PDA

View Full Version : Сънувах ебаси странния сън. Някой ако знае какво значи да каже



DennisCobain
06-16-2012, 15:08
Такам.. бяхме със едни приятели в нещо като подводна градина и някакви изчадия започнаха да ни гонят. Ние затапихме изхода с едно дърво и те започнаха да се бият едно във друго и всичко се тресеше. Изведнъж се озовахме на един кораб. Изчадията бутнаха някаква греда и кораба излезе извън контрол. Аз виках : Спуснете котва Спуснете котва! :D Ама котва нямаше и взех една капачка от парфюм, завързах я със едно въже и я буфнах в мътната, черна вода. (да служи като котва) обаче нищо не стана. -.- И се разбихме в една скала. Изчадията ме догониха и едното започна да ми гризе окото а другото зъба. Бутах го със всички сили но нищо не успях да направя. Накрая гледах себе си отгоре как умирам :D беше велико чувство и навсякъде имаше черва. 8-) Някой да го разтълкува?

granger
06-16-2012, 15:10
Ти си болен и ти трябва лекар.
чал.

IncendiaSanctus
06-16-2012, 15:12
Чак сега ли се сети за тоя сън ?
Аз обикновено си спомням сънищата си само докато съм се събудил, после ако не съм си ги повторил или разказал на някого, ги забравям...

DennisCobain
06-16-2012, 15:15
Чак сега ли се сети за тоя сън ?
Аз обикновено си спомням сънищата си само докато съм се събудил, после ако не съм си ги повторил или разказал на някого, ги забравям...

Аз сутрин нищо не помня. Обикновенно след обяд ми идва в главата всичко 8-)

Mary_Jane_69
06-16-2012, 18:00
Е уеее... Толкова фантастика през целия си живот не съм сънувала. Амиии заключението ми е следното:

Не си лягай надрусан/накозен/преял.