PDA

View Full Version : Харесва ли ме



denios
06-13-2012, 20:24
Има 1 момче което е колкото мен на години. Преди още да се познавахме добре и само да се бяхме виждали ми пишеше в фб. След като общи фр ни запознаха и мина извесно време една фр ми каза че едно момче от компанията ме харесвало ама не искаше да казва кой е колкото и да се молих.И така аз реших че е въпросният Р. който се държи специално с мен тоест някой като пусне някой лаф за мен не се спуква от смях като другите а аз като кажа нещо което не е особенно смешно той се смее а като излезем говори против момичета дето даже не познава нз си кви били.И аз започнах да го харесвам и то много ама все нещо ме спира да го питам дали и той ме харесва за да не се надявам на празно.От както обаче хубаво се опознахме той не ми пише никога първи в скайп ами все аз и ме кара да мисля че дори и да ме е харесвал преди вече не ме харесва но като сме излезли все е близо до мен и намираме обща тема и съм забелязала че непрекъснато ме гледа когато не съм до него и не си говорим.Все искам да го питам ама ме е страх че ще излъже.Доста е зле положението какво да правя защото от както реших че ме харесва само за него мисля

tuzaro
06-13-2012, 20:57
питай го с смс майна

alekota
06-13-2012, 20:58
Аресвате беее ,че къ да е иначе

heartshapedbox
06-14-2012, 01:05
Питай го, нищо не губиш.

SmilezZz
06-14-2012, 17:33
Не обръщай внимание на фейсбук и скайп. Не е важно отношението му към теб там, а в реалния живот. Възможно е да има някакви симпатии към теб, но няма как на 100% да ти кажем, че е така. Просто в случая трябва да рискуваш - пробвай, нищо не губиш.

denios
06-14-2012, 18:52
Ами ако загубя приятелството му и си спечеля подигравките му.Като излезем обръща внимание на всичко което казвам и намираме общи теми и имаме сходни интереси.Казвал ми е че с другите момичета няма просто за какво да си говори а с мене можел да говори цял ден.Ще се реша да го попитам като излезем двамата но си нямам на идея как да му задам въпроса или направо да му кажа че го харесвам все едно не съм чувала и не подозирам че и той ме харесва.

valdesbg
06-14-2012, 18:58
'Аресва те.

Риск печели - риск губи.

denios
06-14-2012, 19:15
как е по добре да го питам на живо ли или във скайпа

denios
06-14-2012, 19:16
или просто да го гушна пък той да разбере :D

DeathRogue
06-15-2012, 06:05
И при нас беше подобна ситуацията. Тя чакаше, чакаше..накрая една вечер не издържа и започна да ме целува :D

BeeKeeper
06-15-2012, 07:46
Разбира се, че НЕ! :D

marilyn
06-15-2012, 10:44
Ми сигурно те харесва... все пак ние не можем да гадаем де..

Ariadne
06-15-2012, 19:30
Не бъди толко сигурна, чекай малко те пребие първо !