PDA

View Full Version : Много се изморявам от ходене и много се потя!!!!



marti_marto
06-16-2012, 15:46
Здравейте, в последните години трудно започнах да понасям жегите. Просто постоянно се потя. Понякога дори ми тече студена пот (?!) И два пъти на ден да си взимам душ, пак се потя, краката ми винаги са потни през пролетта и лятото. Освен това като ходя много се задъхвам, а не е от неходене - напротив, често ходя пеша, обаче все си се уморявам страшно много, чак се задъхвам. Освен това често ми се спи. Казаха ми, че може да е от нисък хемоглобин. Някой с подобни проблеми има ли?

kalpazanka
06-16-2012, 15:48
На колко години си?
Отслабнал ли си? Да си станал по-нервен? Сърцебиене усещаш ли? Кога последно си прави профилактичен преглед при ОПЛ?

marti_marto
06-16-2012, 15:59
Ами даже съм напълнял, особено в коремчето. Сърцебиене усещам, но не винаги. По-скоро повече е задух.
На 23 съм вече.

Swolly
06-16-2012, 16:28
Аз също като теб се потя Д: и пак съм напълнял.. но аз съм дюстанбанлия ( имам плоско стъпало - имам паднал свод), коетп много ме затруднява при ходене, тичане ( щом измина .. някъде .. към 5 км започвам да усещам огромна болка в областта на глезените, а щом се прибера, след като си почина, в областта на свода имам чуството, че нещо се разтяга и боли когато си на пръсти), затова от 1-2 месеца нося ортопедични стелки и наистина се чуствам по - добре

marti_marto
06-16-2012, 19:13
И аз имам плоскостъпие.

kalpazanka
06-17-2012, 07:24
Не ми отговори кога ти беше последната профилактика.

marti_marto
06-18-2012, 14:34
Преди много време.

Verminaard
06-19-2012, 10:15
Свали 15 кила и няма да имаш такива проблеми.

Dreamer...
06-20-2012, 08:44
ми тя и братовчедка ми има такъв проблем, ама тя е слабичка ;д потят й се краката и ръцете супер много и.. не знам май ги маже с нещо или какво... то си проблем с потенето ;д

sweetycherry33
06-21-2012, 18:09
Ходи на лекар по - добре...

marti_marto
06-25-2012, 21:52
ми тя и братовчедка ми има такъв проблем, ама тя е слабичка ;д потят й се краката и ръцете супер много и.. не знам май ги маже с нещо или какво... то си проблем с потенето ;д

И аз съм сравнително слаб. Може да е от гадния климат на България и Румъния - адски студени зими и горещи лета. В Испания летата честно казано не са много по-топли от нашите, но там нямат такива промени от лято към зима и зимата им е по-поносима. А тук кажи-речи всяка година от +35 през лятото стига до -10 през зимата. Еми трябва да имаш супер здрав организъм, че да издържиш на това.