PDA

View Full Version : Как да отслабна..



smile12345
06-12-2012, 16:48
Знам,че могат да се намерят много материали по тази тема в интернет, но за 1ви път искам да започна да тренирам и да се храня здравословно и не знам откъде да започна..някой да ми каже диети, упражнения,защото не мога да се търпя вече...На 15 съм и съм вегетарианка,не знам дали това ще ви помогне да се ориентирате но съм 170см и тежа 46кг....благодаря предварително!...(=

kindergarden
06-12-2012, 16:52
не мисля, че ти е нужно да отслабваш, съдейки по килограмите и височината ти
вярно, че това не е важно, но мисля, че килограмите ти даже са малко :)

smile12345
06-12-2012, 16:58
не мисля, че ти е нужно да отслабваш, съдейки по килограмите и височината ти
вярно, че това не е важно, но мисля, че килограмите ти даже са малко :)

ако ме видиш едва ли ще останеш на същото мнение...амии аз не искам да отслабна много смисъл с 2-3 килограма ,искам просто някакъв режим на хранене,защото нещо напоследък се храня доста зле - само се тъпча...и ми се иска да се стегна малко,мускули да натрупам.. (=

kindergarden
06-12-2012, 17:03
еми за този сезон тичане....фитнес също може да тръгнеш на някакви народни танци тае бо и т.н
аз лично ходя на народни танци и тае бо и съм доста доволна... нямам хубаво тяло,но нямам и силна воля :D:D
за яденето наблягай на зеленчуците и плодовете и то е ясно намали сладкото,тестените храни, мазното, газираното...
и гледай да хапваш често по малко и преди 6 часа вечерта :)

не разчитай на диети няма смисъл за 2-3 килограма :) спортът ще ти е от по-голяма полза,защото нямаш за сваляне много и ще ти се стегне тялото ;)

ALetterFromTheSky
06-12-2012, 17:08
Май си поотслабнала в мозъка , а !? Анорексичка ли си , ква си- за 1, 70 е добре да си около 50кг, сигурно наистина изглеждаш зле както твърдиш.....

smile12345
06-12-2012, 17:20
еми за този сезон тичане....фитнес също може да тръгнеш на някакви народни танци тае бо и т.н
аз лично ходя на народни танци и тае бо и съм доста доволна... нямам хубаво тяло,но нямам и силна воля :D:D
за яденето наблягай на зеленчуците и плодовете и то е ясно намали сладкото,тестените храни, мазното, газираното...
и гледай да хапваш често по малко и преди 6 часа вечерта :)
не разчитай на диети няма смисъл за 2-3 килограма :) спортът ще ти е от по-голяма полза,защото нямаш за сваляне много и ще ти се стегне тялото ;)

офф и аз нз вече к'во да правя за тичането ок ама няма с кой.. хD
фитнес супер,ама на тая жега да се затваряш в няква зала,а и пак няма с кой..
а иначе спортувам по 15 часа седмично,ама като се прибера и се тъпчаа,а и явно и аз нямам воля,защото не мога да спра да ям сладко или тестени храни...а иначе толкова много искам да ходя на спорт различен от този,който спортувам,ама никой не се навива да идва с мен...и все пак искам някаква диета,защото се храня когато ми се яде и искам това да престане и да се храня по график..

kindergarden
06-12-2012, 17:32
храненето по график си го налагаш сама не е нужна диета
а за тичането и спорта не ти е нужен никой... аз сама ходя :D:D другото са само оправдания :)

smile12345
06-12-2012, 18:08
храненето по график си го налагаш сама не е нужна диета
а за тичането и спорта не ти е нужен никой... аз сама ходя :D:D другото са само оправдания :)

ее дообре бе...не сериозноо искам си приятелче ,ама никой не иска с мен...xD