PDA

View Full Version : Кой от тези телефони



fenpirth
06-16-2012, 15:34
Здравейте,кой от тези телефони е най-добър и кой бихте избрали за себе си?http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2196/samsung-galaxy-ace-s5830
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2285/sony-ericsson-xperia-ray
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/1964/sony-ericsson-vivaz
Благодаря предварително ;]]

don't say anything.
06-16-2012, 16:35
Първият.

10букви

fenpirth
06-16-2012, 16:44
Първият.

10букви
Какво имаш в предвид с "10букви" ? (think)

DennisCobain
06-16-2012, 17:03
Какво имаш в предвид с "10букви" ? (think)

Напиши "да", пусни го като мнение и ще разбереш.

по темата: галаксито

fenpirth
06-16-2012, 17:51
Напиши "да", пусни го като мнение и ще разбереш.

по темата: галаксито
мерси не знехх ;дд

dimitar_ak
06-16-2012, 19:40
Галаксито определено

kantonecApetur4
06-16-2012, 20:07
Галаксито е много добър телефон взимай го без да се замисляш. ;)

draid
06-16-2012, 22:15
Само от чисто любопитство, защо всички препоръчвате галаксито, при положение че рей-а го превъзхожда в повече от 80 процента ? Като започнем от по-голямата батерия, минем през повечето памет, по-добрият процесор и по-високата резолюция. Че на всичко отгоре и HD запис на видео на rey-a ... Не знам, просто ми е любопитно, да не сте някакви фенове на самсунг ?

Към авторката - в хардуерно отношение ериксона е в пъти по-добър от самсунга. Говоря за рей, защото виваз няма какво да се коментира, той е морално остарял с умряла операционна система и резистивен дисплей. Така че това е моят коментар със съответната обосновка, а не само: "Вземи това"

fenpirth
06-16-2012, 22:36
Само от чисто любопитство, защо всички препоръчвате галаксито, при положение че рей-а го превъзхожда в повече от 80 процента ? Като започнем от по-голямата батерия, минем през повечето памет, по-добрият процесор и по-високата резолюция. Че на всичко отгоре и HD запис на видео на rey-a ... Не знам, просто ми е любопитно, да не сте някакви фенове на самсунг ?

Към авторката - в хардуерно отношение ериксона е в пъти по-добър от самсунга. Говоря за рей, защото виваз няма какво да се коментира, той е морално остарял с умряла операционна система и резистивен дисплей. Така че това е моят коментар със съответната обосновка, а не само: "Вземи това"
Това беше качествен отговор... Благодаря ;]]

SWT
06-16-2012, 22:48
И аз съм за галаксито няма да сгрешиш ако си го купиш.

ChubbyBunny
06-17-2012, 01:35
Този модел на галаксито не е добър в сравнение с рей. Скролни по-надолу в сайтовете, на които си дала линковете в темата. Там са ти дадени техническата характеристика и комуникационните възможности - сама можеш разбереш кой е по-добър като ги сравниш. По тези сравнения ще ти стане ясно. :)

Gloppp
06-17-2012, 09:11
от трите най-добър е самсунга , но са тези пари аз лично избрах HTC ... но както си прецениш

draid
06-17-2012, 13:19
Спрете да лъжете момичето бе хора, на какво основание е по-добър самсунга ? На сляпа фенщина ли ?

kalito126
06-17-2012, 14:03
Спрете да лъжете момичето бе хора, на какво основание е по-добър самсунга ? На сляпа фенщина ли ?

Може да не е по-добър,но по някаква причина те го предпочитат(аз също).Тя пита и кой бихме избрали за себе си,може би затова са и отговорили така.

draid
06-17-2012, 16:23
Може да не е по-добър,но по някаква причина те го предпочитат(аз също).Тя пита и кой бихме избрали за себе си,може би затова са и отговорили така.

Здравейте,кой от тези телефони е най-добър

ChubbyBunny
06-17-2012, 21:11
Спрете да лъжете момичето бе хора, на какво основание е по-добър самсунга ? На сляпа фенщина ли ?

E щото е самсунг :D

Gloppp
06-18-2012, 13:46
Спрете да лъжете момичето бе хора, на какво основание е по-добър самсунга ? На сляпа фенщина ли ?


Просто и трите телефона са ми били в ръцете и се усеща разликата ... SE Vivaz - без коментар , не е нищо пред Самсунга ;) Sony Ericsson Xperia - хубав телефон , но въпреки свойте 8,1 MP камера не прави кой знае колко по-добри снимки от 5MP камера на Самсунга ... но от друга страна Сансунга е по-бърз , по чуствителен на допир , заедно със своя графичен ускорител , по-добра батерия ... и просто когато ти е в ръцете имаш по- ... как да каже някакво странно чуство пред SE... затова бих избрал Самсунга.

mlakniwe
06-18-2012, 13:53
Sony Ericsson Xperia ray има по-бърз процесор и по яка камера+това записва HD видео, Андроида му е 2,3, а на самсунга е 2,2-Vivaz не ти препоръчвам щото няма Андроид-батерията е по издържлива, резолюцията на екрана е по голяма-като цяло съм за него

draid
06-18-2012, 18:54
Не пропускай и факта че ray ще получи ъпдейт до ICS, а самсунга не.

Freestyller
07-09-2012, 23:33
Тука Самсунга претрепа всички сони ериксони :D иначе ясно че галаксито