PDA

View Full Version : “Приятели"



M.B1914
06-13-2012, 13:16
Здравейте имам един проблем и се надявам да ми дадете съвет... Такам, скарах се с една от най-близките ми приятелки, защото са и казали, че аз съм говорела за едно лично нещо, което тя ми е споделила. Работата е там, че наистина всичко, което сме си казали една на друга през времето през което се познаваме си е останало между нас! Тя обаче не иска да ми повярва, което пък от друга страна показва, че ми е нямала доверие... Кажете ми какво да направя, дайте ми някакъв съвет, защото съм такъв характер, че приятелите са най-важното нещо за мен и когато се скарам с някой от тях ме боли до болка.

kitty02
06-14-2012, 07:25
Изпадала съм в такъв проблем. Остави я за 2-3 седмици. Ще й мине, ще видиш ;)

sm_95
06-14-2012, 11:31
Не че се заяждам, но ако е било нещо, което е споделила само с теб как го е разбрала трета страна щом ти си си мълчала?
А иначе... Просто разбери от къде е тръгнала информацията.

perry_the_platypus
06-14-2012, 12:49
Изпадала съм в такъв проблем. Остави я за 2-3 седмици. Ще й мине, ще видиш ;)

+1
Явно не ти е била близка приятелка, щом ти няма доверие. Не е единствения човек на тоя свят. ;д Ще го преживееш!

Inkognoto
06-15-2012, 13:50
Съжалявам, че го казвам така, но истинските приятели си вярват. Ако много държиш на нея, докажи й го. Лично за мен доверието е най-важно, ако приятелите ми не ви вярват, значи не са истински приятели.

Smileto
06-15-2012, 17:05
Според мен трябва да и кажеш, че ако найстина сте били истински приятелки тя трябва да ти има доверие. така ще и стане криво, че те е набедила без доказателства и ще ти се извини ^^

M.B1914
06-15-2012, 21:01
Не че се заяждам, но ако е било нещо, което е споделила само с теб как го е разбрала трета страна щом ти си си мълчала?
А иначе... Просто разбери от къде е тръгнала информацията. Не, не го е споделила само на мен,а и на още няколко човека. Мен ме дразни,че си мисли,че съм аз и да така е няма приятелство без доверие и явно наистина не ми е била истинска приятелка :) доколкото до истината хаахах тя винаги излиза на яве :))))))))))))))))))

Wikito
06-15-2012, 21:08
поговори с нея и обясни всички и вече ако не ти повярва...ясно е колко ти е фр

the sniper guy
06-16-2012, 16:38
Е са. Не е бола за умиране! Но все пак разпитай няколко човека все някой ще знае.

M.B1914
06-16-2012, 17:33
Hahaha mersi na vsichki za suvetite :) Ako iskate i vie spodelyaite,ako imate i vie takiva godini "priyateli"

scrooper
06-16-2012, 18:20
Имах наскоро подобна случка, само че момичето беше убедено, че съм й говорила зад гърба (без никой нищо да й е казвал, просто имала чувството). Беше ми мн добра приятелка... до този момент. Стана ми криво от това детинско поведение. И да говориш с нея, най- много да излезеш в позиция "Извинявай, ако нещо съм направила..." Не си струва ;)

starships
06-17-2012, 09:33
Виж, има една общоприета истина и тя е, че щом нещо е истина, то може да се докаже! Приятелката ти не е права, защото всеки е невинен до доказване на противното, а тя няма доказателства! :) Намери начин да и докажеш, че не си споделяла тайната ѝ с никой.
Ако такива няма обаче, по-приемливия ми според мен съвет е да не полагаш никакви усилия да сте приятелки! От това което прочетох си вадя извод, че тя изобщо не те е ценяла. Всички приятели трябва да се ценят, тс да си имат доверие! Съгласна съм с много хора писали в тази тема, че доверието е най-важното нещо в взаимоотношенията. Ако тя, без никакви доказателства отказва да повярва на приятелката си, която отрича пред очите ѝ, то тогава не мисля, че е приятелка, за която си струва да се бориш! :(

M.B1914
06-18-2012, 11:38
абсолютно сте прави няма приятелство без доверие! това вече е минал случай :))