PDA

View Full Version : МИС ТИЙН БЪЛГАРИЯ 2012



StriPPeD
06-12-2012, 16:39
Здравейте.
Казвам се Вени Савова и Ви пиша с една молба.
Имам национална титла - Miss Teen Bulgaria ROYAL GALAXY и ще представям България на световния конкурс на 2ри август 2012 в хотела на Дисни в Орландо, Флорида. На сцената ще ми бъде връчена и стипендия за актьорско майсторство/моделство в Манхатън, Ню Йорк. Също така от догодина ще бъда директор на националния конкурс и аз ще интервюирам момичетата тук за да изпратя най-достоен представител на нашата страна. Не знам кое момиче ще има късмета, който аз имам да отида на интернационално състезание, но печели доста. Големият победител печели и участие в голяма холивудска прожекция.
Вчера бях на интервю за Виза. Уж всичко трябваше да е сигурно с този конкурс, тъй като на другите момичета в Европа им дадоха, но аз не успях да убедя консула, че нямам намерение да имигрирам. На 17 съм, той не ме познава, но аз не бих си зарязала училището, семейството и конкурса който ще ръководя, за да избягам, да бъда напълно сама (нелегално) и дори да не мога да работя. Кандидатствам за неимигрантска туристическа виза. Имам братовчед в Ню Йорк, както и на други места в Америка. Имаме и семейни приятели, които са там. На 02.07.2012 ще ходя отново на интервю. Въпроса ми е - кой да ми прати покана? Този път няма да намесвам конкурса толкова, а роднините/приятелите, които ще са мои гаранти там, тъй като ЩЕ ПЪТУВАМ САМА. Имам декларация от родителите ми, само ми трябва Виза.
Ако имате опит или съвети - помагайте.

tuzaro
06-12-2012, 16:46
дай някоя снимка да видим коя е мис

StriPPeD
06-12-2012, 16:49
По темата, моля.

https://www.facebook.com/MissTeenBulgariaRoyalGalaxy

StriPPeD
06-12-2012, 16:58
????????????

WeNeedMoreDrugs
06-12-2012, 17:01
До колкото знам, ако консулът ти откаже виза това е окончателно, а при това дори след като са изследвали родословното ти дърво чак до 9-то коляно. Организаторите на конкурса не могат ли да ти помогнат?

StriPPeD
06-12-2012, 17:05
Той ми отказа, защото не успях да го убедя. Не носих никакви документи освен официална покана от конкурса. Сега ще ходя отново на интервю началото на юли и това ми последен шанс, наистина искам тая стипендия, а за да я получа, трябва да отида и да ми я връчат на живо. Директорката написа следното писмо до тях (даже иска да подаде оплакване срещу него):

Ambassador Warlick, it is a great pleasure writing this letter for Veni Savova our current Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy 2012. Veni is scheduled to compete in our 2012 competition July 30-August 2, 2012. She would arrive with the other contestants on July 29 and leave on August 3, 2012. We are looking forward to having someone from Bulgaria in our International pageant. We have young ladies coming from other countries as well such as the UK and Scotland.
Veni would be competing in the Teen Division along with girls from the US and other countries. The event will be live webcast so that her friends and family in Bulgaria will get to see the event. Veni has also expressed an interest in running a pageant for us in Bulgaria and this would give her an opportunity to experience our pageant so that she can duplicate it in Bulgaria.
Royal Galaxy Pageants is a newer pageant system thereby affording her opportunities that she may not have had in other international pageants. As a delegate to the pageant Veni has already received a $3600 scholarship from Future Star Studios out of Manhatten NY and if she should win her division she would get a full $7200 scholarship to further her modeling career.
I truly hope that you grant her this VISA and that she gets to create lifetime friendships and prepare herself to be an entrepreneur and model/actor.
Thank you for considering our request.

WeNeedMoreDrugs
06-12-2012, 17:36
За съжаление писмото не е доказателство, защото всеки би могъл да го напише. Опиши внимателно всичките си контакти в САЩ, защото ако има и минимални несъответствия ще ти откажат отново. (Имат си достъп до информация за всичко, която дори не знаеш, че съществува. Така на 1 приятелче му отказаха виза, защото не мислил, че е предимство един вид да се бърка в личния живот на близките си, понеже проучват и тях...) Също така не сменяй версията си, че отиваш основно заради конкурса - все пак ще те интервюират същите хора, а и да не са ще сверят информацията. Родителите ти може би също трябва да са с теб и да предадат декларацията (каквото и да представлява тя). но без да са прекалено емоционални...
Нещо такова...

StriPPeD
06-12-2012, 17:56
Аз като отида там, ще им дам документи за:
- Законен статут на приятелите ни там; законен статут на братовчед ми и всичките ми други роднини в САЩ; законен статут на директорката на конкурса;
- принтирано това писмо и официалната ми покана;
- декларация от нотариус, че родителите ми ме пускат да напусна сама страната;
- бележка за всички такси, които съм плащала за конкурса, хотела на Walt Disney и всички други разходи;
- документ, че родителите ми имат собствена фирма и могат да финансират пътуването;
- интервюта, които ще имам с медиите;
Ако това не свърши работа, трябва да са.. не знам какви.. да не ми дадат виза...

scrooper
06-12-2012, 23:18
Добре де, как така другите момичета са го убедили? Разпитай ги какво толкова по- различно от теб са му казали и показали (като документи :р).