PDA

View Full Version : Трябва ми съвет!!!



fresh_girl
06-15-2012, 16:17
Много е объркано,ще се опитам да го обясня по най-краткия начин:
Една моя приятелка тръгна с едно момче,тя много го обичаше и двамата се обичаха,но проблема е,че в нейното училище като разберат,че някой си има гадже и гледат само как да го изложат и почват клюки..та една нейна приятелка я заплашваше,че ще каже на баща й за него и се наложи тя да излъже,че вече няма чувства към него.Тя каза на въпросното момче,че е била принудена да скъса със него и че не е искала също така,че все още го обича..и оттук става объркано..те тръгнаха пак,обаче момчето нямало сериозни намерения и е искал само да разбере какво друго оправдание ще измисли тя и да може тя да разбере какво е да си играят със чувствата ти..Той каза,че като тя е казала,че не го обича вече,неговите чувства са замрели..Тя все още страда и плаче за него и го обича..Та въпроса ми е според вас той дали отново ще повярва на истинските и чувства или не..защото той е твърдо убеден,че тя не го обича вече..и.. вие какво бихте направили на тяхно място..моля ви за съвети..благодаря ви предварително! :)

Smileto
06-15-2012, 16:39
Ако момичето и момчето найстина са се обичали истински, няма как чувствата да изчезнат, ей така. А относно това дали ще повярва, че още има чувства, това зависи главно от момичето, тя трябва да знае как да му го докаже :)) Всичко е в нейните ръце :)) Успех ! <3

valdesbg
06-15-2012, 16:42
Имате ли 12?

Другия път да знаете че шега не бива с тия неща. В момента всичко най-добре да остане приключило.

fresh_girl
06-15-2012, 16:46
Имате ли 12?

Другия път да знаете че шега не бива с тия неща. В момента всичко най-добре да остане приключило.

да имаме 12..ако искаше нещата да приключат така,нямаше да пиша тема ;)

valdesbg
06-15-2012, 16:52
То не зависи много много какво иска тя или той. Колкото и да се напъва тя или той ще е безсмислено вече. Минали сте момента, когато нещата са можели да се оправят. държиш ли да ти напиша чаршафа от мисли, водещ до това заключение?

А щом имате 12 имам много лоши новини за вас.

DisappointedDreamer
06-15-2012, 17:22
Престанете с тея глупости "ако истински се обичат". Гола вода сте, и такова поведение въобще не е присъщо на хора над 12 годишна възраст. С бащите ни се заплашвахме в детската градина. Стойте си на д-то докато не станете достатъчно големи, за да можете да си понесете всякакви последствия.

fresh_girl
06-15-2012, 17:31
просто исках нормален съвет който да помогне а не да ме нападате..

valdesbg
06-15-2012, 17:35
Че никой не те е нападнал теб. Дори и не сме те споменавали. Питаш - отговаряме ти. Проблема е че не е захаросано, както очакваш.

fresh_girl
06-16-2012, 23:05
благодаря за "милите" думи те се оправиха :)