PDA

View Full Version : НА ГОРЕЩИЯ СТОЛ Е БОРЯНА/ЕВОК



NaOH
06-13-2012, 12:21
Разкъсайте я :x

Ръст?
Гръдна?
Семейно положение?
Колко често мастробираш?
Колко пръста вкарваш?
Какво мислиш за фистинга?
А за ската?
Мечтала ли си си някога да правиш сандвич?

Ewok
06-13-2012, 12:49
Трябва ли да бъда напълно искрена? 8-)

yakuza_
06-13-2012, 12:50
Да естествено.

Ewok
06-13-2012, 12:57
мех, ок :д

Ръст? не съм се мерила скоро, но някъде около 160 беше
Гръдна? 90
Семейно положение? ми да кажем необвързана :Д
Колко често мастробираш? отскоро го правя, така че не мога да преценя, но примерно през 3-4-5 дни
Колко пръста вкарваш? николко
Какво мислиш за фистинга? ще боли...
А за ската? ще мирише
Мечтала ли си си някога да правиш сандвич? в готварския смисъл - обичам да правя, но предполагам не е, така че не :д

бум

ShtrudeL
06-13-2012, 13:03
Колко често мастробираш? отскоро го правя, така че не мога да преценя, но примерно през 3-4-5 дни

Колко си слаТка. <3

yakuza_
06-13-2012, 13:05
Мислиш ли се за бавна ?
Играеш ли с гърдите си ?
http://www.fohguild.org/forums/attachments/screenshots/107570d1240445242-animated-gif-thread-boobs-adult-gifs10.gif

TheManTheLegend
06-13-2012, 13:06
Правила ли си секс?
Би ли правила анален секс

ShtrudeL
06-13-2012, 13:09
Мислиш ли, че повечето във форона са супер загорели и никой не им пуска и за това задават такива идиотски въпроси?

TheManTheLegend
06-13-2012, 13:10
^ДА
100000000

Ewok
06-13-2012, 13:12
Мислиш ли се за бавна ? Като цяло не, но имам такива моменти.
Играеш ли с гърдите си ? не

Правила ли си секс? ннннннда
Би ли правила анален секс не

Мислиш ли, че повечето във форона са супер загорели и никой не им пуска и за това задават такива идиотски въпроси? не знам, може, макар че наскоро разбрах, че това било интересна тема :д

yakuza_
06-13-2012, 13:14
Мислиш ли, че логиката не ти е силната част ?
Затрудняваш ли се на судоку ? Ако решаваш ест.

Ewok
06-13-2012, 13:17
Мислиш ли, че логиката не ти е силната част ? Смятам се за неутрална по това отношение. Не мисля, че имам някаква супер страхотно добра логика, но като се сравнявам с други момичета определено съм по-добре. Така че нещо средно рпедполагам.
Затрудняваш ли се на судоку ? Ако решаваш ест. Затруднявам... решавам ги, но бавно. А ако е някакво трудно също бих могла, но се изнервям, ако се знаимавам по-дълго време с числа.

yakuza_
06-13-2012, 13:21
Филмарка/реалистка/оптимистка/песимистка ? Подчертай вярното.
Мразиш ли турците ? А циганите ?
Ако трябва да те изнасилят, циганин или турчин би предпочела ?

Soprano
06-13-2012, 13:25
Действително ли си толкова супер страхотно зле или само такова първо впечатление оставяш? Подобно доста други като теб. По това отношение.

Ewok
06-13-2012, 13:26
Филмарка/реалистка/оптимистка/песимистка ? Подчертай вярното. реалистка май, но често изпадам във филмарски състояния :д
Мразиш ли турците ? А циганите ? Никого не мразя. Не харесвам циганите, а турците са кофти заради религията, но ако се избегне това са си нормални хора.
Ако трябва да те изнасилят, циганин или турчин би предпочела ? да

Ewok
06-13-2012, 13:27
Действително ли си толкова супер страхотно зле или само такова първо впечатление оставяш? Подобно доста други като теб. По това отношение. :d

Действително ли си си създал фейк само за да се заядеш с мен? Трогната съм, наистина.

Ewok
06-13-2012, 13:30
Първото да, за второто не бях сериозна, дори не знаех, че някой е повярвал. :Д

yakuza_
06-13-2012, 13:43
Обичайните ми въпроси - Друсала ли си и какво ?

Ewok
06-13-2012, 13:48
Само трева.

chelly
06-13-2012, 14:01
Някога обичала ли си истински?

montana6
06-13-2012, 14:07
Понеже Зарко не можа да отговори, ще питам и теб - Кое е по-важно според теб - храбростта на таланта или талантът на храбростта?

Ewok
06-13-2012, 14:09
Някога обичала ли си истински? Не мисля.


Понеже Зарко не можа да отговори, ще питам и теб - Кое е по-важно според теб - храбростта на таланта или талантът на храбростта?Дори не ми се занимава да осмисля въпроса. Знаеш колко ги обичам такива :Д

Suiadan
06-13-2012, 14:24
ще правим ли секс?

Ewok
06-13-2012, 14:26
ще правим ли секс?

Само кажи кога :)

Suiadan
06-13-2012, 14:28
когато искаш :)

харесваш ли котката ми? :Д

Ewok
06-13-2012, 14:30
Не харесвам котки. Въпреки това ми харесва да използвам за изтягане <3

Pedigree
06-13-2012, 14:47
Би ли правила анален секс не


Що? :Д
Любима поза?
Искаш ли да промениш нещо в себе си?

Ewok
06-13-2012, 14:55
Не ми допада идеята и малко ме е страх.
Нямам, доста съм начинаеща :Д
Искам, но съм прекалено смотана, за да го направя.

Suiadan
06-13-2012, 14:57
кога ще ми направиш пай в 4 сутринта по бельо? :)

Ewok
06-13-2012, 14:59
Защо да го правя?

Suiadan
06-13-2012, 14:59
защото има нещо възбуждащо в цялата работа ;)

ShtrudeL
06-13-2012, 15:02
Значи сте гаЖита?
колко слаТко

от кога?

Suiadan
06-13-2012, 15:04
не сме, твърде стар и твърде обвързан съм за нея :)

NaOH
06-13-2012, 15:05
Напрежение ли усешам между двамцата, или просто се ебавате? :D

Ewok
06-13-2012, 15:14
Значи сте гаЖита?
колко слаТко

от кога?
Не сме.
Както той каза - твърде стар и обвързан е :Д


Напрежение ли усешам между двамцата, или просто се ебавате? Не знам.

ShtrudeL
06-13-2012, 15:18
как приемаш новите начала?
Обичаш ли промените?
Податлива ли си на манипулация и моделиране?
Ти си обичаш да се напасваш към хората или те към теб?
Колко процента мъж и колко процента жена има в характера ти> ?
Би ли простила изневярва?
Може ли и вълка да е сит и агнето да е цяло?

r19
06-13-2012, 15:19
На колко години си?
Защо хем се смяташ за по-умна/"бърза"/ спрямо другите момичета, хем за по-"бавна"?

Ewok
06-13-2012, 15:55
16

Не съм казвала, че се смятам за по-умна. Въпросът беше за логическото мислене.
И не се смятам за по-бавна. Казах просто, че понякога съм бавна и имах предвид, че бавно схващам някакви елементарни неща.

montana6
06-13-2012, 16:26
Искам, но съм прекалено смотана, за да го направя.

Кое искаш да промениш в себе си и защо да си прекалено смотана (в какво се изразява това)?
Страх ли те е от самотата (като в случая самота означава да оставаш насаме със себе си често и за дълъг период от време)?
Как си вдигаш настроението?
За какво са ти правили комплименти най-често?
Някакви по особени планове за лятната ваканция?
Критична ли си по природа (към другите и към себе си)?
Има ли нещо, в което да вярваш, и ако да - кое е то?
Според теб, избързваш ли често с преценките си относно дадени хора и/или събития?
Какви са наблюденията ти за времето, в което живеем?

Ewok
06-13-2012, 19:41
само да предупредя, че ще отговарям утре
мислех сега на малко, но са някакви прекалено дийп :д

bootyboy
06-13-2012, 19:47
много ли обичаш бира
кога запоследно има гадже
още бъркаш ли южния с борисовата
колко приятели имаш
какво умееш да готвиш
оригвала ли си се
би ли живяла в къща в гората >?

БожиятАгнец
06-13-2012, 19:51
Колко ме обичаш?
Кога ще ми купиш бира? Ама ей тоооооооооооооооооооооооо ооооооооолкова бира! :D
Още ли ти/ви трябват дисковете ('щото май намерих оферта, дали е добра ще разберем..скоро)? 8-)
А бтв с'я се сетих...Ти (чиста) българка ли си? Смисъл има нещо екзотично (в 'убавия смисъл,де) в теб. 8-)

Claymore
06-13-2012, 19:54
Бо, носиш ли чорапи със сандали?

Ewok
06-14-2012, 18:56
как приемаш новите начала? Засега добре...
Обичаш ли промените? Да. Не обичам прекалената монотонност.
Податлива ли си на манипулация и моделиране? май да :с
Ти си обичаш да се напасваш към хората или те към теб? по-скоро нещо средно
Колко процента мъж и колко процента жена има в характера ти> ? никаква идея :lol:
Би ли простила изневярва? Сложен въпрос... зависи от отношенията ми с момчето и общо взето от цялата ситуация. Но мисля че съм склонна. Не знам, доста съм начинаеща в отношенията с хората :д
Може ли и вълка да е сит и агнето да е цяло? прекалено общо + че не обичам да анализирам разни поговорки/клишета/етц



Кое искаш да промениш в себе си и защо да си прекалено смотана (в какво се изразява това)? Искам да променя много неща. Например искам да спра да бъда мързелива (ама ей така, хоп! и спирам :д), също така искам да се науча да комуникирам по-добре с хората, да съм по-амбициозна, малко по-малко наивна и още много, много неща, а смотаността ми се изразява в това, че не правя почти нищо по което и да било от нещата.
Страх ли те е от самотата (като в случая самота означава да оставаш насаме със себе си често и за дълъг период от време)? Ако имам алтернатива (т.е. да знам, че ако искам да изляза или да поговоря с някого има на кого да разчитам) не ме е страх, обичам да оставам сама, пък и ако излизам всеки ден се изтощавам. Но пък ако оставам сама, само защото нямам друг избор си е кофти и не желая да ми се случва.



Как си вдигаш настроението? Не знам, май нямам метод. По-скоро „изключвам” и започвам да се занимавам с нещо безмозъчно (напр. да гледам някви сериали) и заспивам и на следващия ден повечето пъти ми е минало.
За какво са ти правили комплименти най-често? Като цяло комплиментите ме смущават и не мога да запомня, но май за устните и талията.
Някакви по особени планове за лятната ваканция? Ами не, смисъл, имах, но малко се промениха нещата. Няма да е нещо специално. Единственото, което искам е да стигна поне до пета книга от „Песен за огън и лед” и евентуално да мина през Варна.
Критична ли си по природа (към другите и към себе си)? Казвали са ми, че съм много критична към себе си и много малко към другите. Не знам дали е лошо.
Има ли нещо, в което да вярваш, и ако да - кое е то? Мммм, това е нещо, над което съм се замисляла доста пъти и не мога да си отговоря. Предполагам с времето и опита ще започна да вярвам в нещо, но засега не се сещам за нищо. Може би в това, че с достатъчно воля, хората могат да постигнат каквото пожелаят. [/b]
Според теб, избързваш ли често с преценките си относно дадени хора и/или събития? Да, доста често подценявам хората. За събитията обаче май не – почти винаги гледам първо да разбера цялата ситуация и тогава да си правя заключения. (поне така мисля де :/)
Какви са наблюденията ти за времето, в което живеем? Държиш ли на подробен отговор? Ако да, ще ти отговоря после.



Колко ме обичаш? еееееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееей толкова. Пък и нали си ми най-добра приятелка :*
Кога ще ми купиш бира? Ама ей тоооооооооооооооооооооооо ооооооооолкова бира! Когатооо.... хм, на седми имало няква форумна...
Още ли ти/ви трябват дисковете ('щото май намерих оферта, дали е добра ще разберем..скоро)? Дискове? Мисля че вече не ми/ни, но ще видим.
А бтв с'я се сетих...Ти (чиста) българка ли си? Смисъл има нещо екзотично (в 'убавия смисъл,де) в теб. Чиста българка съм си. Смисъл, поне дотолкова, доколкото мога да си проследя корените. Единственото за което знам е, че единият ми дядо (е) има/л някви роднини в Македония, но не мисля, че това се брои :Д



много ли обичаш бира много
кога запоследно има гадже всъщност никога не съм имала
още бъркаш ли южния с борисовата почти се надявах да е забравено :/
колко приятели имаш 3-4
какво умееш да готвиш Тестени сладки неща. Поне това ми е приятно, сигурно мога и друго :д
оригвала ли си се да?
би ли живяла в къща в гората >? ако гората е в центъра на голям град 8-)



Бо, носиш ли чорапи със сандали? По боси крака ли да ходя като е студено?

Suiadan
06-14-2012, 19:14
Трябва ли да бъдат приспани бездомните кучета, или има и по... хуманен начин да се справим с проблема?
Предпочиташ да си по-умна или по-глупава от евентуално гадже?
Вярваш ли в паранормалното?
Ако трее да си избереш само една храна, за цял живот, каква би била тя?
Би ли жертвала 10 айкю пойнтс за да си доволна от тялото си?

LordOfLight
06-14-2012, 19:16
Най-хубав спомен?
Най- лош?
Желаеш ли да си направиш някъде пиърсинг, ако да къде?!
А татос?!

БожиятАгнец
06-14-2012, 19:20
А бтв днес се сетих - защо не можеш да си връзваш връзките на обувките? :D Смисъл някво интересно е. 8-)

Ewok
06-14-2012, 19:25
А бтв днес се сетих - защо не можеш да си връзваш връзките на обувките? :D Смисъл някво интересно е. 8-)

Хаха, не съм аз 8-)
Н. е.


На другите утре.
байз :-)

StringTheoryPracticist
06-14-2012, 20:19
Амбициозна ли си? Питам на теория, а не доколко изпълняваш амбициите си на практика. Също така те питам само за твоето мнение, а не за това, което са ти казвали другите (дори да си мислиш, че другите са по-обективни). Важи и за останалите въпроси.
Живееш ли за мига?
Съвестна ли си?
Намираш ли се за отговорна? (игнорирай това, което са ти казвали другите)
От 1 до 10, колко силно те привлича идеята за самоусъвършенстване?
Моментно удоволствие или дългосрочна полза?

NaOH
06-14-2012, 20:26
О, Боряна https://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0100-smile.gif

montana6
06-14-2012, 23:53
Държиш ли на подробен отговор?

Стига да имаш желание - да. Но не се чувствай длъжна да отговаряш, ако те мързи.


...а смотаността ми се изразява в това, че не правя почти нищо по което и да било от нещата.

И защо не правиш почти нищо?

Според теб, защо не можеш да си комуникираш толкова добре с хората?

Ewok
06-15-2012, 07:29
Трябва ли да бъдат приспани бездомните кучета, или има и по... хуманен начин да се справим с проблема? Може би ако се измислят някакви програми, стимулиращи осиновяването, нз, обаче не съм "за" приспиването.
Предпочиташ да си по-умна или по-глупава от евентуално гадже? [/b]По-глупава. Иначе най ще ми допадне да сме г/д равни де.[/b]
Вярваш ли в паранормалното? Не, но филми с такива неща най-много ме плашат :д
Ако трее да си избереш само една храна, за цял живот, каква би била тя? Сандвичите броят ли се за една храна?
Би ли жертвала 10 айкю пойнтс за да си доволна от тялото си? Не.


Най-хубав спомен? Спомням си миналата година като ме питахте такива въпроси колко ми беше неприятно :д Не мога да избера един.
Най- лош? Тук е същото.
Желаеш ли да си направиш някъде пиърсинг, ако да къде?! ДАм, дори обмислям доста сериозно да е в близкото време. Мислила съм си за език (малко ми е банално и не ми харесва чак толкова, но пък зараства бързо, а искам да видя как ще ми седи и какво е усещането :Д, няма да е за вечно де), хрущял на ухото и отзад под врата на гръбначния стълб.
А татос?! Преди бях мн навита, но сега не мисля, че има част от тялото ми, която бих пожертвувала.



Амбициозна ли си? (дръндрън) Да.
Живееш ли за мига? Този въпрос всъщност никога не съм го разбирала :д Не знам, на моменти е, по-скоро да.
Съвестна ли си? Да.
Намираш ли се за отговорна? (игнорирай това, което са ти казвали другите) Ми, всъщност да. Жалко, че не ми се получава :Д
От 1 до 10, колко силно те привлича идеята за самоусъвършенстване? 7-8
Моментно удоволствие или дългосрочна полза? Това не е ли същото като втория въпрос? В момента не разсъждавам много, така че първото.



И защо не правиш почти нищо? Не знам, наистина.

Според теб, защо не можеш да си комуникираш толкова добре с хората? Дълго е за обяснение :Д Най-вече заради родителите ми (повече майка ми) + училището ми до седми клас.


О, Боряна https://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0100-smile.gif

http://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0112-wondering.gif

UpSurd
06-15-2012, 11:46
евентуално да мина през Варна.

защо ? (музеите са тъпи)
ще ми помагаш ли в готвенето без особени изисквания в замяна ? :д
какво е чувството да си една година напред в образнованието ? (смисъл да си 96 в 10 клас)

Ewok
06-15-2012, 11:51
защо ? Щото е яка и искам да отида в морски град поне веднъж тази година.
ще ми помагаш ли в готвенето без особени изисквания в замяна ? :д разбира се :*
какво е чувството да си една година напред в образнованието ? (смисъл да си 96 в 10 клас) Не знам, свикнала съм вече + че винаги съм дружала с по-големи от мен и не ми прави особено впечатление.

yakuza_
06-15-2012, 12:09
Кой от форума ти е най - приятен ?
А най - неприятен ?

psychopath
06-15-2012, 12:17
Направи топ 10 на най-готино-забавно-интересно-приятни хора във форума. : )

Подреди по приоритетност и ако може по няколко думи за тях: професионално реализиране (в това число и образование); социални контакти (хобита, приятели...); личен живот (личностно развитие, гадже, семейство...)

Коя е твоята най-голяма страст?

Какви качества търсиш в един мъж/момче?

За колко от групите, които слушаш имам вина? :Д

NightGuardian
06-15-2012, 12:20
psychopath не се ли дразниш когато някое момиче слуша твоята музика , само заради теб , а не я разбира , но я слуша както казах само заради теб самия , защото иска да ти се хареса. Става ти огледало на същността , но не ти я разбира?

При мен се е случвало и не ми харесва никак.

psychopath
06-15-2012, 12:34
Ами зависи. Защо да се дразня? Ако съм "отворил очите" на някое момиче и наистина й харесва би ми било приятно, от друга страна, ако го прави само за да ми се хареса - пак има егочеш. :Д
Иначе музиката всеки я разбира по свой си начин, няма правилно разбиране на музиката (е окей, но има грешно ;д).
Иначе ми се е случвало неведнъж момичета да слушат "моята музика", за да ми направят впечатление и след като сме прекратили отношения да забравят за нея. ;Д
Имаше и друг случай, ама айде няма да го описвам него...
Та не виждам лошо в това...момиче да се поинтересува от нещата, които харесвам, в това число и музиката. Може би, би ме подразнило, ако симулира интерес, защото би било лицемерно и ненужно, но ако наистина е просто интерес към нещата, които харесвам, дори и да е само, за да ми направи добро впечатление би било мило и сладко. :Д
Приятелката ми не слуша "моята музика" (е, само малка част, но то с всеки един човек мога да намеря обща музика ;д), но това не ми пречи по никакъв начин.
Иначе не харесвам позьори, да...но достатъчно подробно обясних ситуацията. : )

Извинявам се, че отговорих в тази тема. : )

ПС -
затова ще питам още един въпрос

Кога смяташ, че е окей да създадеш семейство, ако изобщо имаш такова желание?

Ewok
06-15-2012, 12:38
Кой от форума ти е най - приятен ? от момичетата naive от момчетата suiadan
А най - неприятен ? м, нямам



Направи топ 10 на най-готино-забавно-интересно-приятни хора във форума. : ) като не броя двамата от горния въпрос - albi951, WaterLilly, ти, PainMonopoly, perchem, UpSurd, DarkTemplar, montana6, RedArmy, ohluv ама не мога д ави степенувам :Д

Подреди по приоритетност и ако може по няколко думи за тях: професионално реализиране (в това число и образование); социални контакти (хобита, приятели...); личен живот (личностно развитие, гадже, семейство...)
1. Личен живот - мисля си че това ми е най-важно, защото от неговото състояние зависи дали ще имам стимул за развитие (макар че в момента май визирам само личностното развитие от примерите, които си дал)
2. Професионално реализиране, защото имам някви амбиции да стана нещо :д
3. Социални контакти - в момента се грижа главно за тях, защото... ами и аз не знам защо, защото съм на 16 сигурно, но не мисля, че трябва да са по-нагоре в приоритетите ми по принцип

Коя е твоята най-голяма страст? книги и готвене да кажем:д

Какви качества търсиш в един мъж/момче? ммм нз :д интелигентност, чувство за хумор, грамотност, да има разбиране на тема музика, характер... общо взето банални работи

За колко от групите, които слушаш имам вина? :Д всъщност сега си погледнах ласта и очаквах да са повече - към 5-6 са

Ewok
06-15-2012, 12:42
Найт, случаят не е такъв. Не слушам само "неговата музика", просто ми овори очите за групи, които не бях чувала, но ми харесаха. Пък и винаги съм отворена да преслушвам нови изпълнители и стилове. Всъщност дори не съм сигурна защо ти се обяснявам като си кон с капаци и няма да има особен ефект.


Кога смяташ, че е окей да създадеш семейство, ако изобщо имаш такова желание? м, не искам да бързам, но пък и не искам да съм някаква стара. Около 28-29 ми се струва добре.

NightGuardian
06-15-2012, 12:45
но ако наистина е просто интерес към нещата, които харесвам, дори и да е само, за да ми направи добро впечатление би било мило и сладко. :Д



Тук вече не става въпрос за позьорщина , тогава наистина е сладко. Да харесва нещата , които и ти , но да се интересува , а не само да се прави , че е и пука , тогава наистина е сладко. Дори може да те изненада неочаквано и да стане още по-сладко : )))))

NightGuardian
06-15-2012, 12:47
Найт, случаят не е такъв. Не слушам само "неговата музика", просто ми овори очите за групи, които не бях чувала, но ми харесаха. Пък и винаги съм отворена да преслушвам нови изпълнители и стилове. Всъщност дори не съм сигурна защо ти се обяснявам като си кон с капаци и няма да има особен ефект.


вече не съм кон с капаци , всички не може да са като мен готини. :lol: :D

Майтап настрана , но разкажи ми : )

Ewok
06-15-2012, 12:50
Какво да ти разказвам?

NightGuardian
06-15-2012, 12:52
Обясни ми ,това което искаше да ми обясниш : )))

Ewok
06-15-2012, 12:55
Ъм, аз ти казах каквото исках да ти кажа :д

NightGuardian
06-15-2012, 12:56
добре (hug)

psychopath
06-15-2012, 12:59
Чу ли новия албум (който не е толкова нов) на Дропкик Мърфис?

Ewok
06-15-2012, 13:04
Мнем, както знаеш нямам комп, а когато седя обикновено вися в тп или фб и нямам време да преслушвам каквото и да било :с

montana6
06-15-2012, 13:07
Кое ти е любимото място в София?
Доколко умееш да издържаш на напрежението (да съумяваш да мислиш бързо и логично в напрегнати ситуации)?
Гледаш ли да се съобразяваш с другите хора (било то приятели или непознати)?
За какво харчиш най-много пари (ако не включваме храната и напитките)?
Коя държава най ти харесва като цяло, освен България, и защо?

psychopath
06-15-2012, 13:09
Какво мислиш за госпожа психопат? :Д

Ewok
06-15-2012, 13:22
Кое ти е любимото място в София? Хм, труден въпрос, наистина :д Може би Славейков, защото ходя често там, но пък има много други прекрасни места... оф, не мога да ти отговоря/
Доколко умееш да издържаш на напрежението (да съумяваш да мислиш бързо и логично в напрегнати ситуации)? Мисля че се справям, макар че е имало и моменти, в които съм изключвала, но са малко.
Гледаш ли да се съобразяваш с другите хора (било то приятели или непознати)? Да. Почти винаги.
За какво харчиш най-много пари (ако не включваме храната и напитките)? ахах :д миии отскоро за подаръци иначе за дрехи, обувки, козметика (нали, женски неща)
Коя държава най ти харесва като цяло, освен България, и защо? Чехия. Харесва ми като архитектура. Всъщност аз главно това гледам. За други неща не мога да си направя изводи, ако не съм посещавала страната.


Какво мислиш за госпожа психопат? :Д Мисля че съм ти казвала, но ок :д Симпатична, миличка и умна е. Но ти влияе лигаво.

PainMonopoly
06-15-2012, 13:32
psychopath не се ли дразниш когато някое момиче слуша твоята музика , само заради теб , а не я разбира

И аз слушам неговата музика. Ама е само за да му се харесам :Д

Той примерно се кефи на Талко, защото е комунист, а аз съм просто меломан, изобщо не ги разбирам така както той :Д

psychopath
06-15-2012, 13:37
АХАХХАХАХАХХАХ :D:D:D
На глас се засмях! Форона е жив! :Д

Бандиера росса ла триумфера! :Д:Д айхахахах

Ewok
06-16-2012, 17:23
@Радо, реших, че въпросът ти е прекалено общ и не мога да си събера мислите в изречения :Д

DennisCobain
06-16-2012, 17:35
1. лапаш ли?
2. колко често къкаш?
3.колко често пишкаш?
4. като сереш миеш ли се?
5. колко тоалетна хартия харчиш?
6. обичаш ли да мастурбираш?
7. бъркаш ли си в дупето?

TheManTheLegend
06-16-2012, 17:44
Кога последно пръдна?
А кога последно пръдна пред хора? Почувства ли се неудобно и усетиха ли те?

montana6
06-16-2012, 17:46
Добре, няма проблем.

1. Имаш ли в момента някаква цел (от всякакво естество) и ако да - каква е тя и какви жертви си готова да направиш, за да я постигнеш (ако имаш няколко цели, може да ги напишеш всички)? А ако все още нямаш цели, можеш да кажеш какви мечти имаш.
2. Съжаляваш ли за нещо до този момент в живота си?
3. От какво се вдъхновяваш най-често?
4. Имаш ли някакви идоли (модели на подражание)?
5. Кои, според теб, са най-големите добродетели - тези, които всеки човек трябва да притежава?
Съответно - кои са най-големите пороци?
6. Имаш ли някакви твърди принципи за момента, или си по-склонна към конформизъм?
7. Имало ли е в живота ти дотук такива възлови моменти, които да те променят напълно или поне в голяма степен? И ако има, колко са те?

Ewok
06-16-2012, 18:22
Доста се зачудих дали да отговарям на следващите два поста, но реших, новото ми "аз" ще бъде по-отворено към нормални човешки въпроси... поне днес 8-)

1. лапаш ли? засега не
2. колко често къкаш? моля?
3.колко често пишкаш?преди по 2-3 пъти на ден, а от няколко седмици повече и не знам защо :/
4. като сереш миеш ли се? да
5. колко тоалетна хартия харчиш? всъщност изключително много, винаги си късам някви малки парченца си ги сгъвам :д
6. обичаш ли да мастурбираш? Ъм, доста странен въпрос. Приятно ми е, но чак да обичам...
7. бъркаш ли си в дупето? не



Кога последно пръдна? записвам си
А кога последно пръдна пред хора? Почувства ли се неудобно и усетиха ли те? и това си записвам... иначе досега не ми се е случвало да ме усетят



1. Имаш ли в момента някаква цел (от всякакво естество) и ако да - каква е тя и какви жертви си готова да направиш, за да я постигнеш (ако имаш няколко цели, може да ги напишеш всички)? А ако все още нямаш цели, можеш да кажеш какви мечти имаш. Точно в момента целта ми е чисто материална и краткосрочна и жертвите, които съм готова и ще направя са свободно време. В по-генерален план... хм... омг, нямам цели :с
Но пък си мечтая да постигна нещо, което ще остане за дълго и ще бъда запомнена. Не мога да уточня, може би е просто наивно желание и няма да се случи, но все пак... 8-)
2. Съжаляваш ли за нещо до този момент в живота си? Предполагам, че да, но в момента не мога да се сетя.
3. От какво се вдъхновяваш най-често? От силни и пламенни личности, които се борят за идеалите си и постигат нещо в живота си.
4. Имаш ли някакви идоли (модели на подражание)? Да. Не желая да ги кажа :Д Ако толкова те интересува може някой път да по питаш на лично :]
5. Кои, според теб, са най-големите добродетели - тези, които всеки човек трябва да притежава? може ли да ти отговоря малко по-натам?
Съответно - кои са най-големите пороци?
6. Имаш ли някакви твърди принципи за момента, или си по-склонна към конформизъм? Иска ми се да имам принципи, но за съжаление в момента съм склонна към конформизъм. Но пък се надявам с времето да си изградя някакви :/
7. Имало ли е в живота ти дотук такива възлови моменти, които да те променят напълно или поне в голяма степен? И ако има, колко са те? Да, 2. Но не са точно моменти, а по-скоро периоди.

DennisCobain
06-16-2012, 18:24
Запек често ли получаваш?
Бъркаш ли си с термометъра като имаш заппек?
Или с пръстче?
Или с мушкато?
Или с цяла лопата?
Урина пиеш ли?



:D :D Не се засягай.

Ewok
06-16-2012, 18:27
Не се засягам, но не мисля и да ти отговарям.

DennisCobain
06-16-2012, 18:29
:D :D е що, това са нормални въпроси!

montana6
06-16-2012, 18:35
може ли да ти отговоря малко по-натам?

Може.

А кои са тези периоди? Какво е характерно за тях?

StringTheoryPracticist
06-16-2012, 19:18
6. обичаш ли да мастурбираш? Ъм, доста странен въпрос. Приятно ми е, но чак да обичам...
Аз ли изтървам нещо, или ти е приятно нещо, което не правиш?

Ermic
06-16-2012, 19:30
кой клас си
къде учиш

Ewok
06-17-2012, 13:00
Аз ли изтървам нещо, или ти е приятно нещо, което не правиш?

Ми явно просто не си чел първата страница.



кой клас си
къде учиш

10-ти
спгт


@Радо, баси въпросите за петминутното ми стоене :Д
Ще почакаш.

yakuza_
06-17-2012, 13:06
Попадаш на канибали и ти казват, че за да те пуснат, трябва да ти отрежат един крайник, кой би избрала ?
а) лява ръка
б) дясна ръка
в) ляв крак
г) десен крак

Ewok
06-17-2012, 13:08
ляв крак

yakuza_
06-17-2012, 13:09
Значи предпочиташ да си инвалид с 2 ръце ? Защо ?

Ewok
06-17-2012, 13:11
Няма да съм инвалид.
В началото с двете си ръце ще мога да държа патерици, а по-натам ще си сложа изкуствен.

А иначе защо крак - достатъчно саката съм и с две ръце, ако имам само една ще е още по-зле.

bootyboy
06-17-2012, 13:14
В гората си и ти се дохожда по-голяма нужда, но нямаш ест тоалетна хартия, нито дори някви кърпички, но пък листа има бол, би ли се избърсала с някое от тях или ще предпочетеш да не се избършеш изобщо или пък ще стискаш няколко часа докато се прибереш или стигнеш града ?

yakuza_
06-17-2012, 13:18
Какво би направила ако намериш на улицата обикновен плик с 3 бона в него ?
едит: по плика няма никакви данни за лицето което го е изгубило

StringTheoryPracticist
06-17-2012, 13:53
Ми явно просто не си чел първата страница.
интересно, много интересно

какво те накара да почнеш? доволна ли си от това?

Ewok
06-19-2012, 12:11
В гората си и ти се дохожда по-голяма нужда, но нямаш ест тоалетна хартия, нито дори някви кърпички, но пък листа има бол, би ли се избърсала с някое от тях или ще предпочетеш да не се избършеш изобщо или пък ще стискаш няколко часа докато се прибереш или стигнеш града ?

да


Какво би направила ако намериш на улицата обикновен плик с 3 бона в него ?
едит: по плика няма никакви данни за лицето което го е изгубило

Хм, първото, което ми дойде на ум беше, че въпреки всичко ще го дам в полицията. Сега обаче се замислих, че не е сигурно какво ще направят полицаите с него и че няма особен смисъл при положение, че и те няма да могат да го върнат на някого. Единствения вариант е човекът да си го потърси, но щом съм си го намерила така на улицата надали е нещо законно. Така че ще го задържа и ако имам някой приятел, който се нуждае от нещо и няма пари бих му ги дала. Или бих измислила нещо благотворително. Или ако аз съм в нужда бих ги изхарчила за себе си.


интересно, много интересно

какво те накара да почнеш? доволна ли си от това?

Хм, ами аз и преди бях казвала, че ако започна изобщо да го правя то ще е след като правя секс. Така и стана :д
И доволна... хм, може би да, открих, че всъщност наистина доста помага в изучаването на тялото и такива неща.

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 13:13
:О правила си секс?
хареса ли ти?
ако не - според теб заради партньора ти ли беше?
би ли повторила?
сега имаш ли си приятел?

Ewok
06-19-2012, 13:18
:О правила си секс? изобщо чел ли си първата страница?
хареса ли ти? мисля че след време ще ми хареса повече
ако не - според теб заради партньора ти ли беше? не е заради партньора
би ли повторила? да
сега имаш ли си приятел? не

yakuza_
06-19-2012, 13:19
Кога ще пуснеш снимка на марбле ?
Носят се слухове, че се казва Елена, вярно ли е ?
Според теб защо техните са я кръстили на диво животно ?

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 13:20
за 3ти път прочитам 1ва страница :Д

Правила ли си секс? ннннннда
а, бях приел това за "не" :д

Ewok
06-19-2012, 13:21
Кога ще пуснеш снимка на марбле ? всъщност и аз май не съм я виждала :д или ако съм е било миналата година и не помня
Носят се слухове, че се казва Елена, вярно ли е ? не и или знаеш предишния ник? :д
Според теб защо техните са я кръстили на диво животно ? сигурно са ловци

yakuza_
06-19-2012, 13:33
Как и е предишния ник : О

Ewok
06-19-2012, 13:35
lenito_sf

yakuza_
06-19-2012, 13:38
ха сетих, се ма ми е мн смътно как изглеждаше :D мисля, че е пускала

Ewok
06-19-2012, 13:38
бтв нали помниш, че чистиха и дори да я столкнеш надали ще намериш снимки :lol:

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 13:44
Когато каза в другата тема, че си рационалист, да не би да имаше предвид, че си решила да поемеш по Пътя на рационалиста? Тоест да правиш нещата, които ще ти донесат най-ефективно това, което целиш в живота (дори и то да е само емоционално) и да се стараеш винаги да си обективна, като примерен подход е когато си мислиш нещо да се опиташ да го опровергаеш вместо да се опитваш да го докажеш (тъй като това би ти дали ценна информация).

Обичаш ли да мислиш по някой сложен проблем (понякога безсмислен) с часове?

Интересува ли те как работят нещата, или ти е достатъчно само да работят (и да знаеш какво правят)?

yakuza_
06-19-2012, 13:46
Намерих 2 снимка на едната и виждам 1-ното око, а на другатаа има белешка на устата :D

Ewok
06-19-2012, 13:47
1. не съм казвала, че съм рационалист, пошегувах се. По тази логика и от психология ътрябва д аразбирам :д
2. случвало се е, но чак да обичам... по-скоро не, защото си губя времето с глупости
3. интересува ме

Ewok
06-19-2012, 13:49
Намерих 2 снимка на едната и виждам 1-ното око, а на другатаа има белешка на устата :D

направи колаж и току-виж си я получил цялата

RedArmy
06-19-2012, 13:51
Като й напишеш ника в гугъл излизат две полу-снимки. Това е секретна информация за Якузата :lol: Но няма да ги пускам за да не се разсърди :D

CUNTDESTROYER
06-19-2012, 13:52
пърдиш ли

Ewok
06-19-2012, 13:54
и ти не четеш

Ewok
06-19-2012, 13:55
Като й напишеш ника в гугъл излизат две полу-снимки. Това е секретна информация за Якузата :lol: Но няма да ги пускам за да не се разсърди :D

то като цъкнеш на едната и ти излиза темата и там има още една-две, ама са г/д същите :д

yakuza_
06-19-2012, 13:55
Има и лични съобщения ! :Д

yakuza_
06-19-2012, 14:06
Видях и горната част на гърдите, аз ще си донарисувам останалот с пайнт.

Ermic
06-19-2012, 15:03
искаш ли да те еба

Ewok
06-19-2012, 16:11
не

marble
06-19-2012, 16:34
Хубаво си ме обсъждате. :д
Якуза, Елена се казвам и не са му кръстили на диво животно, а на баба ми.

Какви биха били трите ти желания ако хванеш златна рибка, Боряна? :>

StringTheoryPracticist
06-19-2012, 17:00
омг баба ти е диво животно? :О

ohluv
06-19-2012, 18:40
омг баба ти е диво животно? :О

BAZINGA !!!!

Защо имаше толкова ниска оценка по БЕЛ ? :(

Verminaard
06-19-2012, 18:52
Вървиш си по пътя.Отляво виждаш намазано с катран и завързано за кол еврейче което гори.Отдясно виджаш обесено за краката и потопено в езеро негърче,което се дави.И двете са още съвсем живи и в съзнание.
При кой от двамата ще се спреш да се посмееш първо?

NaOH
06-19-2012, 19:19
Вървиш си по пътя.Отляво виждаш намазано с катран и завързано за кол еврейче което гори.Отдясно виджаш обесено за краката и потопено в езеро негърче,което се дави.И двете са още съвсем живи и в съзнание.
При кой от двамата ще се спреш да се посмееш първо?

ахахахах :Д

Ewok
06-20-2012, 07:04
BAZINGA !!!!

Защо имаше толкова ниска оценка по БЕЛ ? :(

Каква ниска оценка? 8)


Вървиш си по пътя.Отляво виждаш намазано с катран и завързано за кол еврейче което гори.Отдясно виджаш обесено за краката и потопено в езеро негърче,което се дави.И двете са още съвсем живи и в съзнание.
При кой от двамата ще се спреш да се посмееш първо?
:lol:

при еврейчето, защото може да ме чуе.

the_world_around_me
06-20-2012, 10:18
Вървиш си по пътя.Отляво виждаш намазано с катран и завързано за кол еврейче което гори.Отдясно виджаш обесено за краката и потопено в езеро негърче,което се дави.И двете са още съвсем живи и в съзнание.
При кой от двамата ще се спреш да се посмееш първо?
Възхищавам се на мисленето ти :D:D:D:
btw - Като каква личност се определяш ?

yakuza_
06-20-2012, 14:03
Хубаво си ме обсъждате. :д
Якуза, Елена се казвам и не са му кръстили на диво животно, а на баба ми.


Готини цици си имала преди няколко години, дано още са такива. А Елена, кога ще ми пратиш снимка в цял размер 1024х768 ?

И аз бих избрал еврейна, негрите поне са дали нещо на света - рап музика, черни проститутки, банди, работа на надзиратели, докато еврейте само са вземали.


Би ли си дарила органите (след смъртта) и защо ?

Ewok
06-20-2012, 17:12
btw - Като каква личност се определяш ?

баси общия въпрос :lol:
ъм, като млада? :д







Би ли си дарила органите (след смъртта) и защо ?

Бих. Първо защото сиг ще са полезни на някого и второ защото няма да се налага да ме преобличат близки и да ми гледат старото гадно спаружено тяло и после на погребението някви да ми реват на главата. Всичко е точно.