PDA

View Full Version : Гадене при пътуване



sk131
06-15-2012, 14:58
Предстои ми пътуване 3-4 часа средно . Не съм от хората които могат да седят на едно място . Ще бъде с голям автобус . Момче съм на 15 години и още от малък повръщам при пътуване . Някакви трикове с които да го избегна този път ?

Зайче..
06-15-2012, 14:59
хапчета гиган по принцип, ама не знам дали не са с рецепта. ;д

sashinka95
06-15-2012, 15:31
Не се тъпчи с храна преди това или по време на пътя, хапни преди това, колкото да не си гладен. Носи си някакви люти бонбони или дъвки, когато усетиш, че започва да ти става зле просто си вземи от тях. Има и един трик да изядеш кръгче суров лимон, но е трудно за изпълнение.
Другото, което бих те посъветвала е не мисли, че ще ти стане зле, отпусни се на седалката, можеш да си пуснеш музика на слушалки, за предпочитане не много силна и любима.
Надявам се да съм помогнала.

AliceSw
06-15-2012, 17:00
хомеопатични таблети - Кокулин, 2 хапчета 30 минути преди път

bloodyF
06-15-2012, 17:54
дименхидринат-единственото,което ми помага
2, 30 минути преди път, до 65 кг май беше 1, ама щото си момче, предполагам ще ти трябват 2


с рецепта, но много помагат!

granger
06-15-2012, 18:24
Кокулин има някакви ,помагали.
На мен не ми с тава лошо и не знам,но принципно на познати им помага.

Мечо_Буболечо
06-15-2012, 18:26
хапчета гиган по принцип, ама не знам дали не са с рецепта. ;д

Гигант се продава в секс шоповете, подобно на виагра е и няма нищо общо с хапчета против повръщане. Деган има против повръщане, не знам дали е с рецепта, май не.

пAteNцЕ
06-15-2012, 19:17
значи желирани бонбони ще ти кажа (просто помагат аз къде ми е мн гадно се оправям с тях)
и не яж поне 2 часа преди пътуването
и ако има климатик си го включи да не ти е топло (от жегата на всеки ще му стане гадно)
и гледай да не мислиш за това сложи си слушалките и слушай музика,разсейвай се максимално не мисли за това

Your.Passion
06-15-2012, 19:37
хапчета гиган по принцип, ама не знам дали не са с рецепта. ;д

Не са .Тоест не говоря ТОЧНО конкретно за тези хапчета ,но има Koкулин които не са с рецепта :) Просто провери в гугъл :D. Взимай едни хапчета и си готова :) .

DennisCobain
06-16-2012, 08:46
хомеопатични таблети - Кокулин, 2 хапчета 30 минути преди път

Плюс за Кокулина! Предимството им е , че ако ти прилошее въпреки, че си взел 2 по всяко време в автобуса можеш да изсмучеш 1 и гаденето веднага спира. :)

Зайче..
06-16-2012, 11:49
Гигант се продава в секс шоповете, подобно на виагра е и няма нищо общо с хапчета против повръщане. Деган има против повръщане, не знам дали е с рецепта, май не.

ъъъъъ... едно момиче (приятелка) ми беше предложила от тях (защото ми става лошо като пътувам) и видях, че се пише точно така. Бяха в едно бурканче. :lol: