PDA

View Full Version : Влюбена...в двама ??!



make_you_mine
06-14-2012, 12:33
Здравейте,
Ами аз си имам (уж) сериозен приятел от 3 години(казвам уж,защото през много неща сме минавали,живеем на разстояние) и той даже сега замина за чужбина. Аз го подкрепям и т.н. и в последно време,като се виждахме,отношенията ни много се развиха. Аз разбрах преди половин година някъде,че параноите,които са ме гонили,че ми е изневерявал с една и т.н. изобщо не са вярни(е,винаги може да има нещо скрито,щото на разстояние нищо не се знае,но така го усещам,че не ме лъже..), той се държи супер с мен и даже говори за евентуални планове за бъдещето ни в последно време,което преди не го е правил-стана ми интересен,защото сега,тъкмо преди да замине,ми разкри някои неща за себе си,които не съм ги знаела,показа ми чувства,които не знаех,че таи и т.н. Винаги ми е бил интересен,защото е загадъчен за мен. НО идва и другото момче,което ми е колега и аз от доста време тая симпатии към него, имам предвид,че ми харесва.Като започнах да правя анализ на ситуациите, виждам,че и той не е безразличен,но преди няколко дена след една дискотека останахме заедно насаме и си говорихме и..той се опитваше да ме пипа и т.н.,но аз му казах за приятеля си. В същото време изпитвах непреодолимото желание просто да го целуна и да му се нахвърля. Той е много точен човек, приличаме си по супер много неща,докато със сериозния ми приятел сме по-скоро противоположности. А това въпросното момче е точно като мен-лирична душа. НО и той заминава за чужбина и ще се видим само 3-4 пъти още... Накрая и аз заминавам и най-смешното е,че точно,когато всичко ми е най-интересно,трябва да приключи.. Идеята е-да говоря ли с това другото момче какво чувствам към него...защото се улавям да мисля често за това как сме си прекарали и какво сме правили заедно преди(имаме общи спомени,само от излизания и т.н....) Охх,може ли да е толкова сложно... Време за действия много няма,но не искам да се прецаквам,не искам да прецакам и тях.... Идеи ?

ShtrudeL
06-14-2012, 13:09
bitch please

Новия е просто човек, с който искаш да се чукаш.
Отговори си на въпроса дали обичаш твоето човече и дали наистина може да се заедно в бъдеще и ако отговора е 'да', изобщо не се занимавай с други.
Ако тръгнеш да целуваш някой друг, различен от твоя човек и в главата ти изплува неговото лице... когато целувката в настоящия момент те отблъсква и се погнусиш от себе си... значи не си готова за нещо ново. Онзи тръгнал да те пипа... а ти:

"В същото време изпитвах непреодолимото желание просто да го целуна и да му се нахвърля.."

well... ?

make_you_mine
06-14-2012, 13:21
Аз пък мисля,че просто последната вечер исках да се изчукам с него,а не че го възприемам като човек за това, бяхме пийнали и това също си казваше думата. Иначе определено е нещо повече и към него,защото не си мисля само как ще се ритаме под завивките. :Д Настоящият ми приятел-обичам го,да,много силно и затова точно,когато бях с другото момче, подсъзнателно исках целувката,но си мислех през цялото време за приятеля си....Трудно е...

SmilezZz
06-14-2012, 14:15
Замисли се дали наистина имаш чувства към настоящия си приятел, при условие, че се оглеждаш и мислиш за други. Трудно, не трудно - тъпо и не тъпо, трябва да се изясниш с чувствата си и да действаш с това, какво си решила. Ако решиш, че искаш да си с новия - то тогава давай, но скъсай с приятеля си преди това.