PDA

View Full Version : Болки около десния тестис.



Fraximus
06-13-2012, 13:44
Здравейте.
От 5 дни имам болка около десния тестис.Болката е зад тестиса и ме боли само когато съм станал а при вървене се засилва.Когато съм седнал болката бавно отминава.Хубавото е че постепенно болката намаля.Всъщност вчера почти не ме е боляло но днес щях да си изпусна автобуса за училище и когато тичах ме заболя.Това ми се стори странно защото по-рано бях избягал 50м и нищо не усетих.И болката се появява най-често сутрин.И нямам проблем с еякулирането нито пък уголемени тестиси.И спермата и урината са нормални.Малко ме е срам да посетя лекар затова според вас сериозна ли е ситуацията?

npp
06-13-2012, 13:54
прегледай чрез пипане и двата тестикула за разлика в формата и големината, обикновено болките идват от някакъв зъл дух, който ги причинява, просто се обърни към истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос и ги помоли да отмахнат злите духове трайно - Те винаги чуват

Fraximus
06-13-2012, 14:09
Не се шегувам.

kalpazanka
06-14-2012, 05:50
Уролог- и аз не се шегувам.

babati
06-14-2012, 05:55
прегледай чрез пипане и двата тестикула за разлика в формата и големината, обикновено болките идват от някакъв зъл дух, който ги причинява, просто се обърни към истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос и ги помоли да отмахнат злите духове трайно - Те винаги чуват

Не братле и аз съм вярващ ма стига боли го тестиса от зъл дух :D :D :D

babati
06-14-2012, 05:56
Уролог- и аз не се шегувам.

точно така никакви зли духове

kalpazanka
06-14-2012, 07:48
^Можеш ли да си събираш мислите в един пост?

npp
06-14-2012, 07:59
Не се шегувам.

аз също, в предишния ми отговор нямаше шега

koto
06-14-2012, 08:25
Мъжки!

Знам, че ти е притеснено, но най-добре ед аотидеш да те погледнат. Има на пръв поглед безобидни възпалителни процеси, които лесно могат да доведат до "ножица" - и аз не се шегувам. Ако те боли тестис , според мен си за хирург, а не за уролог. Уролога ще ти пусне изследвания, а хирурга ще те понамачка малко. Бягай на доктор и не се притеснявай!

kalpazanka
06-14-2012, 13:24
^Мамин сладък, урологът също ще го "понамачка".

batkodoki
06-14-2012, 20:29
прегледай чрез пипане и двата тестикула за разлика в формата и големината, обикновено болките идват от някакъв зъл дух, който ги причинява, просто се обърни към истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос и ги помоли да отмахнат злите духове трайно - Те винаги чуват

Боже на духовете,
Господи Иисусе Христе – посети и виж раб сей „npp“ его же освободи со десницей Твоей от демона зован „ Легион“ обладал его.

Да се помолим Деца!

batkodoki
06-14-2012, 20:46
Здравейте.
От 5 дни имам болка около десния тестис.Болката е зад тестиса и ме боли само когато съм станал а при вървене се засилва.Когато съм седнал болката бавно отминава.Хубавото е че постепенно болката намаля.Всъщност вчера почти не ме е боляло но днес щях да си изпусна автобуса за училище и когато тичах ме заболя.Това ми се стори странно защото по-рано бях избягал 50м и нищо не усетих.И болката се появява най-често сутрин.И нямам проблем с еякулирането нито пък уголемени тестиси.И спермата и урината са нормални.Малко ме е срам да посетя лекар затова според вас сериозна ли е ситуацията?

ВЪЗРАСТ?!
ОТ 5 ДНИ?!
и какво чакаш?
Прилича на епидидимит. Може да се получи от ВСИЧКО, (не само от секс!), точно така както един гърлобол може да се получи от всичко.
Когато се ангажира и тестиса ще стане орхиепидидимит. "Топката" ще се подуе, ще стане стане толкова болезнена, че няма да имаш избор - и ще потърсиш Лекар.
Ако го направиш сега - ще спасиш тестиса си от възпалителните промени в него!
ЛЕКУВА СЕ лесно и бързо. С прости хапченца пер ос/през устата за 5 до 10 дни.
Изпуснеш ли процеса да влезе в тестиса и да хринифицира там .....ще имаш проблеми цял живот...

За Молитвите: помагат! СЛЕД първата доза предисана от Лекар терапия.
(освен прост проф по мед, и д-р по Теология Ви го казва)

Fraximus
06-15-2012, 14:22
На 16 съм.И не отидох на лекар защото болката се появява рядко и за кратко 3-4 пъти на ден за 30 секунди и то е малко.Но все пак ще посетя личния си лекар.