PDA

View Full Version : Защо...!? Моля ви дайте ми съвет!



sisi_ifchy
06-12-2012, 20:03
Така....
Здравейте първо... :)
Аз съм момиче на 17 години имам си приятел който е на 17, ходим от 1г и 3 мес.
Пиша ви, защото имам проблем..... нз проблем ли да го нарека.... незнам какво да правя.
Проблема е че постоянно се караме за най-малкото, за него аз съм виновна, за мен той е виновен.. и така никой не си признава кой е по виновен. Все ми повтаря че аз съм мрънкала за всичко, че никой неможел да ми угоди, все съм била недоволна... а това не е вярно, благодарна съм му за много неща, но не спираме да се караме, като куче и котка сме и то все за глупости.

Обича ме се адски много, постоянно сме заедно... нз дали тази обич е ключа за нашите караници, може би обращаме внимание на всичко, може би искам всичко да е идеално.... но идеална връзка няма....
Постоянно се караме..... какво толкова много съм искала.... че неможе да ми го даде за да не се караме толкова.... Аз искам просто повече нежност...повече превързаност...

Искам единственно нежност, не искам да командвам когото и да е било, просто нужна ми е тази нежност и тези мили думи от преди ... :(
Преди.... и сега ме обича... но не както преди... тогава умираше за мен, не както сега... а по друг начин... :(
А сега.... любов да.... нежност.. рядкост... да ...но не и разбирателство :():

Толкова ли много искам,да ме обича като преди, не искам и никога няма да го командвам,просто искам да се държи с мен така все едно ме вижда един път на 5 години :( Говори ли сме 1283712984798124 пъти... но защо ли все аз си стоя и плача...уж му пука ..но нищо не прави по въпроса...е като иска да не се караме защо не направи и той нещо ...ЗАЩО...!?!?!? няма ли един път да се замисли на мен какво ми е,как се чувствам :(


Аз не го задължавам с нищо.. но просто като е с мен искам да се чувствам най-обичаното момиче на земята ...както преди....... както преди...
И сега сме заедно... и сега се караме за куп други глупости.... и сега се обичаме... но докога ли ??
Не искам друг, искам него...... но искам момчето в което се влюбих преди,с което усетих какво е любовта...
Романтичка съм си по душа... а той.... преди да.. но вече не...

Моля ви дайте ми съвет, какво да правя, как да си задържа връзката, как да спрем да се караме за най-малкото.....
Много, ужасно много благодаря на тези които прочетаха, как се чувтвам :)

Sh@d0w
06-12-2012, 20:07
Казваш че преди е бил един, сега е друг. Преди какво? Кога започнаха караниците? И защо ако са глупости просто не отстъпиш...

sisi_ifchy
06-12-2012, 20:08
Казваш че преди е бил един, сега е друг. Преди какво? Кога започнаха караниците? И защо ако са глупости просто не отстъпиш...

Еми те почнаха още от 1 година най много и постоянно е неговото той каквото каже и аз го правя ... постоянно отстъпвам вече незнам какво да правя :(

Sh@d0w
06-12-2012, 20:11
Говори ли сме 1283712984798124 пъти... но защо ли все аз си стоя и плача...уж му пука ..но нищо не прави по въпроса...е като иска да не се караме защо не направи и той нещо ...ЗАЩО...!?!?!?

ето тук някъде се крие отговора

sisi_ifchy
06-12-2012, 20:12
ето тук някъде се крие отговора

И аз незнам какъв е :(

notlike
06-12-2012, 21:19
Мога и да ти кажа къде ти е грешката - искаш да живеете като по филмите. Това е НЕВЪЗМОЖНО. Постави си по-реална цел. Едва ли не да ти поднася редовно букет, да пада на колене и така нататък. Животът е коренно различен, свиквай. Да си романтична личност не е лошо, но и да прекаляваш не е работа. Вината е в двама ви - разговаряйте или просто се разделете за известно време, за да изясните чувствата и проблемите си.

marilyn
06-12-2012, 21:45
Какво ще рече "постоянно сме заедно"... лично мене тая фраза малко ме плаши.. има едни такива двойки, които толкова много са заедно и са свикнали един с друг, че сякаш не са 2ма души, а 1...
Мисълта ми е, че ако сте прекалено много време заедно (на ден имам предвид) затова се карате...ако се виждате за час-два предполагам ще си липсвате повече...

А може би сте егоисти или единия от 2ма ви е егоист или не е свикнал да отстъпва... не знам, варианти много...

error92
06-12-2012, 22:17
Мисля, че се съмнява в чувствата си, това е единия вариант...
може да му е омръзнало да се карате, обаче да си мисли, че той е прав, а неговия егоизъм да е една (или повече :D) идея/идеи над твоя

П.П.


Аз искам просто повече нежност...повече превързаност

За повече превързаност се превържи с бинт или нещо такова ^.^

rusoto_baby_f
06-13-2012, 01:35
В една връзка трябва да се правят компромиси и от ДВАМАТА..
Решавайте проблемите си с разговор.С караници, цупене и рев до никъде няма да стигнете..

valdesbg
06-13-2012, 07:26
Пича си уплътнява времето с теб. Затова се държи с теб като с боклук. В заблуда си ако си мислиш че те обича. В още по голяма заблуда си ако си мислиш че ти го обичаш.

Разделете се, тая пародия не е здравословно да я поддържаш. И в предната тема ти го казахме.

babity
06-13-2012, 07:57
И според мен ти е време за глътка свеж въздух. Трудно е, неприятно е, но след време ще се убедиш, че е било за добро. Всяка връзка, особено такава, в която влагаш много чувства, остава някакъв отпечатък. А ако не дай си Боже, тя изисква толкова усилия и като цяло не се чувстваш щастлива, следите са много дълбоки и е твърде вероятно да ти създаде мнооого проблеми занапред.