PDA

View Full Version : Кое е най-скъпото нещо, което сте подарявали на приятелката/приятеля си?



assd
06-16-2012, 11:38
В парично изражение, не в сантиментално. Но ок, може и двете ако искате. Аз ще кажа като се съберат 3 страници мнения поне.

До къде е приемливо, примерно ако имаш възможност и купиш нещо много скъпо просто така без повод добра идея ли е или не? Ако купуваш много неща просто така, свикваш ли някого да чака винаги нещо, разглезва ли това? Обикновено момчетата купуват, рядко е обратното, но нека всеки да се чувства свободен да се включи в дискусията.

Това е.

3oPuTy
06-16-2012, 12:30
Най-скъпото нещо,което съм подарявала на момче ... Ами бутилка червено вино в елегантна дървена кутия,на гърлото на бутилката имаше малка керамична плочка с надпис + една голяма картичка с пожелание - излезе ми около 50лв. и беше за рождения му ден.По принцип ми се искаше да занеса бутилката в някое фото за да сменят етикета с подобие на оригиналния,но с добавена снимка на рожденика + пожелание,нооо във въпросния ден бяха заети с обработване на снимки от няк'ва сватба и не ме "огря" :?
От същия пък бях получила един много красив кристал с гравирана на 3Д една малка рисунка,която бяхме надраскали седмица-две преди това и надпис "Обичам те!".Не знам точната му цена,но е някъде около 30-тина лева,в зависимост от това от къде го е поръчал.
Никога не съм обичала скъпите подаръци и винаги съм предпочитала да ми подарят нещо малко - ако ще и картичка с пожелание.
Що се отнася до това дали е добра идея да купиш нещо скъпо без повод - ами зависи от човека.Аз,например,много повече бих се зарадвала на нещо малко,но и свързано с мен,от колкото на нещо скъпо ... :? Под свързано с мен разбирам,че когато момчето го е видяло се е сетило за мен и си е казало "Това е точно като (за) нея!".
Между другото не съм съгласна,че обикновено момчетата купуват,а момичетата - рядко :?

djipsito
06-16-2012, 12:35
Телефон съм подарявала на един бивш. Нов, не втора ръка. Само че не помня кви пари дадох и къв беше по-точно. Малко съм спъната с технологиите. Сещам се, че беше червен, любимия му цвят..

dPa3HuTeJl
06-16-2012, 12:49
Чорапи 3-та ръка Адидас. Правихме уникален секс същата вечер.

DennisCobain
06-16-2012, 16:19
Акустична китара :D около 150 май дадох.

jghgh
06-16-2012, 17:01
Плейър на Филипс за 60лв. - 4гб.

едит: Момиче съм, да вметна, че явно е важно за темата.

mlakniwe
06-16-2012, 17:12
дъвка Орбит

xoxi
06-16-2012, 17:14
70лв. за кецове.
Имаше подобни, които претърпяха злополука с кучето му. А точно тези кецове ми бяха любими на мен, защото с тях беше на първата ни среща, отделно че и преди това (преди да се запознаем) го бях виждала с тях и още тогава ги харесах.
Винаги като го виждах с тях и ми ставаше някакво хубаво. И той много ги харесваше.
Та като видях подобни в един магазин, още на следващия ден му ги взех.
Беше подарък без повод. Тези ги пази много повече от предишните.

Всъщност като се замисля освен, че е най-скъпия е и един от най-сантименталните подаръци, които съм му взимала до сега.

nerwna
06-16-2012, 17:44
145лв. за маратонки nike.. Подарих му ги за рождения ден..