PDA

View Full Version : По какъв път да тръгна?



TheSnake2045
06-12-2012, 18:52
Аз съм 7 клас и имам 32 бал на матурите за ЕГ в Ловеч. Но това не е проблема, чудя се какво да уча щом завърша гимназия. Върви ми езикът и се надявам да науча освен анг. и немския в гимназията. Мога да рисувам (аз така мисля защото са ме хвалили дори даскали). Мислил съм за архитектура, но не съм сигурен. Желая да уча нещо, с което да се реализирам, може и да не е архит. може и друго, може и право, но ако има някой, който мисли, че ще ми помогне да го направи...
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

zlatko98
06-12-2012, 19:13
Излез на балкона и хвърли един камък - със сигурност ще уцелиш или правист или икономист. По-добре архитектура или строително инженерство учи (ако си добър с математиката).

fenasf
06-12-2012, 20:46
Излез на балкона и хвърли един камък - със сигурност ще уцелиш или правист или икономист. По-добре архитектура или строително инженерство учи (ако си добър с математиката).

98
AXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXXA XAXXAXAXXAXAXXA

zlatko98
06-13-2012, 03:50
98
AXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXXA XAXXAXAXXAXAXXA

Проблем? Започналия темата също е 98!

PyCoKoCkA93
06-13-2012, 10:12
За Право трябва да ти се отдават литературата,съответно и българският, и историята,а за архитектура-рисуване и математика.Едната дарба я имаш,което накланя везните към архитектурата.Защото за Право трябва да почваш от а и б,както се казва.А езикът в езикова гимназия е на много добро ниво,учи си го редовно там,защото езици вече много хора знаят и не е нищо особено,за да се насочваш за това и във висшето. :)