PDA

View Full Version : Спешно е !!!!! За 7 клас !!!!!!!!!!!!!!1



shaunaa
06-14-2012, 12:15
Нядавам се на бързи отговори, защото утре ще пиша къде искам да уча след 7-ми клас и съм се спряла на ВТГ.''Георги С. Раковски'' във Варна и се чудя дали има някакво значение в кое у-ще учиш, когато ще кандидатстваш за университет след 12-ти клас ??? И се чудя дали не запиша на 1-во място някоя езикова гимназия, защото имам бал и за тях, и също така за търговската гимназия във Варна .


Моля ви отговорете ми, спешно е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

perry_the_platypus
06-14-2012, 12:39
Имаш време до Сряда, просто няма смисъл да спамиш така, няма да ти обърнат повече внимание. :)

PS. Учи това, което на теб ти харесва!

shaunaa
06-14-2012, 14:54
Напротив нямам време !! Утре заминавам на екзкурзия и ще се върна чак на 19-ти и трябва утре да отида !!!! И как спамя ??? ЗАдавам въпроссс !! Нали за това е форумаа !!!!! КАкво му пречи на някой да отговори, нямаше да пиша темата ако не беше спешно и наистина незнам какво е за това се обръщам към вас и ви моля за съветт !!! И не аз, а ти спамиш ;щщ Или отогваряш, или не ясно ?!?!?!?

perry_the_platypus
06-14-2012, 15:11
Напротив нямам време !! Утре заминавам на екзкурзия и ще се върна чак на 19-ти и трябва утре да отида !!!! И как спамя ??? ЗАдавам въпроссс !! Нали за това е форумаа !!!!! КАкво му пречи на някой да отговори, нямаше да пиша темата ако не беше спешно и наистина незнам какво е за това се обръщам към вас и ви моля за съветт !!! И не аз, а ти спамиш ;щщ Или отогваряш, или не ясно ?!?!?!?

Ъ, айде няма да обиждам, но виждаш ли си писането!? Имах предвид тва "Спешно!!!!!!!!!!!!!!!!", повторено 68654 пъти .. излишно е. Да не говорим, че си леко неграмотна, но всеки с проблемите си. И ти казах да учиш това, което на теб ти харесва, ако ще учиш в чужбина след 12ти клас, езикова ще е най-добре, за да научиш език. Където и да си, с език ще си намериш работа. :))))

perry_the_platypus
06-14-2012, 15:14
Напротив нямам време !! Утре заминавам на екзкурзия и ще се върна чак на 19-ти и трябва утре да отида !!!! И как спамя ??? ЗАдавам въпроссс !! Нали за това е форумаа !!!!! КАкво му пречи на някой да отговори, нямаше да пиша темата ако не беше спешно и наистина незнам какво е за това се обръщам към вас и ви моля за съветт !!! И не аз, а ти спамиш ;щщ Или отогваряш, или не ясно ?!?!?!?

спам: Напиши го по нормалния начин и ще ти отговорят ако искат, ако не и с хиляда удивителни да го напишеш, и каквото и да направиш, няма да ти отговорят. УСПЕХ! :)

SunT
06-14-2012, 15:21
Ми има и то доста голямо.От това зависи какво ще научиш, все пак, и какво ще направиш на изпита после.Би трябвало да проучиш как са нещата в училищата и да прецениш за какво ще се бориш - за чужбина, както каза Пери, ти трябва и език; за тук ти трябва учене.Реди си ги както искаш.Явно си доста неориентирана, щом питаш нас.

perry_the_platypus
06-14-2012, 15:30
Ми има и то доста голямо.От това зависи какво ще научиш, все пак, и какво ще направиш на изпита после.Би трябвало да проучиш как са нещата в училищата и да прецениш за какво ще се бориш - за чужбина, както каза Пери, ти трябва и език; за тук ти трябва учене.Реди си ги както искаш.Явно си доста неориентирана, щом питаш нас.

+1 Точно сега ли реши да се чуди в кое училище да учи? ;д

shaunaa
06-14-2012, 15:39
[Ще си пиша както си искам заглавието ;щщщ Това не ти влиза в работата !!! за perry_the_platypus

shaunaa
06-14-2012, 15:42
Ми има и то доста голямо.От това зависи какво ще научиш, все пак, и какво ще направиш на изпита после.Би трябвало да проучиш как са нещата в училищата и да прецениш за какво ще се бориш - за чужбина, както каза Пери, ти трябва и език; за тук ти трябва учене.Реди си ги както искаш.Явно си доста неориентирана, щом питаш нас.

Напротив аз знам къде искам да уча записала съм си всичко но сега просто се сетих и исикам да питам ДАЛИ КАТО КАНДИДАТСТВАМ ЗА УНИВЕРСИТЕТ ЩЕ БЪДЕ ОТ ЗНАЧЕНИЕ В КОЕ УЧИЛИЩЕ СЪМ УЧИЛА КЪДЕ СЪМ ЗАВЪРШИЛА, А НЕ КАКВИ ОЦЕНКИ СЪМ ИСКАРАЛА !!!!!!!!!!!!!!! И СЕ НАДЯВАМ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА !!!

perry_the_platypus
06-14-2012, 16:05
[Ще си пиша както си искам заглавието ;щщщ Това не ти влиза в работата !!! за perry_the_platypus

Напротив, потребител съм в форума и мога да пиша коментари, така, че не ми пречи да коментирам.. ;д

бту. главните букви означават, че викаш.. ДАААААААААНО ТИ ОТГОВОРЯЯЯЯЯЯЯЯТ НА ВЪПРОСААААААААААААААААААА А!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИзКАРВАЙ ХУБАВИ ОЦЕЕЕЕЕЕЕЕНКИ!!!!!!!!! (не се заяждам (:)

SunT
06-14-2012, 20:36
Напротив аз знам къде искам да уча записала съм си всичко но сега просто се сетих и исикам да питам ДАЛИ КАТО КАНДИДАТСТВАМ ЗА УНИВЕРСИТЕТ ЩЕ БЪДЕ ОТ ЗНАЧЕНИЕ В КОЕ УЧИЛИЩЕ СЪМ УЧИЛА КЪДЕ СЪМ ЗАВЪРШИЛА, А НЕ КАКВИ ОЦЕНКИ СЪМ ИСКАРАЛА !!!!!!!!!!!!!!! И СЕ НАДЯВАМ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА !!!
Я не ми крещи :lol: Питаш малоумни въпроси.ЕСТЕСТВЕНО, че са от значение оценките, никой няма да те гледа къде си завършила, ако покажеш АКЪЛ и потенциал, и че си прихванала нещо от учебника.От училището зависи колко сериозно ще се учи, но ти ако ги имаш тези неща, няма да има значение къде си учила.Ти недей мисли за университет, ми вземи си оправи малко правописа и отношението, че ако искаш и на луната можеш да отидеш да учиш, обаче накрая все ще лъснат тези ти "завидни" умения :lol: Хайде лека нощ и успех с избора.

Burgazliqta
06-14-2012, 20:43
shauna отговориха ти вече кое е най-добре .. стига повишава шифт

FreeExtazy
06-14-2012, 23:15
По-добре се запиши в някое училище, в което се набляга на българския, че като гледам доста ти куца. От този избор ще зависят много неща в живота ти и не знам колко неотговорен трябва да си, за да не можеш да вземеш сам решение.

shaunaa
06-15-2012, 02:39
Я не ми крещи :lol: Питаш малоумни въпроси.ЕСТЕСТВЕНО, че са от значение оценките, никой няма да те гледа къде си завършила, ако покажеш АКЪЛ и потенциал, и че си прихванала нещо от учебника.От училището зависи колко сериозно ще се учи, но ти ако ги имаш тези неща, няма да има значение къде си учила.Ти недей мисли за университет, ми вземи си оправи малко правописа и отношението, че ако искаш и на луната можеш да отидеш да учиш, обаче накрая все ще лъснат тези ти "завидни" умения :lol: Хайде лека нощ и успех с избора.

АМи за теб може да е малоумен въпрос, но за мен не е !!! Всъщност не знам какво се изисква и за това се допитвам до вас и ако искаш да знаеш завършвам с почти пълно 6 имам една единствена петица по физически, и всичко друго е 6 ;щщщ Така че ме обиждай, колкото искаш, но седя много рядко пред комп. и не упражнявам правописа си в сайтове, а пък и ти не ми изглеждаш много умна ;щщщщ И как разбра, че ти крещя ми е чудно, увеличавам шрифта, за да видят всички какъв е въпроса ми, а не да ми отговарят неща, които не ме интересуват и не ме касаят !!!

shaunaa
06-15-2012, 02:42
По-добре се запиши в някое училище, в което се набляга на българския, че като гледам доста ти куца. От този избор ще зависят много неща в живота ти и не знам колко неотговорен трябва да си, за да не можеш да вземеш сам решение.

Аз съм си взела решението просто питах дали зависи в кое училище си учил, това ми беше въпроса, иначе решението съм си го взела от много време !! И смятам, че пиша достътъчно грамотно, това, че вече съм объркала някои работи и почвате да ме нападате, вие пък да не сте безгрешни ?? Не ми е удобно да пиша на клавиатурата на лаптопа си и за това се получава така ;щщ Иначе съм сигурна, че на живо пиша много по-добре от вас ;щщщщ

shaunaa
06-15-2012, 02:43
Отговориха ми точно след като повиших шрифт ;щщщ

shaunaa
06-15-2012, 02:44
НЕ викам, а просто подчертавам какъв ми е въпроса с главни букви, защото вие така и не го схванахте ;щщщ

perry_the_platypus
06-15-2012, 04:09
4 напълно излишни мнения. :// Жалка си. Пишеш грамотно?! Завършваш с пълно 6 без физическО? Явно имате много тъпи госпожи, дано не пишеш в училище така, както тук. ;) Не стига, че хората се опитват да ти помогнат, пък и крещи. ахахах загубена работа .

li0n
06-15-2012, 04:53
Леле, момиче, каква езикова, какъв бал. Като те гледам как пишеш ми става ясна цялата картина.
Не, няма да гледат след време къде си учила. В дипломата се гледат само оценките..
Ако имаш хубави оценки (което ме съмнява) никой няма да гледа от къде си дошла.
Образовайте се малко!

shaunaa
06-15-2012, 14:39
Леле, момиче, каква езикова, какъв бал. Като те гледам как пишеш ми става ясна цялата картина.
Не, няма да гледат след време къде си учила. В дипломата се гледат само оценките..
Ако имаш хубави оценки (което ме съмнява) никой няма да гледа от къде си дошла.
Образовайте се малко!

Бала ми за езикова е 34 така, че ще ме приемат 100% каквото и да пиша на 1-во желание ,;щщщ И съм достатъчно образована ;щщ

shaunaa
06-15-2012, 14:57
4 напълно излишни мнения. :// Жалка си. Пишеш грамотно?! Завършваш с пълно 6 без физическО? Явно имате много тъпи госпожи, дано не пишеш в училище така, както тук. ;) Не стига, че хората се опитват да ти помогнат, пък и крещи. ахахах загубена работа .

НЕ пиша в училище така и ако не ми вярваш на матурата със преразказа искарах 5.518, което мисля, че го доказва. Не е много висок резултат, но бях объркала напълно последната задача и писах за съвсем друго !! И не смятам, че ъсм жалка, като отговарям на малоумните мнения ;щщ

tattoobitch19
06-15-2012, 15:10
shaunaa, я си вземи хапчетата и чак тогава задай въпроса си. ОКЕЙ!!?!?!?!?!?!
шото познай кво...не го чуваш за първи път, но..
главни букви = лудост, крясъци, истерии, още крясъци.
по темата... повечето езикови гимназии са много добри, а и може да ти се падне свестен учител, след завършване на една такава гимназия ще имаш супер шансове за следване в чужбина и за следване изобщо. ако балът ти е добър, а не съм чела всички мнения и не знам, немската можеш да я пишеш, английската...испанската не е чааак толкова добра, не си струва.
успех и ей да не забравиш - ХАПЧЕТАТА!!!!!!!!!!

shaunaa
06-15-2012, 15:47
shaunaa, я си вземи хапчетата и чак тогава задай въпроса си. ОКЕЙ!!?!?!?!?!?!
шото познай кво...не го чуваш за първи път, но..
главни букви = лудост, крясъци, истерии, още крясъци.
по темата... повечето езикови гимназии са много добри, а и може да ти се падне свестен учител, след завършване на една такава гимназия ще имаш супер шансове за следване в чужбина и за следване изобщо. ако балът ти е добър, а не съм чела всички мнения и не знам, немската можеш да я пишеш, английската...испанската не е чааак толкова добра, не си струва.
успех и ей да не забравиш - ХАПЧЕТАТА!!!!!!!!!!

Аз нямам нужда от хапчета, но ти продължавай да си ги приемаш :)

ChubbyBunny
06-15-2012, 15:51
Chill out..

BloodyDreamer
06-15-2012, 15:51
По принцип, когато се пише във форуми или по скайп, или където и да е в интернет пространството, главните букви се възприемат за крясъци.
Моля те, спри да спориш, че пишеш много добре и не се хвали с резултатите си, защото има и доста по-добри от твоите. Като те гледам колко уважаваш запетайките, си правя изводи за грамотността ти, а от там и за културата и интелекта (защото за мен двете неща са тясно свързани).
Колкото по темата - ако си решила къде искаш да ходиш, няма смисъл да питаш по форуми - само да те разколебават. Ако ще ходиш в чужбина, е най-добре да влезеш в езикова. А дори и да не заминаваш, езиците се ценят. Но според мен няма значение къде ще кандидатстваш - ако учиш и си постоянна, търпелива и амбицирана, ще успееш във всяко начинание. Естествено, зависи и от учителите, но винаги можеш да тръгнеш на частни уроци по това, което ще ти трябва нататък.

perry_the_platypus
06-15-2012, 16:39
И не смятам, че ъсм жалка, като отговарям на малоумните мнения ;щщ

ДА ТИ ИМАМ ЛОГИКАТА!

бту. защо ли не съм само аз, който ти казва, че не си особено грамотна ;д честито за резултата, сама си признаваш, че си неориентирана ;д

BloodyDreamer
06-15-2012, 16:52
perry_the_platypus не се хаби ;)

shaunaa
06-15-2012, 17:03
По принцип, когато се пише във форуми или по скайп, или където и да е в интернет пространството, главните букви се възприемат за крясъци.
Моля те, спри да спориш, че пишеш много добре и не се хвали с резултатите си, защото има и доста по-добри от твоите. Като те гледам колко уважаваш запетайките, си правя изводи за грамотността ти, а от там и за културата и интелекта (защото за мен двете неща са тясно свързани).
Колкото по темата - ако си решила къде искаш да ходиш, няма смисъл да питаш по форуми - само да те разколебават. Ако ще ходиш в чужбина, е най-добре да влезеш в езикова. А дори и да не заминаваш, езиците се ценят. Но според мен няма значение къде ще кандидатстваш - ако учиш и си постоянна, търпелива и амбицирана, ще успееш във всяко начинание. Естествено, зависи и от учителите, но винаги можеш да тръгнеш на частни уроци по това, което ще ти трябва нататък.

Ще продължавам да споря, докато си искам ;щщ И не се хваля с резултатите си просто искам да ви докажа, че не лъжа, защото всички ме искарахте тъпа психарка, която лъже ;щщ

ChubbyBunny
06-15-2012, 17:27
A на нас знаеш ли колко ни пука, че пък и да доказваш искаш ... :D

li0n
06-15-2012, 17:31
Пери, не само ти мислиш, че не е грамотна.
Успокой се, никой не го интересува колко ти е бала, какви оценки имаш и тн.
Пиши каквото искаш.

BloodyDreamer
06-15-2012, 17:35
Две елементарни грешки в два реда... сама си прави изводите ;D А колкото до резултатите - винаги има начин да препишеш, нали така?

coloursmile8
06-15-2012, 17:39
Ако питате мен, най-добре я оставете да си мърмори...аз днес кандидатствах за езикова гимназия и на външното по БЕЛ имам 5,84 ... ха ха :D

li0n
06-15-2012, 17:43
И? ^
12345

shaunaa
06-15-2012, 20:18
Какъв Ви е проблема на всички, задавам си въпроса и всички ме нападате, за това, че съм си била увеличила шрифта ?!?!? Увеличих го, за да поясня какъв ми е въпроса, защото ми стана ясно, че не сте разбрали въпроса ми !! И да пиша неграмотно вас това какво ви касае ??? Това, че не седя по цял ден пред комп. и не упражнявам правописа си в тийнпроблем не ме прави глупачка, каквато вие ме описахте ;))) Получава се така, защото бързам като пиша и не гледам дали съм изпуснала някоя запетая или дали някоя дума съм я написала правилно или не !! И все пак този сайт е създаден за да се дават мнение по зададен въпрос, а не отговаряте на други въпроси и да обсъждате правописа ми !! И това, че се заяждате,само заради това, че съм увеличила шрифта ви определя като жалки индивиди !! Щом съм задала въпроса значи имам нужда от отговор не да ми обяснявате дали е късно или не, аз си знам и просто искам да питам и вие почвате !! Не знам кой е жалък аз или вие ?!?!?? Аз за дето задавам важен въпрос за мен , на който очевидно не знам отговора или вие, които се заяждате заради зададения от мен въпрос ;)))

BloodyDreamer
06-15-2012, 22:45
Държиш се като малко детенце. Права си донякъде, обаче не се заяждай и ти с нас. Хем се правиш на по-можеща и знаеща, хем "падаш на нашето ниво". (мда, наблягам на кавичките ;д) Така или иначе ти отговорихме на въпроса (аз поне).
И аз не си гледам постовете, ама мисля като пиша и не допускам такива елементарни грешки. То не беше пълен член, запетайки на очеизбийни места, сменени букви... колкото и да не гледаш, грамотността е като отвратително лош навик - започнеш ли, няма спиране. А не да си викаш: "Къв е тоя форум, за кво да се хабя? Я чакай да си изключа грамотността и да покажа колко съм велика." или "А, сега съм на изпит, сега съм в училище, чакай да се ограмотя за малко и после пак ще затъпея." Тъй де...

velin4yy
06-16-2012, 18:46
7-ми клас съм!
И аз съм пред дилема в избора си за училище.От Ямбол съм и се колебая в кое училище да се запиша.Засега съм се спрял на три избора
1..ПГИ "Г. С. Раковски" - Ямбол
2..СОУ "Св Климент Охридски-Ямбол
2..ТМТ" Иван Райнов-Ямбол
моля ви спешно е нямям много време помагайте ми в избора..Благодаря ПРЕДВАРИТЕЛНО

perry_the_platypus
06-17-2012, 08:22
7-ми клас съм!
И аз съм пред дилема в избора си за училище.От Ямбол съм и се колебая в кое училище да се запиша.Засега съм се спрял на три избора
1..ПГИ "Г. С. Раковски" - Ямбол
2..СОУ "Св Климент Охридски-Ямбол
2..ТМТ" Иван Райнов-Ямбол
моля ви спешно е нямям много време помагайте ми в избора..Благодаря ПРЕДВАРИТЕЛНО

И ние с какво да ти помогнем? ;д Учи това, което на теб ти харесва, а не това, което на другите им харесва. ;)

the sniper guy
06-19-2012, 20:37
Моят бал не е висок-29.962 но имам приятел който без да учи изкара приблизително 34.500 бал!!
Тъка, че не се нервете толкова. Ако изпитът е бил на точно преговорения материал е възможно.
ШАНС!!!! :D :D