PDA

View Full Version : Търся сравнително стар романтичен филм... \май беше немски\



Junieee8
06-15-2012, 20:47
(Знам,че е поредната такава тема,извинявам се)
Не мога да се сетя името не един филм... Романтичен се водеше,май.. Даваха го преди няколко години по BTV Comedy или GTV. Ставаше дума за едно момиче,което не можеше да си намери приятел. Седеше на пейка в парка и гледаше останалите двойки докато се питаше "Как всички успяват?". Ии тогава се раздвой..Двойничката й каза"Спокойно,ще се справим" Ии през целия филм въпросната двойничка й даваше съвети и т.н...
Момичето по едно време замина на някъде... при някой роднина,май.. И там видя някакво момче на пазара... Снима го ии показа снимката на някакви нейни приятелки,които й натякваха,че не е имала гадже до сега.Каза им,че й е приятел. Питаха я дали е добър в леглото и някви такива неща..
Ии накрая момичето и момчето от пазара станаха гаджета.. А последната сцена беше отново с едно друго момиче в парка на същата пейка,питайки се "Защо аз нямам късмет като другите". Тогава се раздвоява,а двойничката й казва "Ще се справим".

Охх,не знам дали го обяснявам добре..Гледах го наистина отдавна ии не се сещам адски мн неща.. Ако някой се сети за името ще съм много благодарна.. :)
П.п- Филма май беше немски ама не съм много сигурна :P