PDA

View Full Version : Сложно



specialll
06-13-2012, 19:10
Дайте съвет... :S :/

AnOHuMeH
06-13-2012, 19:16
Съвета е в лявата ти гърда малко навътре :)

Мечо_Буболечо
06-13-2012, 19:40
Съвета е в лявата ти гърда малко навътре :)
Да.. слушай сърцето си. Ако си влюбена- действай.

xoxi
06-13-2012, 19:47
повече от 2 години сме заедно, за които е имало периоди на кратки раздели, няма как за такова време.

Ооооооооо, има как.

Не е нормално поне за мен, само за 2 години да сте имали периоди на раздели, а сега ти да се захласваш по чуждо.
Щом търсиш тръпката на друго място, сериозно се замисли има ли бъдеще връзката със сегашния ти приятел.

tuzaro
06-13-2012, 21:01
щом те изпраща ясна е работата, мятай му се или пък поне го пробвай 1-2 пъти да не остане валат момчето дето те изпраща

ShtrudeL
06-13-2012, 21:17
Съвета е в лявата ти гърда малко навътре :)

колко мило <3

marilyn
06-13-2012, 21:51
Според мен трябва да си решиш сама и да не слушаш какво ти говорим ние. Сега да тръгна да се правя на великата моралистка и да ти обяснявам колко е лошо, че изобщо мислиш за друг.. ми не. Случва се. Изневярата също се случва. А и сме на някви тийн години...
Каквото и да избереш, дано не съжаляваш за избора си. :)

InnoraX
06-13-2012, 22:04
Виждаш +совете и минусите в единият, после в другият, правиш си равносметка, след което проверка (проверката висша форма на доверие) и действаш, няма какво толкова да мислиш, за тези неща не се изискват знания на ядрен физик я ;)
& I've gotta agree with AnOHuMeH +1 ъп.

heartshapedbox
06-14-2012, 01:08
Ти сама си преценяваш, само че ако решиш да правиш нещо с въпросното момче, първо се раздели с приятеля си.
Човек, който е споделил 2 години от живота си с теб, не заслужава да бъде лъган.

neverlookback
06-14-2012, 07:04
Аз веднага бих изтълкувала факта, че щом съм привлечена от друг и мисля само за него, а не за приятеля ми, значи връзката ни е обречена. Малко съм на крайностите, но другото иначе си е чиста загуба на време.

specialll
06-14-2012, 07:57
Виждаш +совете и минусите в единият, после в другият, правиш си равносметка, след което проверка (проверката висша форма на доверие) и действаш, няма какво толкова да мислиш, за тези неща не се изискват знания на ядрен физик я ;)
& I've gotta agree with AnOHuMeH +1 ъп.
Няма как да познавам другото момче толкова добре като приятеля ми, за да съм сигурна в + и - му. :/

Ааа и за мнението на heartshapedbox - нямам и намерение да му изневерявам, предполагам колко грешно и жестоко би било. Винаги бих му казала как стоят нещата и чак тогава ако реша нещо...

Благодаря за мненията иначе :)

InnoraX
06-14-2012, 09:22
Няма как да познавам другото момче толкова добре като приятеля ми, за да съм сигурна в + и - му. :/


Вие ако си се виждате, само като приятели, ще имаш перфектна възможност да го опознаеш. Всяка връзка е започнала с приятелство и запознанство, все пак :)

anonymous708973
06-14-2012, 10:43
Помисли си дали с втория имаш нещо повече от химия, дали евентуално имате някакво бъдеще заедно. Ако имате - пробвай с него, но първо се раздели с приятеля си. Ако нямате - спри да се виждаш с второто момче, дай си време да го преодолееш и продължи да си с твоя приятел, щом толкова го обичаш. Има връзки, които са минали през доста повече от платонично влюбване на едната страна в трети човек и пак са оцелели. Мисли, защото докато вземеш решение е ужасно...

SmilezZz
06-14-2012, 13:04
Ти сама трябва да решиш кой от двамата да избереш или по-точно да се разбереш сама със себе си, относно чувствата си към тях. Към когото са по - силни: печели. Но ако избереш новото момче - първо се раздели с приятеля си.

aks13v
06-15-2012, 08:32
Ако наистина изпитваш чувства към другото момче не го карай да чака много и да си мисли, че го приемаш само за приятел, защото приятелство между мъже и жени не съществува и не може да съществува. Като види, че нищо не става яе се отдалечи и няма да сте нито приятели, нито гаджета. Но преди да предприемеш каквото и да е първо зарежи приятеля си.