PDA

View Full Version : Въпрос относно училище



killer99
06-14-2012, 17:27
Да попитам в кой клас е нормално в училище да ти се изнасят лекции за секс.
Защото в нащо даскало оставиха само момичетата за някаква лекция а пък ние момчетата...
Та направих проучване:
1.Не им се говори за това.
2.Нещо по-тинейждърско е.
3.Нещо само за момичета е.
Това ме навежда на мисълта тъй като сме 6 клас че става въпрос за месечния цикъл.

smile12345
06-14-2012, 17:57
Ами на нас в 6ти клас ни говореха някви глупостии за секса...ам да и май в 5ти беше, ни събираха момичетата за да ни говорят за цикъла...а иначе то май в учебника по биология за 6ти клас има такава тема за половите органи.. xD

SmilezZz
06-14-2012, 18:05
Ако не се бъркам , почнаха да ни обясняват за секса , някъде 6 - 7 клас. За месечния цикъл 5 клас, докато момчетата също си оставаха при нас, за да се образоват и те по тая тема.
И последно за секса са ни обяснявали в осми клас. (Сега съм 9)

killer99
06-14-2012, 18:54
А как мислите дали може да е за друго, а не месечния цикъл?

ShowV
06-14-2012, 19:01
Защо не попиташ някое момиче от класа си за какво са говорили щом си толкова любопитен :)

marilyn
06-14-2012, 19:34
Питай някое момиче от твоя клас... ние тук не можем да гадаем. Но си спомням, аз като бях 6ти клас бяха дошли представители някакви на Always и ни обясняваха що е това цикъл и ни раздаваха превръзки. Иначе момчетата от класа ги пратиха да ритат футбол на двора и те бяха много доволни.

killer99
06-14-2012, 20:26
Питах няколко и от там събрах информацията която посочих.
А съм толкова любопитен защото се хванахме на бас 4 човека.

DragonLady
06-14-2012, 20:33
Питай някое момиче от твоя клас... ние тук не можем да гадаем. Но си спомням, аз като бях 6ти клас бяха дошли представители някакви на Always и ни обясняваха що е това цикъл и ни раздаваха превръзки. Иначе момчетата от класа ги пратиха да ритат футбол на двора и те бяха много доволни.

И при нас беше така, но беше след часовете, и момчетата направо си ги пуснаха, да си се прибират по домовете.