PDA

View Full Version : Бихте ли харесали момиче с грозен нос?



mirandakerr
06-15-2012, 16:11
Вие бихте ли харесали момиче с гърбав или голям нос?

Доктор Кой
06-15-2012, 16:34
И да ти кажем да/не какво толкова. Единствения проблем е, че с моя голям нос + нейния ще имаме епичните деца

valdesbg
06-15-2012, 16:43
Само ако има голяма кафява брадавица на него.

granger
06-15-2012, 16:44
Познавам момиче с крив нос,като клюнче е малко,но как да кажа...стои и добре,много е чаровна и хубава.
Що пък да не хареса...

Sh@d0w
06-15-2012, 16:54
Не лол .

DisappointedDreamer
06-15-2012, 17:19
Само ако има голяма кафява брадавица на него.

:lol: :lol:

ForzaFelipe
06-15-2012, 17:34
Само ако има голяма кафява брадавица на него.

+1 :D

А въпрос към авторката,толкова ли ти е голям носа че чак се притесняваш дали не те загрозява?

notlike
06-15-2012, 17:58
А за бенка на задните части няма ли да споменеш? Естествено, че НЯМА кой знае какво значение.. ако срещнеш перфектния за теб човек, да не мислиш, че ще ти пука какъв нос има.

marilyn
06-15-2012, 18:33
Не мисля, че това дали ще харесаш някой или не зависи от носа му...

mirandakerr
06-15-2012, 19:22
+1 :D

А въпрос към авторката,толкова ли ти е голям носа че чак се притесняваш дали не те загрозява?
не,че е толкова голям, просто не го харесвам.

jghgh
06-15-2012, 19:32
Ще се намери човек за теб, споко. Вярвай в това. Клишето за влака и пътниците е вярно, а ето и един бонус - ако не ти пука как изглеждаш и си самоуверена, другите няма да ти казват копче.
Забелязала съм, че хората намират за грозни онези хора, които самите се смятат за грозни. И се подиграват на тези, на които им личи, че са притеснителни. Жестокост, какво да я правим.
Само за пример, моят външен вид си е еднакъв от дете до сега. Преди като бях по-свита и само се чудех за какво да се комплексирам и какво да не си харесвам, ме нареждаха точно за тези неща, за които бях комплексирана - нос, зъби. А и самият ти ако не се чувстваш добре в кожата си, винаги ще се чувстваш грозен.
Като почнах да си вярвам повече и да се гледам с удоволствие в огледалото, подигравките спряха.

Не казвам, че някой ти се подиграва, но е много по-голям шансът хората да мислят, че имаш грозен нос, ако ти го мислиш. Затова не мисли носа си за грозен, а го обичай.
Ти си прекрасна, каквато си. Ти си невероятна, когато се усмихнеш искрено, вярвам го. Сигурно си прекрасна точно в такива моменти, когато искрено се радваш и когато си вярваш, когато чувстваш вътрешната сила, която притежаваш ;)


Така че не пускай повече такива малоумни теми - 100 пр. си заслужаваш и това го твърдя с огромна убеденост, дори да не си с превъзходни мерки и черти на лицето. Просто си вярвай, усещай силата в себе си, знай достойнствата си, научи се да премахваш комплексите си и ще видиш как добре ще се чувстваш в кожата си.

И наистина, хората и мъжете в частност не са ЧАК толкова повърхностни. Не гледат само външния вид, не си падат задължително по кокони и плеймейтки, но и по нормални момичета. Ще се намери момче, за което ще си прекрасна, ще ти повтаря, че си красива и т.н., така че няма да се притесняваш.

ForzaFelipe
06-15-2012, 20:01
не,че е толкова голям, просто не го харесвам.

Глупости...е така де не съм те виждал,но повярвай ми,все някой ще те хареса,а това че ти не си го харесваш и чак питаш тука дали е проблем..е зле за теб...ако сама не се харесваш трудно и другите ще видят красотата ти.Показвай красивите си черти,примерно като усмивката...не се притеснявай от това и бъди сигурна че и другите ще те харесат ;)

mirandakerr
06-15-2012, 20:26
jghgh, ForzaFelipe
Mного ви благодаря!

DisappointedDreamer
06-15-2012, 20:28
Няма да умреш стара мома, споко.

heartshapedbox
06-16-2012, 03:09
Я стига, заради единия нос...ще те харесат, спокойно.

DennisCobain
06-16-2012, 09:08
И моя нос има лееека гърбица и какво от това. Ти като си харесаш някого първо носа ли му гледаш? Не, нали? :) Никой човек не е перфектен и няма смисъл да се тормозиш за такова нещо.

dPa3HuTeJl
06-16-2012, 12:52
Ако срещнеш правилния човек, няма да го интересува носа ти! Важното е да се обичате и да има привличане, външния вид няма значение!

Лол, майтапя се.

Не.

mrazqkindergarten
06-16-2012, 22:35
Моят нос не е нито крив, нито голям.. и си го харесвам уж :D
Иначе не мисля, че някое момче ще ти направи проблем точно за това.

assd
06-17-2012, 10:05
дай да го видим тоя клюн

horacio
06-17-2012, 10:08
Силно се съмнявам някой да те върне заради носа ти ;д познавам доста момичета с леки или по-големи гърбици на носа пък си имат гаджета и всичко е точно

Sign
06-17-2012, 10:47
ТВЪРДО НЕ.Момичетата с грозни носове трябва да бъдат вкарвани в затвора и гилотинирани!

fenkaaa
06-17-2012, 20:19
И моят нос не е от най-привлекателните,но пък за сметка на това никога не съм се оплаквала от мъжко внимание,дори сега,когато си имам приятел :D Така,че спокойно,не всичко опира до носа ти ;д Пък като толкова се вкисваш заради него,направи си операция. ;д

Goddess
06-17-2012, 23:17
Няма смисъл да си набиваш такива комплекси. Жените с грозен нос, какво ? Умират сами ? Не е нужна симетрия, за да е красив един човек. Пък ако наистина толкова те притеснява, винаги съществува възможността един ден да се оперираш. Хубаво е човек да се приема такъв, какъвто е, но когато въпреки всичко не се чувства добре от нещо, съм напълно ЗА операциите.

marin4itu
06-18-2012, 09:42
И аз имам кофти нос, но не ми пука. Даже се шегувам с него. Иначе и аз като fenkaaa не съм се оплаквала от мъжко внимание и аз сега си имам приятел. Когото всъщност попитах за носовете, вдъхновена от тази тема и той ми отговори, че като ме е видял веднага си ме е харесал с всичко, грабнала съм му окото още като ме е видял. Така че не е важен носът, а цялостната визия.

fenasf
06-18-2012, 16:15
Не, ужасно грозно е. Познавам една такава, ама тя е и пъпчасала, абе направо отврат :X

mirandakerr
06-18-2012, 17:12
Благодаря ви: heartshapedbox,
DennisCobain, mrazqkindergarten, horacio, fenkaaa, Goddess, marin4itu.

Verminaard
06-19-2012, 10:45
Да ви дефекирам на инфантилните логики и критерии.

mamabo6ka
06-25-2012, 08:05
ми да ако е МГ варна