PDA

View Full Version : Фрийрън/Паркур Варна?



kosich
06-12-2012, 21:45
Има ли хора във Варна, които се събират за Фрийрън/Паркур, смисъл някаква по-голяма групичка от да кажем 10-15 човека, питам защото искам да започна да го практикувам този Спорт тъй като само на фитнес ако ходя ще стана дърво ... трябва ми и пластичност :D

awerw
06-13-2012, 13:57
Тва е тъпотия.......... по-добре ходи на лостове хД

AnOHuMeH
06-13-2012, 14:58
Не си заслужава да си чупиш кокалите и да получаваш контузии за глупости. На лостовете също може да станеш подвижен и еластичен !

kosich
06-13-2012, 15:52
Кой е казал че не ходя на лостове.... Ако имате нещо по темата да казвате, казвайте го.

redbul2
06-13-2012, 16:02
На някои места в града се събират момчета със скейтборд,ама скакалците от фрийръна не ги знам. Те са едни слаби скокльовци :) Нямат какво да им тежи и подскачат.

physxcore
11-16-2012, 18:35
169 висок съм и съм 85 килограма имам тежки кости и излишни килограми. Казвам го това да ти докажа, че на постове като предишните да не им вярваш за "слабите" скакълци... Има много трейсъри и много фрийрънари, влез във Фрийрън България от фейсбук или нещо подобно, и питай първият, който видиш от Варна (те са много). Веднага ще те упътят, къде може да намериш групичка и зала също.

fig.popinz
11-26-2012, 15:32
запиши се на спортна гимнастика .. пак правиш салта и други неща, от които е взаимстван фрееръна .. гарантирам ти че ако


си постоянен там ще станеш много еластичен и здрав ;)

someonerandom
11-27-2012, 14:40
Ако наистина ти е интересен спорта-добре,обаче ако си фитнес любител,който просто си търси начин за добиване на гъвкавост-съвсем сериозно отиди на спортна гимнастика.В паркур не падаш на дюшеци,нито ставаш от омекотени лежанки.И тея,които наистина са добри там,изобщо не го правят за добро тяло-точно обратното е,те гонят добро тяло,ЗА да могат да го правят.Ако целта ти е единствено и само подобрение на физическия тонус,има много по-лесни и безопасни начини.

NE_SE_kupq
03-12-2013, 18:10
Аз също искам да тренирам. В момента има тренировки в зала герена ,но това ми е далеч! Някой от вас да се занимава без тренйор? А знаете ли някъв български фрийрън форум?

stanislav kamenov
12-04-2017, 06:44
аз лично съм тренитъл parkour не е трудно и още си тренирам сам от време на време излизам с фр та
живея в варна

stanislav kamenov
12-04-2017, 06:45
аз се занимвам без трениор живея в варна ако искаш пиши в саита да са разберем

kompleksar
12-04-2017, 07:42
аз лично съм тренитъл parkour не е трудно и още си тренирам сам от време на време излизам с фр та
живея в варна

аз се занимвам без трениор живея в варна ако искаш пиши в саита да са разберем

Едно е паркур през 2012, друго е през 2017.
Дали ще ти пише, като е писал темата преди 5 години ?