PDA

View Full Version : Това нормално ли е за нас?



aleksandra74
06-15-2012, 11:22
Аз съм на 15 а той на 14. Заедно сме от 3 месеца. Ние много се обичаме, едвам издържаме да не направим някоя глупост, когато сме заедно. Бях толкова загоряла, че веднъж посегнах към ...... На него явно много му хареса, и той почна да ме докосва там долу. Почти всеки ден ходим в тях и нещата стават много страстни. Когато той се възбуди започва да ме стиска толкова силно - мене това много ме възбужда. Но все още не мислим да правим секс, защото е твърде рано. Та въпроса ми е нормално ли е да се опипваме на тази възраст (по-малки сме от горе посочените години, просто искам да остана анонимна, защото и той чете сайта)

heartshapedbox
06-15-2012, 12:10
Нормално е, любопитни сте и ви тресе хормона.

SkiCatA
06-15-2012, 13:11
Повече от нормално е!!! Ненормалното е там, че момичето го иска повече от момчето.

DisappointedDreamer
06-15-2012, 13:18
Ненормалното е там, че момичето го иска повече от момчето.

Глупости. Ти от коя планета падаш?

Нормално е.

SkiCatA
06-15-2012, 13:25
Глупости. Ти от коя планета падаш?

Нормално е. Емм не и от тази, в която момичето да е по-загоряло от момчето, знаейки, че ще я боли много първия път!

SmilezZz
06-15-2012, 14:28
^ Няма ли вероятност просто да е готова и да не я притеснява особено болката? Тъпо мислене. Нищо лично.
Иначе - нормално е. А дали да го направите или не , си е лично ваш избор. Стига да си имате на представа кое какво е, как да се предпазите и така.

granger
06-15-2012, 14:30
Мухахахахах... нищо ненормално няма. И на двамата им се прави секс,явно са решили още да не го правят , а да стигат само до "любовната игра",която също е приятна.Кво толкова?! И къде е казано,че момчето трябва да е винаги по-загоряло от момичето. Плюс тва не е казано,че задължително ще я боли.

xoxi
06-15-2012, 14:43
Аз съм на 15 а той на 14.


(по-малки сме от горе посочените години, просто искам да остана анонимна, защото и той чете сайта)

Като сте по-малки си извадете ръцете от гащите и се занимавайте с неща за вашата възраст.

DisappointedDreamer
06-15-2012, 15:09
Емм не и от тази, в която момичето да е по-загоряло от момчето, знаейки, че ще я боли много първия път!

Ти си идиот.

marilyn
06-15-2012, 18:14
Нормално е, ама внимавайте какво правите, за да не четем после тема "бременна ли съм?"

SkiCatA
06-15-2012, 21:07
Ти си идиот. Не аз съм този, който подкрепя две деца да правят секс !!!

DisappointedDreamer
06-15-2012, 21:13
Да, ти си този който казва че не е нормално момичето да желае да прави секс повече отколкото момчето. Плюс това никъде не казах, че подкрепям това което правят. Казах че е нормално да се любопитни на тяхната възраст.

SkiCatA
06-15-2012, 21:17
Да, ти си този който казва че не е нормално момичето да желае да прави секс повече отколкото момчето. Добре - ти разбираш.Това, че ти ходиш да се еб-ш с всеки втори не означава, че трябва да подтикваш и другите към това !!! Аама после защо хората говорят, че съм курва - емм как няма да говорят. АМАН от такива хора - така започва всичко - когато се отвориш на 10 и после кво - Ескапел и 100 теми в форуми!

3oPuTy
06-15-2012, 21:18
Няма нищо странно и/или ненормално в това.След като ви е кеф да се опипвате,но мислите,че ви е рано да правите секс - петинг-а е точно като за вас :)

SkiCatA
06-15-2012, 21:18
Нормално е, ама внимавайте какво правите, за да не четем после тема "бременна ли съм?"
Напълно те подкрепям ! :)

magita
06-16-2012, 08:36
Добре - ти разбираш.Това, че ти ходиш да се еб-ш с всеки втори не означава, че трябва да подтикваш и другите към това !!! Аама после защо хората говорят, че съм курва - емм как няма да говорят. АМАН от такива хора - така започва всичко - когато се отвориш на 10 и после кво - Ескапел и 100 теми в форуми!

Не виждам да подтиква никого?!

awesomeblah
06-16-2012, 15:26
Хормоните ви бошуват ;д нормално е,няма нищо странно в това.Щом ви е приятно,защо да не го правите?Ама внимавайте като се докосвате под гащичките..най-вече,когато той те докосва да е чист,че ние сме по-нежни долу,да не вземе да ти докара някоя инфекция

DisappointedDreamer
06-16-2012, 15:36
Добре - ти разбираш.Това, че ти ходиш да се еб-ш с всеки втори не означава, че трябва да подтикваш и другите към това !!! Аама после защо хората говорят, че съм курва - емм как няма да говорят. АМАН от такива хора - така започва всичко - когато се отвориш на 10 и после кво - Ескапел и 100 теми в форуми!

1. Не се еба с всеки втори срещнат.
2. Никой не ме е нарекъл курва през целия ми живот.
3. Не са ме отворили на 10.
4. Никога не съм пила Ескалпел
5. Никога не съм писала такива теми в който и да е форум.

Извод: продължаваш да си идиот. Продължавай да падаш по-ниско в очите ми. Внимавай, скоро IQ-то ти ще стане негативно число :)

SkiCatA
06-16-2012, 19:09
1. Не се еба с всеки втори срещнат.
2. Никой не ме е нарекъл курва през целия ми живот.
3. Не са ме отворили на 10.
4. Никога не съм пила Ескалпел
5. Никога не съм писала такива теми в който и да е форум.

Извод: продължаваш да си идиот. Продължавай да падаш по-ниско в очите ми. Внимавай, скоро IQ-то ти ще стане негативно число :) Не знам от кога IQ-то се определя на база мнението ти за някаква скапана тема на невръстни загорели лапета!

DisappointedDreamer
06-16-2012, 19:11
Ооо, ще се изненадаш колко много неща може да научиш за отсрещния потребител, базирано по техните мнения във форума ;)

SkiCatA
06-16-2012, 19:26
Ооо, ще се изненадаш колко много неща може да научиш за отсрещния потребител, базирано по техните мнения във форума ;) Има известна доза истина в това твърдение, НО понякога има и изключения. :) :) :) Не обичам да се карам с никого! Ядосах се просто, защото се сетих за подобен случай с едни мои познати.

YoRlz
07-11-2012, 16:04
Естествено,че е нормално!Подгответе се с подходящите средства и се зимайте !:D

Amore-Mio*
07-11-2012, 19:40
Голяма част от хората, които нападнаха, че се опипват и натискат на тая възраст, ми се струва, че те точно по това време са правили тия неща, а при някои се е стигало и до секс. Та, точно затова всеки сам за себе си решава кога и с кого да го направи, време е да престанем да "даваме акъл" на всеки, тъй като те си имат достатъчно и взимат решенията си сами.
Та, иначе - нормално е.

Revenger
07-12-2012, 13:38
Това означава , че всичко е нормално при вас. Възрастта на всички ни е такава , че нямаме спирка , хормоните ни палят кръвта! Когато усетите,че сте готови , знаеш какво да правиш. Ползвайте презерватив , задължително ! И не е зле да се образовате малко в тая област , преди да ви настъпи половия контакт , че много бели стават така. Успех,мацка. ;)

MojoJojo88
07-12-2012, 13:59
Колко по-малки сте? Ти на 14, той на 13?! Или още по-малки?
Принципно е абсолютно нормален този интерес, който проявявате един към друг. Все пак, навлезли сте в пубертета, хормоните ви бушуват яко, зараждат се сексуалните желания, и най-вече любопитството. Няма нищо ненормално в това.
Но все пак, май ви е раничко за секс още...