PDA

View Full Version : Problem!



dafinka57
06-15-2012, 13:15
S moq priqtel sme zaedno ot nqkolko meseca a vse oshte ne sme pravili sex.Az sum devstvena vchera pronikna sus prusti vuv vaginata mi no mnogo me bolq . Nqkolko puti se e sluchvalo da pronikva s prusti no nikoga s chlen imam chuvstvoto che ili e devstven ili ima drug problem . Drugoto koeto me prutesnqva che tozi mesec mi zakusnqva s okolo 2 sedmici i se pritesnqvam ot tova pronikvane da ne mi e stanalo neshto .

SkiCatA
06-15-2012, 13:30
Първото, което искам да кажа е това, че кирилицата е задължителна и второто, че все още никоя не е бременна от пръстите на друг! :D

Доктор Кой
06-15-2012, 13:33
Закъснява ти от жегата, притеснението и куп други неща. А ако си бременна- искам да ме запознаеш с него. Последния път когато жена зачена непорочно беше от божествено докосване- може да е слязъл пак сред нас ;)

SkiCatA
06-15-2012, 13:40
Последния път когато жена зачена непорочно беше от божествено докосване- може да е слязъл пак сред нас ;) Това за докосването беше точно на място! :D :D :D

DisappointedDreamer
06-15-2012, 13:47
Кирилицата е задължителна. Не си бременна. Поговори с гаджето си, купете си лубрикант и презерватив + дълга любовна игра и сте готови.

SmilezZz
06-15-2012, 14:25
Ужас, просто.
Как искаш да правите секс, като ти си нямаш елементарна обща сексуална култура и се притесняваш дали не си забременяла от пръстите му. Ти чуваш ли се, бе момиче? Спокойно, дишай, нищо ти няма. Вземи прочети нещо и тогава правете това, което искате.

DragonLady
06-15-2012, 15:04
Ужас, просто.
Как искаш да правите секс, като ти си нямаш елементарна обща сексуална култура и се притесняваш дали не си забременяла от пръстите му. Ти чуваш ли се, бе момиче? Спокойно, дишай, нищо ти няма. Вземи прочети нещо и тогава правете това, което искате.
+1
Първо прочетете това онова, после се пращете.

granger
06-15-2012, 15:12
Тя не е казала,че се бои да не е бременна! Хъх...
Ако те е отворил с пръсти,щото и тва е възможно,може от тва да ти закъснява. При някои момичета ,след дефлорацията, цикъла се измества.
А може и да е от жегите просто.

Sh@d0w
06-15-2012, 16:12
Научете се да пишете на кирилица.