PDA

View Full Version : ----------->-Въпрос към Мр.Мачок<--------------



nyancat
06-14-2012, 13:15
Колко мангизи намаза от тези инвестор.бг?В момента форума е супер кавалски и вместо да бъде по-добър от стария,ТОЙ СЪКВА.Има доста важни опции,които просто не съществуват.Плюс това,не малка част от къмюнитито спряха да пишат,точно поради тази причина.

Не стига,че още от миналата форумна версия новините са пълна смехория,а за сега да не говорим.Не само,че са написани от интелектуални инвалиди с IQ на клонка,а информацията в тях е грешна също."Самотните хора носят смешни обувки" "Има само 5 шестици при матурите на зрелостниците" "Защо те болят тестисите и опасно ли е ?" и др..Какви са тези заглавия,кой го интересува,че самотните хора носят смешни чипици?Все едно тази статия е писана от кадър на дома в Могилино.Имало само 5 шестици пълни при матурите...or not.Самият аз познавам 2ма с пълни шестици по БЕЛ,това сигурно значи,че се зная 2/5 от пълните отличници на матурата или просто,че източниците ви на информация не струват.Това с тестисите мислех да не си направя труда да го коментирам,но уви.Едва ли,ако някой от нас го болят топките,ще сметне това за безопасно,а това че няма да разберем сигурно грам от написаното в една реална ситуация,в която чувствам болка в ташаците си е друг въпрос.Научете се да качвате новини,които да бъдат достъпни не само за хората от сайта страдащи от синдрома на Даун,а и за тези,които ги интересува наистина нещо важно.

Също така няма да е лоша идея да се направи един отделен форум за Кофата,където нещата да не са толкова зле,както тука.
Форума на глобала не е опция.

/no homo/

NightGuardian
06-14-2012, 13:23
единствените които ги ебе за този форум са потребителите. На тях пък не им пука за тях , така че няма какво да се направи. :D В началото се гледало интересите на потребителите , сега си гледат техните интереси , защото навлязоха парите.

nyancat
06-14-2012, 13:26
Даже прякора "форумния Кадафи" му е много,защото либийският камилар,поне е помагал на народа си и те бяха доста по-добре от нас българите(от към стандарт на живот,заплати етц).Според мен прякора "форумния Бай Ганьо" повече му приляга^^

Joc
06-14-2012, 13:30
има некви верни неща, преди форона си беше голяма зарибявка
сега след 11 вече никой не пише... смрт

nyancat
06-14-2012, 13:44
http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/37049-kakav-sladoled-e-moderen-v-momenta-/

Поредната глупава новина със заглавие несъответстващо на текста в нея.

И все пак обърнете внимание колко е глупав текста,който няма никаква информация освен частта с императора :)

StringTheoryPracticist
06-14-2012, 14:14
И все пак обърнете внимание колко е глупав текста,който няма никаква информация освен частта с императора :)
Не съм съгласен!


Има няколко вида сладолед според опаковката: - на клечка, в пластмасова чаша, във фунийка и мелба.
Аз пък не знаех това и сега съм по-образован за света.

nirvana13
06-14-2012, 14:15
да форона съква ама какво да се направи няма да върнат стария облик
а бтв - как да си сменя подписа

DarkTemplar
06-14-2012, 15:47
Последните статии покоряват нови върхове в малоумието. :lol: :lol:

prosto_chovek
06-14-2012, 15:49
що бе, пак си е готин, на мен почна да ми харесва, вече му свикнах :)

shadow4e
06-14-2012, 15:49
Казал си верни неща, които всички ги знаят, и е безмислено да ги споделиш тук. Прави разлика между админ, сис админ, собственик на сайта. Ако искаш някой да го прочете, който наистина отговаря за изброените от теб неща и реално може да направи нещо, то определено начина не е да го пишеш в Кофата. Тези хора не четат форума.

DarkTemplar
06-14-2012, 15:53
Сега се замислих върху статията за сладоледа. Ако направят такъв с вкус на хуй, жените ще се избиват да го купуват. 8-) Че даже и от гейовете и лесбийките ще изкарат добра печалба. :D

nyancat
06-14-2012, 15:56
Постнах го тука,а не в другите раздели,защото ми беше интересно какво ще кажат хората от Кофата.Също така съм 100про сигурен,че мачока наглежда кофата поне веднъж дневно :)

shadow4e
06-14-2012, 15:58
Форумът въобще не е като преди, въобще няма нужда от постоянно наблюдаване и да приемеме, че мачока виси все в кофата това какво общо има със собствениците на сайта?

TheManTheLegend
06-14-2012, 15:58
Верно мяза на гъз, половин година не влизах заради облика ама ся ко да се прави... Преди за 1 вечер не можеш да смогнеш да влизаш в повече от 4-5 теми, по 2-3 страници с нови теми само вечерта излизаха а ся... Но комент

nyancat
06-14-2012, 16:06
Форумът въобще не е като преди, въобще няма нужда от постоянно наблюдаване и да приемеме, че мачока виси все в кофата това какво общо има със собствениците на сайта?

Може самият той да пише на собствениците.Мисля,че така шанса да стане нещо е по-висок.

NightGuardian
06-14-2012, 16:07
той се няма с новите собственици , само с алекс , те сегашните сигурно не знаят кой , не и им пука сигурно.. :lol:

nyancat
06-14-2012, 16:13
Еми тогава да се направи един нов форум подобен на тийнпроблем?Сигурен съм,че ако се направи нещо по въпроса със съдействие от мачока,ще стане един по-добър сайт.Работата умира^^

NightGuardian
06-14-2012, 16:13
с прехвърляне ще замре още повече работата. : )))

nyancat
06-14-2012, 16:15
Oт това на къде повече? :D

NightGuardian
06-14-2012, 16:18
той е ясно , че повече никога няма да бъде същото. Остава сам да решиш дали да продължиш да си пишеш или да приемеш факта ,че е кош. :)

yakuza_
06-14-2012, 16:53
Форумът въобще не е като преди, въобще няма нужда от постоянно наблюдаване и да приемеме, че мачока виси все в кофата това какво общо има със собствениците на сайта?

Няма и как да иам след като 50% от хората се изнесоха :lol:

cweeet
06-15-2012, 17:55
смерт! хххгйхгй

LadyDi
06-15-2012, 20:33
Еми тогава да се направи един нов форум подобен на тийнпроблем?Сигурен съм,че ако се направи нещо по въпроса със съдействие от мачока,ще стане един по-добър сайт.Работата умира^^
С всичкото това спамене тука в Кофата, сте отървали основната идея на форума. И тя определено не е да поддържа Кофата жива. Изобщо, Кофата беше създадена за удобство и съм сигурна, че ако новите собственици се хванат изобщо да правят нещо по тоя форум, първо ще си замине тоя раздел.
Хубава махаличка сте си заформили тук, но форумът по начало не е създаден да си начешете езиците с простотии.
Мачока не може нищо да направи, спрете да му надувате главата. Приемайте, че тоя керван си замина.

NightGuardian
06-15-2012, 20:52
LadyDi ще те видим ли пак Administrator ?

LadyDi
06-15-2012, 21:01
LadyDi ще те видим ли пак Administrator ?
Не :) Какъв администратор, кви пет лева... Не ми се занимава с глупости.

RedArmy
06-15-2012, 21:29
Не :) Какъв администратор, кви пет лева... Не ми се занимава с глупости.
Ти сега пък все едно не си.. с това "Super Moderator" не можеш да ни заблудиш ;d

LadyDi
06-15-2012, 21:31
Ти сега пък все едно не си.. с това "Super Moderator" не можеш да ни заблудиш ;d
В тая версия на форума има разлика от предишната.

machoka
06-16-2012, 09:27
Авторът освен да ми подърпа шнура, друго не знам какво бих могъл да му предложа.

За новините няма да се обяснявам отново и отново на всеки балък, решил да намине да види кво става.

а за всичко останало - отваряш на 'контакти с investor.bg' и си изливаш мъката, за да се почувстваш по-добре.

nyancat
06-16-2012, 21:41
@мачок

Първо искам да ти стане ясно,че нито съм хомосексуален,нито 15 годишен(защото знам,че ти си падаш по тази възраст),за да ми вкарваш шегички от този тип.Предполагам,че в твоята среда често си правите подобни бъзици.

И все пак мерси безсъдържателният отговор.Както предполагах на теб едва ли ти пука много за форума и потребителите му.А да не говорим за инвестор.бг.Още от името на сайта им мога да разбера,че ги интересуват само за паричките.

RedArmy
06-16-2012, 21:46
Авторът освен да ми подърпа шнура, друго не знам какво бих могъл да му предложа.

За новините няма да се обяснявам отново и отново на всеки балък, решил да намине да види кво става.

а за всичко останало - отваряш на 'контакти с investor.bg' и си изливаш мъката, за да се почувстваш по-добре.
Колко ти плаща еничаря Делян Пеевски, за да му лапаш "наргилето"? :D

machoka
06-17-2012, 09:35
Вече ви дадох препоръки, за това тук приключихме.