PDA

View Full Version : За презервативите, солта и пясъка



Tenjera
06-14-2012, 16:23
Имам един глупав въпрос, ама много глупав сигурно и все пак ще си го задам. Аз съм от хората, които обичат да ходят сред природата и най-много от всичко мразя застроените плажове..таа с приятеля ми си ходим на палатка принципно на различни места. Както и да е, да минем към същността на въпроса.
Възможно ли е примерно от солта да се случи нещо със здравината на презерватива...таа хелп?

AliceSw
06-14-2012, 16:28
от солта във водата няма какво да му стане, ама водата и пясъкът ще ти разкажат играта на тебе, а пясъкът почти със сигурност и на презерватива...

Tenjera
06-14-2012, 16:31
е то аз нямам намерение да го правим на плажа или във водата, а в палатката вечер примерно и все пак ще внимавам да няма пясък..а и предполагам че той няма как да влезе в мен тоя пясък така че май солта ме притесняваше повече, просто се чудех дали е възможно от солта, която ще е по него, макар че то пък ще е изсъхнало отдавна...абе с две думи да се притеснявам ли за тая сол или не :D

Eдит - Колко смислено разсъждавам не е истина...

bootyboy
06-14-2012, 16:33
стиа сте цапали плажовете.

Tenjera
06-14-2012, 17:08
Вярвам, че не аз ги цапам :)

dimitar_ak
06-15-2012, 07:43
При секс в пясъка презерватива ще е последната ти грижа. Опитай и ще разбереш защо ;)

the_man
06-15-2012, 09:19
що не си теглите един душ преди това, и пясък, и сол, и кво ли още не.. остави презерватива, ама от тая сол ще ви е кофти на....

cyclops
06-15-2012, 09:39
И в палатката и на плажа няма да имаш проблеми. Просто внимавайте с пясъка. Не за друго, ами е неприятно ако влезе някъде. Постелете си нещо. Не веднъж съм правила секс в палатка или на плаж и никога не съм имала проблеми :)

Tenjera
06-15-2012, 11:02
Мерси :) Тва ме интересуваше.