не се отказвай от някого, ако не можеш да прекараш и ден, без да мислиш за него."

SmilezZz
06-12-2012, 15:58
Кажи му това за лятото. Като гледам вие неофициално сте си заедно.
Иначе разстоянието не винаги е толкова безобидно. Наистина никак не е хубаво да обичаш даден човек, да искаш да си с него, но поради това разстояние да нямаш възможност да го видиш. Ако ще има - то ще е за 2 дена, което не е достатъчно, но всичко си зависи от вас.

lonely_girl92
06-13-2012, 15:24
Аз лично не бих издържала връзка от разтояние,ще ми е много трудно и мъчително.Мога да те посъветвам само да не се отказваш,току виж нещата се наредят за вас,защото е очевидно,че и двамата имате чувства един към друг. :)

marin4itu
06-13-2012, 18:58
Русе - Разград е много малко разстояние. Аз имах връзка на 200км (Русе-Варна) и издържахме година и 2-3 месеца, като се виждахме всяка седмица, а сега живеем заедно. Стига и двамата наистина да го искате, да нямате съмнения един в друг и да сте сигурни, че един ден разстояние ще се стопи, е възможно да се получи. От опит ти го казвам.

DisappointedDreamer
06-14-2012, 15:29
Връзките от разстояние не са за всеки. Ако имате възможност да се виждате по-често от 2 пъти в седмицата, то тогава му сподели своите чувства и желанието ти да имате нещо повече от приятелство. Обаче, ако такава възможност не съществува, те съветвам просто да го оставиш, защото нещо повече от приятел с него няма да бъдеш. Разбира се, ако ти се прави секс го задръж. Може да си бъдете секс бъдита :)

raqtaaa
07-06-2012, 23:44
Разликата в годините - аз съм на 15, а той на 16.. нищожна .... Скоро една приятелка е говорила с него и той и е казал, че не изпитвал нищо повече от приятелски чувства към мен.. не искал да е с мен защото аз съм била сериозна, а той бил лайно... Абсолютно всеки петък, събота и неделя го виждам, не е да не се виждаме.. Виждам, че не е безразличен, но вече съм почти сигурна, че не иска да се получи и няма да потръгнат нещата... А и доколкото знам не съм единствената, с която се целува по купони..

Amore-Mio*
07-10-2012, 11:43
От части е прав. На никой не му харесва идеята да не може да вижда половинката си всеки ден, а само няколко дни в седмицата. Но все пак: просто поговори с него и се опитайте да намерите решение. Ако ли не - няма какво да правиш.

comics
07-10-2012, 12:21
Разстоянието не е проблем, още повече че се виждате за 2-3 дни в седмицата,а имайки предвид, че и лятото идва......
Друг е проблемът. Ако искаш да разбереш какъв- говори с него, с гадаене няма да стане.

li0n
07-10-2012, 12:31
Разликата в годините - аз съм на 15, а той на 16.. нищожна .... Скоро една приятелка е говорила с него и той и е казал, че не изпитвал нищо повече от приятелски чувства към мен.. не искал да е с мен защото аз съм била сериозна, а той бил лайно... Абсолютно всеки петък, събота и неделя го виждам, не е да не се виждаме.. Виждам, че не е безразличен, но вече съм почти сигурна, че не иска да се получи и няма да потръгнат нещата... А и доколкото знам не съм единствената, с която се целува по купони..
Тези неща ясно показват, че чувствата от негова страна ги няма. Намери си някой на нивото, не се занимавай с него. :)
Edit: нямам предвид, че ти си му под нивото, а обратното.

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 12:35
Сама си отговори на въпроса с втория коментар...