PDA

View Full Version : тату



anonimnik13
06-13-2012, 11:32
Здравейте.. преди 1 седмица някъде си направих татуировка при ребрата.. мажа се с гентамицин така ми каза човека които ме татуира.. обаче сега са ми излезнали някакви мънички пъпчици 3 на бройй.. и се притеснявам .. на някой случвало ли му се е това .. дайте някъв съвет да се мажа с нещо.

mimsssssss
06-13-2012, 13:16
Отивай при този дето те е правил и го питаш. Пъпките може да са от замърсяване, може и алергия към гентамицина, може много работи.

MannyB
06-13-2012, 18:31
Аз за това като си направих моите татуси само с вазелин ги мажех... пробвай така, това е рана постоянно трябва да е мазно. Ходя при най - добрия татуист в бургас и той на всичките си клиенти препоръчва само вазелин, защото към него не можеш да развиеш никакви реакции : ))))))

Зайче..
06-13-2012, 18:38
^И майка ми правеше същото, ама получи едни мехури по татуировката и й трябваше доста време, за да се оправи.

Мечо_Буболечо
06-13-2012, 18:50
И аз само с вазелин мазах. Отиди, при който я е правил, да го попиташ, може да е реакция към гентамицина или просто от топлото.

anonimnik13
06-13-2012, 19:34
ще опитам с вазелин.. една приятелка и се появи пъпка на татуировката голяма.. маза се с крем ,,бочко'' и тя изчезна.. предполагам... че е от жегата тъй като ме сърби .. не се показвам на слънце .. но като слънцето е много силно и докато се прибера от училище ме напича.. ще се обадя на момчето, което ми я прави за да го попитам.. благодаря на всички

mimsssssss
06-13-2012, 19:38
Αбе то принципно си има специални мазила за татус, дето си пише TATTOO на него, ама на хората не им се дават парици и минават с левче - две за нещо от аптеката. Гентамицина е антибиотик и по-рано не казах нищо, че не ми се занимаваше - ама да, определено не е вариант за татус. Гентамицина се ползва за нещо инфектирано - да речем си паднал и ти загноясва раната. А татуса е раздрана кожа, която ако изсъхне, ще и се получи кора, а след това ще се обели - и за да не тава това се маже с нещо мазно, за да се държи влажна.

anonimnik13
06-13-2012, 19:39
не знам наистина...... това ми препоръча човека които ми я прави.. той е най-добрия в града