PDA

View Full Version : Проблем със субтитрите.



stephaniie
06-12-2012, 19:56
Здравейте! Търсих навсякъде из google.bg, но нищо не можах да намеря. Проблемът ми е следния.
Пускам да гледам филм и като вкарам субтитрите не са с точност. Забавят се с около 3-4 секунди. Каквито и субтитри да тегля проблемът си остава, явно е нещо от плеъра. Помогнете ако проблемът ми ви е познат.

prosto_chovek
06-13-2012, 01:17
проблемът ми е познат. Свали си релийз, за който да има субтитри с правилен тайминг. Ако се случва при всички филми - свали си КМ плейър - аз го ползвам от сума ти време и е добър :)

stephaniie
06-13-2012, 05:38
Ами аз ползвам GOM Player попринцип, но и KM Player прави същия проблем. А съжалявам за въпроса, но какво е това релийз.

Anarchya2
06-13-2012, 05:47
Ами нали има по няколко торента с различна големина и качество в замунда,тва са различни релиизи. :) Иначе за проблема само на един филм ли го прави това или на всички?

stephaniie
06-13-2012, 10:24
Ами на всички филми, каквото и да тегля винаги е така и незнам как да го оправя :( Правя и субтитри за сериал, който гледам и си ги правя с точност .. но като пусна и забавя. Проблемът не е в мен, защото и друг път съм правила субтитри и е нямало проблем. Това е от както си преинсталирах компютъра.
Можете ли да погледнете и темата за GOM Player, която съм пуснала.