PDA

View Full Version : Плочкии



Black.Cherry
06-12-2012, 19:52
Здравеййтее...
значи на 15 съм и съм момиче
искам да си оформя плочки (знам, че на някои вероятно им звучи странно, не не съм единственото момиче, което иска и не смятам че ще изглеждам "като мъж " )
тренирам волейбол , но понеже трябваше да уча за едни изпити и не съм ходила на тренировки от 2 месеца ;х... обаче си правя коремни преси
горните 2 плочки горе-долу вече се виждат...попринцип си ги имам и другите (всмисъл усещат се ;д ).. но не знам точно какви упражнения трябва да правя за да се виждат и те
ако може да ми дадете няк'ви съвети .. какви храни да избягвам , какви упражнения да правя, колко често и трябва ли да се спазва някакъв режим за хранене ще е супер
Благодаря предварително :)

wakethedead
06-12-2012, 19:57
ами започни да тичаш :) и избягвай сладките храни и газираните напитки ,както и белия хляб

babbeta
06-12-2012, 20:07
^ това :Д нека водата ти е пръв приятел

Black.Cherry
06-12-2012, 20:26
мерси :) .. сега като ми минат и остаалите изпити мисля малко да отида и на фитнесче... обаче понеже сега са страшни жегии, а аз мноооого обичам сладолед... да го избягвам ли или не е чак такъв проблем ?

SurfSky
06-13-2012, 08:04
Сладоледа и чипса са най-големите калорийни бомби :D

redbul2
06-13-2012, 15:39
Избягвай мазните храни и многото въглехидрати. Ако хапнеш сладолед,трябва да намалиш други въглехидрати които вземаш с храната и нещата се балансират.
За плочки обикновените коремни преси няма са достатъчни. Трябва да правиш или 3 серии по 20 коремни преси с допълнителна тежест или упражнението "молитва" на вертикален скрипец. Или да намериш зала с машина за коремни преси. На нея ще ги правиш с тежест,която постепенно ще увеличаваш.
Тренираш корема 2 или 3 пъти седмично с 1-2 почивни дни между тренировките.

За хубави плочки трябва да има: 1.Добре развит,трениран коремен мускул и 2. Нисък процент мазнини по корема за да се покажат отдолу "изработените" плочки.

Gloppp
06-13-2012, 15:39
http://www.bb-team.org/hrani <--- този сайт помага да разбереш колко калории съдържат отделните храни , и от тук нататък гледай да избягваш вредните вкусотии