PDA

View Full Version : Имам един въпрос ..



lonely_girl92
06-12-2012, 19:15
Едно нещо не мога да разбера и моля ако някой може да ми обясни.. Защо когато съм с даден мъж прекарваме си добре през цялото време се държи супер мило и внимателно в следващия момент ми иска телефона и стигаме до въпроса - защо след всичко не се обажда ? Много ми е странно защо след като няма намерение да ме потърси ми взима телефона ??

Sh@d0w
06-12-2012, 19:19
За его буустинг.

tuzaro
06-12-2012, 19:44
за всеки случай, ако не намери по-хубава от тебе

valdesbg
06-12-2012, 20:35
Предните два коментара изчерпват темата.

marilyn
06-12-2012, 20:36
Едно нещо не мога да разбера и моля ако някой може да ми обясни.. Защо когато съм с даден мъж прекарваме си добре през цялото време се държи супер мило и внимателно в следващия момент ми иска телефона и стигаме до въпроса - защо след всичко не се обажда ? Много ми е странно защо след като няма намерение да ме потърси ми взима телефона ??

Такива са мъжете. А и на теб винаги ли ти се иска да ти се обади?? Щот на мен не... понякога ми е ок, че не се обажда, щот не ми се налага да се чудя как да го режа... забили сме се, изкарали сме си 1 вечер заедно.. ми хубаво, живи и здрави.

fenkaaa
06-12-2012, 20:50
Такива са мъжете. А и на теб винаги ли ти се иска да ти се обади?? Щот на мен не... понякога ми е ок, че не се обажда, щот не ми се налага да се чудя как да го режа... забили сме се, изкарали сме си 1 вечер заедно.. ми хубаво, живи и здрави.

Десет букви..

rusoto_baby_f
06-13-2012, 02:00
Такива са мъжете. А и на теб винаги ли ти се иска да ти се обади?? Щот на мен не... понякога ми е ок, че не се обажда, щот не ми се налага да се чудя как да го режа... забили сме се, изкарали сме си 1 вечер заедно.. ми хубаво, живи и здрави.

съгласна...............

bloodyF
06-13-2012, 07:41
е щом я пуска темата, обвиъсли че иска да й се обади
може да е бил зает нещо, пиши му смс или нещо такова
а пък ако те отреже-по живо , по здраво и давай със следващия : )

lonely_girl92
06-13-2012, 14:43
Благодаря за отговорите, явно прекалено лесно се хващам :D - писах му ,но никакав го няма .. Както и да е де не е болка за умиране :D