PDA

View Full Version : Едно момиче



Swolly
06-16-2012, 15:08
Не искам да Ви забавям с разни овъртания, затова ще карам по съсщество... В моя клас има 1 момиче (което харесвам >>малко<<). Проблемът не е в това, а в това, че има едни други момчета /една малка добавка - като се саберат всички могат да пребият всеки, затова ме е страх :Д/ от моя клас, които я блъскат, обиждат я, наричат я ,,тъпа крава'', ,,кур*а'' ( с извинение ), а тя се тича и тича след тях.. Аз и давам да преписва по тестове, да преписва домашни, а тя дори не ми обръща внимание, запомнила ме е като ,,зубрача за домашни'' .. Та искам да Ви попитам как да кажа на другите да спрат с обидите, блъсканията и тем подобните (, защото не мога и да си представа как дори можеш да обидиш или посегнеш на момиче) ?

пAteNцЕ
06-16-2012, 15:20
Ами щом я обиждат значи вероятно си имат причина (дори ти самият да не си наясно)
А и те самите щом посягат на момиче си прави сметка кви тъпаци са-кажи й го това и на нея самата,защото като гледам написаното от тебе за нея си правя извода,че е незряла и не знае кво иска....
Плюс това как може да я харесваш(дори и малко) след като виждаш след какви тича?
Тя те има за ,,зубрача за домашни'' и тва е - използва те само и единствено с такава цел(тва е положението не си мисли че имаш особен шанс) А и да тръгнете(ако изобщо стане) ще те използва вероятно заради домашните .....Не си прави труда да се занимаваш с такава,със сигурност има момиче,което ти не забелязваш и зяпаш по тази, както тя зяпа по онези момчета....

loveca777
06-16-2012, 16:06
ей пате много умни коментари започна да пишеш бре ;D

Swolly
06-16-2012, 16:11
Не тя се премести в моя клас.. и както се казва.. нали.. сещаш се :Д (любов от пръв поглед).. ама после като я опознах и като усетих, че ме използва това чуство намаля.. ама пак остана малко и :Д сърце не ми дава да не й дам да препише

loveca777
06-16-2012, 16:17
Не тя се премести в моя клас.. и както се казва.. нали.. сещаш се :Д (любов от пръв поглед).. ама после като я опознах и като усетих, че ме използва това чуство намаля.. ама пак остана малко и :Д сърце не ми дава да не й дам да препише

остави я тази не е за теб
И знаеш ли защо тича след тях все? Помисли над това!
А ти се стегни малко физически , започни лицеви , лостове , фитнес , защото от написаното разбирам ,че тези от твоя клас бият такива като теб..

пAteNцЕ
06-16-2012, 16:20
остави я тази не е за теб
И знаеш ли защо тича след тях все? Помисли над това!
А ти се стегни малко физически , започни лицеви , лостове , фитнес , защото от написаното разбирам ,че тези от твоя клас бият такива като теб..

а тъй почни упражнения ! ;d
а и като е била новата нормално е да имаш симпатии
1во не я познаваш(идеализираш я)
2ро любопитно ти е,интересна ти е
това не е любов от пръв поглед а симпатия прави разлика :Д

Swolly
06-16-2012, 16:23
а тъй почни упражнения ! ;d
а и като е била новата нормално е да имаш симпатии
1во не я познаваш(идеализираш я)
2ро любопитно ти е,интересна ти е
това не е любов от пръв поглед а симпатия прави разлика :Д

1. това за упражненията ще е малко трудното, зашото съм леко ! леко ! пълничък
2. НО ! НО мога да разсмивам всички, което ( надявам се ) компенсира част от .. теглото ..

loveca777
06-16-2012, 16:29
1. това за упражненията ще е малко трудното, зашото съм леко ! леко ! пълничък
2. НО ! НО мога да разсмивам всички, което ( надявам се ) компенсира част от .. теглото ..

Аз нямам в предвид да правиш тяло за да те харесват момичетата , а просто да станеш по-здрав и нацепен и да не даваш да те бухат например
това че си пълничък нищо не ти пречи да започнеш да вдигаш някакви гири или направо фитнес , а и да се научиш на малко лицеви опори

пAteNцЕ
06-16-2012, 16:29
абе виж са то само с чувство за хумор не става
поне се стегни,млад човек си
почни някакъв спорт с приятели най-добре така хем ще си с тях и ще има смях па току виж някоя спортна мацка мине и те види :D не разчитай само на вътрешната си красота (казвам просто не знам как изглеждаш!) защото (дълго време) ще си останеш сам (поне докато момичетата не осъзнаят че да тичат след онези празноглави няма смисъл и да не съдят по външния вид) а пък като се стегнеш хем ще изглеждаш добре хем ще си над онези освен на външен вид, и на акъл !

loveca777
06-16-2012, 16:32
точно ти го каза патенце ;)

Swolly
06-16-2012, 16:35
Няма гии :Д

loveca777
06-16-2012, 16:39
--------------------------

Swolly
06-16-2012, 16:41
ей сега ще ги махна :Д

пAteNцЕ
06-16-2012, 16:48
пу кво изпуснах бе :Д

loveca777
06-16-2012, 16:57
пу кво изпуснах бе :Д
не искаш да знаеш .. ;d

Swolly
06-16-2012, 17:01
Значи, най - просто, с 2 думи - Да й тегля майната :Д ( и btw да Ви се пофала - освен да разсмивам - мога и да пея :))

loveca777
06-16-2012, 17:04
браво :D :D ,забрави и рисуването
а сега отивай в ексфактор или направо в операта :)

assd
06-17-2012, 09:47
момче, ти си скрит хомосексуалист. в природата е обратното - момичетата дават на момчетата да преписват, за да им се харесат. другото е неестествено, момчетата зубрачи рано или късно стават хохохомо.