PDA

View Full Version : Алергия



runway27
06-12-2012, 20:19
Здравейте. Явно имам някаква алергия и е супер гадно. До сега ми се беше случвало, но не чак толкова осезаемо. Когато съм вънка на слънце постоянно кихам. Тоест постоянно ми се иска да кихна, но не мога и на 2-3 мин. Носа ми тече постоянно. Това обаче не ми пречи чак толкова колкото сълзенето и сърбежа на очите. Не спират да сълзят, а когато ги забърша, защото няма как вече става по-зле започвам да ги барам и се подуват супер много. Забелязвам, че когато съм си вкъщи само и единствено ми тече носа, но това го отдавам на това, че спа на отворен прозорец. Изляза ли на слънце обаче започва всичко и е нетърпимо. Майка ми казва, че сега цъфтят липите и е възможно да е от това. Все пак има ли такава възможност и след около седмица някъде да мине или да посещението при лекар е задължително? Горе-долу от 2-3 дни съм така.

rusoto_baby_f
06-13-2012, 03:03
Братовчедка ми е с абсолютно същата алергия..При нея е всяка година по едно и също време..
Посети лекар

bloodyF
06-13-2012, 08:55
липите са причината сигурно
единият вариант да пиеш кларитин-не знам дали не е с рецепта обаче

DisappointedDreamer
06-13-2012, 10:03
От липите е. Очите ти се подуват и сълзят. Отиди на лекар да ти предпише нещо, но нищо няма да ти помогне напълно докато липите не спрят да цъфтят.

Your.Passion
06-13-2012, 12:26
От липите е. Очите ти се подуват и сълзят. Отиди на лекар да ти предпише нещо, но нищо няма да ти помогне напълно докато липите не спрят да цъфтят.

+1 точно от липите е !! :) Една приятелка е абсолютно същата.