PDA

View Full Version : Помощ с БИЗНЕС ПЛАН !? СПЕШНО



Anonymous2
06-15-2012, 15:22
Здравей ..таа значи до утре на обяд трябва да съм направил бизнес план за ПИЦАРИЯ ..знам че съм се сетил дооста късно за помощ, но все пак ако има някой който може и иска да помогне ще съм му много благодарен ..г-жата ми е дала няколко примерни бизнес планове и иска да се водим по тях, трябва да е по същата структура ..аз си намерих един от англ сайт и го превеждам (за да не го намери тя) ама нещо дооста зациклям и ми е много трудно ..ако някой може да помогне с материали или просто да съдейства някак да пише ! ще дам скайп ще пратя тва онова..

Иначе това е бизнес плана който аз си намерих http://www.bplans.com/pizzeria_business_plan/market_analysis_summary_fc.php#.T9tDcM1UzBY

DragonLady
06-15-2012, 15:28
Този, които си намерил едва ли е по нейните изисквания, така че по-добре си седни на дупето и напиши такъв, който да е твое дело и по нейните изисквания, защото иначе може да ти намали оценката за дето не е така, както тя е казала.

Anonymous2
06-15-2012, 15:30
Мда ..не е по нейните изисквания ..ама е по-лесно от колкото да го мисля сам ..просто превеждам и после малко ше го попроменя :/