PDA

View Full Version : защо?



marchiii
06-13-2012, 17:31
Имам въпрос .. защо живота в толкова ужасен ?

InnoraX
06-13-2012, 22:28
Живота е такъв, какъвто сам си го направиш. Като не ти харесва, промени това което не е в ред и няма да бъде ужасен.
Защо? Защо задавате такива тъпи въпроси?

MariieLLa
06-14-2012, 15:57
Защо си мислиш, че животът ти е ужасен? InnoraX е прав, животът е такъв, какъвто си го направим. Като имаш проблем, реши го. Може да не е толкова просто колко звучи, но друго решение няма (или поне аз не се сещам). А и не забравяй, че животът, който ОЧЕВИДНО живееш не е толкова лош, колкото го представяш, че е. Има хора без семейство, без дом, без приятели, без никой, който ще застане зад гърба им. Така че ... замисли се!

thegreenzombie
06-14-2012, 15:59
Имам въпрос .. защо живота в толкова ужасен ?

защото Доналд Тръмп е богат, а Осама Бил Ладен умря..

JungleJaguar
06-14-2012, 18:57
Невинаги живота ти е такъв,какъвто си го направиш.Има хиляди примери на хора,които правят живота ад на други хора.Щото не сте се сблъсквали с лайната от живота и ми говорите по инерция.
Друг е въпроса,че ако си прав и здрав и само стоиш и се оплакваш и ревеш,а не си дигаш задника,за да си разрешиш проблема,до никъде няма да стигнеш,щото докато се оплакваш проблемите си стоят.
Винаги има хора,които имат много по-тежки моменти от теб,но пак казвам-ако си здрав и прав,с извинения и оплакване не се стига никъде.Стискаш зъби и само напред,колкото и да е тежко.

marchiii
06-17-2012, 07:07
По принцип,живота ми е хубав,но от когато е започнала тази година ми се случват от лоши по-лоши неща.Няма как да ги предотвратя...няма и по какъв начин да си разреша проблемите,Ужасно ее .. ;(

ChubbyBunny
06-17-2012, 07:24
Самоубий се.

marchiii
06-17-2012, 08:25
заради самоубийство се чувствам така !!!

someonerandom
06-17-2012, 09:06
Може да прозвучи грубо,обаче- Shit happens.Животът не е идеален.Може на момента да е хубав,може да е прекрасен,може да е весел,изпълнен със забавления,обаче няма човек,който да не е имал тежки периоди,да не е минал през загубата на близки хора.А ако има,колкото и гадно да звучи,няма да остане вечно такъв.Не обичаме да мислим за това,обаче все пак е истина.Кофти е,че минаваш през това в такава възраст(съдя от ориентацията на форума) обаче трябва да го преодолееш.Мисли за хубавите неща,които ще се случат.Може да изглеждат далечни и нереални,обаче ще ги има.Мисли,че има хора,които са преживели доста повече от това(каквото и да е станало,винаги ги има) и пак са щастливи.Едва ли ще е особено лесно,обаче ще ти стане по-добре.Просто трябва да го вярваш.

Kaena Smith
06-17-2012, 09:47
Съвета ми може да ти се стори наивен,но прочети "Пътят на сълзите" на Хорхе Букай,може да ти помогне много. :) И животът наистина може да е ужасен на моменти,но кой знае - както днес плачеш,така утре може да се смееш ! Не прибягвай до глупости като самоубийството,не си струва !

JustaLittleKid
06-19-2012, 12:50
Животът е не такъв, какъвто си го направиш, а такъв, какъвто мислиш, че е. Щастието в живота е въпрос на гледна точка - едно нещо може да ужасно или прекрасно - от теб зависи към коя страна ще гледаш. Случват се гадости, разбира се, за които е твърде трудно да се намери нещо положително, но аз живея на принципа "Винаги може да е по-лошо". :D Опитай се да оцениш това, което имаш, това, за което си струва да живееш, всичко, на което би могла/могъл да се радваш. Не знам какво те е довело до такива размисли - защо е толкова ужасен този живот, но ако не е нищо, което застрашава твоето или здравето на някой друг, значи всичко е наред. Самоубийството не е вариант, не знаеш какви изненади ти готви точно този живот - може от утре да станеш най-щастливият човек на Земята. А щом си жив/а, значи СИ най-щастливият, защото има хора, които се борят за правото си да оцелеят, за храната, за дома си ежедневно! :)

I'm telling you that it's never that bad... :) http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8

Sladichkoto0
06-22-2012, 18:29
Помни ... Всяко зло за добро :)

WeNeedMoreDrugs
06-22-2012, 19:59
Ще се справиш, всеки е имал тежки периоди.

Anichkaxxwee
06-22-2012, 23:26
Това, че ти си си го направил такъв, не означава, че животът е ужасен.. Имаш някакъв проблем?-ОК .. Реши си го, всеки е имал такива периоди

kitty02
06-23-2012, 17:03
Ще ти мине, споко ;)