PDA

View Full Version : Пак за запознанствата.



just-girl
06-15-2012, 13:16
Лятото идва както и среднощните купони - всички знаем! Естествено доста често се случва да си харесаме някой. Повечето знаят какво да правят, но има и такива като мен, на които им е по-трудно.
Ето и защо ми е трудно:
По принцип съм затворен човек и ме е срам да завързвам разговор или по-точно ме е страх да не ме отрежат. Това ще се промени - обещала съм си, но помогнете ми да си развържа езика с няколко примера как да се запозная с някой.
Също много ме притеснява силната музика, защото трябва буквално да си крещим в ушите, а да правиш това с непознат е някак си неудобно.
И моля не ми казвайте разни клиширани реплики като "ей, бейби, сам ли си" и подобни.Може би нещо по-нормално? :)

SkiCatA
06-15-2012, 13:21
Емииии повярвай ми - няма да имаш такива проблеми след втората голяма чашка водка! Останалото става от само себе си. :D :]

Доктор Кой
06-15-2012, 13:30
A колко момчета стоят без гаджета, защото някои момичета не излизат много от тях :)

Иначе бях гледал една картинка- какво е нужно за да свалиш едно момиче- бяха изредени много неща. А за момиче да свали момче просто трябва да му каже здрасти. Ако си в дискотека може просто да пробваш да хвърлиш някой поглед на момчето, да му се усмихнеш един-два пъти и ако налапа въдицата да си танцувате. Никой не очаква дълги и смислени разговори на силна музика.

А ако теб те е страх, че ще те отрежат, повечето мъже ги е страх два пъти повече- няма какво толкова да се притесняваш.

aks13v
06-15-2012, 14:47
Не, че сме повърхностни, но едно "Здрасти" и секси поглед ще свършат работа.

Зайче..
06-15-2012, 15:29
Хвърли един поглед със сладка усмивка и чакай да видиш дали той ще дойде сам при теб. 8-)
Пък, ако не ти се чака - aks13v ти го каза. Ама може да послушаш и съвета на SkiCatA. 8-)

li0n
06-15-2012, 15:34
http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/12/21/128743981790028745.jpg
Да ти кажа не на всички им се отдава секси погледа. :D
Иначе няма нищо страшно - отиваш, представяш се и ако си паснете още в началото ще завържете разговор.

valdesbg
06-15-2012, 16:46
Самата обстановка предполага не толкова към думи, колкото към действия. Завърташ се около някого, почвате да танцувате стапяте дистанцията и вече не сте непознати. От там нататък вече е лесно. Повечето ходят там за забивки и секс за една вечер. Да не останеш излъгана само.

Sh@d0w
06-15-2012, 16:53
Виж да си момче и да питаш това е разбираемо. Но да си момиче и да се чудиш как да се свалиш с някой - WTF?! Стига да не си много грозна, само няколко жеста са нужни, за да ти върже някой - щото момчетата по купоните си търсят именно това.

А това


"ей, бейби, сам ли си"

изби рибата.

marilyn
06-15-2012, 18:43
С практиката нещата почват да стават някак си от само себе си... отиваш, завърташ се около набелязаното момче, почваш да танцуваш, усмихваш му се, поглеждаш го по-често... той сам ще дойде..