PDA

View Full Version : Пияните устни изричат трезви желания!



msdattt
06-16-2012, 19:42
Запитах се дали заглавието на темата е истина или поне в повечето от случаите. Вие как мислите? Миналата вечер ми се случи един човек да ми признае неща, които мислех, че са минало и че дори вече не мисли за нас двамата, какво е било, а се оказа, че очевидно не е така. И да, беше пил, но не кой знае колко, беше си наред. И сега се чудя дали ме е излъгал, защото ми се ще да ми е казал истина, защото ще е повече от хубаво, а аз ще съм повече от щастлива! :)

DragonLady
06-16-2012, 19:48
Има нещо вярно.
При някой хора като си подпиинат им се развръзва езика и започват или да приказват врели некипели, или разни неша, които ако са трезвени едва ли биха казали ( както е в твоя случай ). На мен лично не ми се е случвало нещо подобно ( или поне не помня ).

3oPuTy
06-16-2012, 19:50
Ако трябва да съдя по себе си е по-скоро 50:50 - много зависи от ситуацията.

Зайче..
06-16-2012, 19:52
Вярно е. Когато пийна в повечко, нямам цетка на устата. Всичко, което съм искала някога да кажа или в момента ми е на ума си го казвам без никакви притеснения и в повечето случаи не съжалявам. :)
Та, исках да кажа, че според мен това, което е казал той е истина (т.е. че го мисли наистина).

xoxi
06-16-2012, 19:55
Аз казвам неща, които не съм имала смелостта да кажа на трезва глава.
Алкохола по-скоро дава смелост, а не развързва езика така, че човек да си изпее всичко.

Sladichkoto0
06-16-2012, 19:57
Така е ... определено е така ...

Hilary_
06-16-2012, 20:01
Шанса да са истина е също толкова голям, колкото да са измислени.

babity
06-16-2012, 20:05
Да бе, много 50:50 са нещата. Аз лично след всяка пиянска вечер, другата сутрин си правя оценка на щетите. На първи януари като се събудих установих, че съм изпратила на три момчета смс любовни смс-и, а четвъртия е получил и бонус - излияния! Пък за нито един от тези не ми е било през някъде... Иначе определено дава много кураж, пусти му спирт! Ама в никакъв случай не го намирам за серум на истината.

NambyPamby
06-16-2012, 20:19
Поредната тъпотия.
Колкото и да пия, винаги запазвам трезва преценка и знам какво, къде и пред кого да (не) дрънкам.
Изтърва ли си мярата(което се случва рядко), ме избива на лигавщини и простотия, не на излияния, д'ге.

Irti
06-16-2012, 20:25
На едни им избива на рев. На други им се доспива. На трети им идва музата да мислят глупости. Други ги удря право в главата. И аз ставам по-разговорлив, но говоря повече измислици.

Ако си се притеснявал за нещо - вече не се. Ако ти се връзва устата пред някой - вече не ти се.

Красиво начало с лош завършек.

Десет пияни глави говорят нещо, което на другия ден никой няма да помни, а дори и да помни няма да го интересува.

Общо взето сядам с мисълта за танци и купон, пия, напия се, продължавам пак така докато се напълни казана.

notlike
06-16-2012, 20:59
Хем, хем. Някои започват да говорят истината, други си съчиняват куп простотии. Мен лично ми идва музата и мога да свиря, танцувам, че даже и велики речи да произнасям понякога. И все пак това не ми е реалното състояние и с опита съм доказал, че без алкохол тези неща просто НЕ се получават. Не знам дали разкриването на чувствата влиза в тази графа. Зависи от човека. Ако е обаче някой, който те познава добре и си имала съмнения дали има нещо към теб, чувствай го като сигурен знак :)

jghgh
06-16-2012, 21:16
Мисля, че това са глупости. Аз като се напия или напуша (вече не го правя), даже се свивам още повече. Още повече си крия истинската същност. Така че всичко е до индивидуалност.

Такива обобщения са ииииибати смеха. Както че под напора на емоциите човек казвал каквото си мисли. Пф. Аз преувеличавам, гледам да уязвя, държа се като изрод и т.н.
Не значи, че съм искрена и че казвам каквото мисля, когато съм ядосана или пияна.
Просто това са идиотщини. : D

prosto_chovek
06-16-2012, 21:22
зависи. Аз например, ако искам да скрия нещо, колкото и да съм пиян няма да го кажа, защото при мен пиянството не се изразява с това да дрънкам щяло и нещяло. Има хора, дето ще си изпеят всичко. Всичко зависи от човека :)

valdesbg
06-16-2012, 22:22
Тц. Трезвите желания се изразяват на трезва глава.

Иначе са празни надежди изречени от страхливец. Алкохола винаги е извинение, не оправдание не е и причина.

dolly
06-17-2012, 10:52
Аз казвам неща, които не съм имала смелостта да кажа на трезва глава.
Алкохола по-скоро дава смелост, а не развързва езика така, че човек да си изпее всичко.


Подкрепям.Приятелят ми е много,ама много срамежлив.И точно алкохола му помогна да ми каже,това което чувства.И съм убедена,че не ме е излъгал.Вече 4 месеца сме заедно и не спира да ми доказва,че думите му са били истина.А и не само в този случай е така.Нещата,който са ми казвали някои хора,когато са били пияни са били 90% истина.Но това си зависи и много то човека.

msdattt
06-17-2012, 11:03
Подкрепям.Приятелят ми е много,ама много срамежлив.И точно алкохола му помогна да ми каже,това което чувства.И съм убедена,че не ме е излъгал.Вече 4 месеца сме заедно и не спира да ми доказва,че думите му са били истина.А и не само в този случай е така.Нещата,който са ми казвали някои хора,когато са били пияни са били 90% истина.Но това си зависи и много то човека.

Значи с няколко думи да изчакам и да видя дали ще докаже думите си? Така ли? Защото точно това мисля да направя, ако е говорел истина ще го направи и след това, макар и не с думи, поне с действия :)

dolly
06-17-2012, 11:52
Ами да .. пак ще ти дам пример със същия случай:на следващия ден ми се обади и говорихме,при което той ми каза:Помниш ли всичко от снощи? и аз:мм да .. ии последваха едни обяснения как това било всичко,което е искал да ми каже от страшно много време и т.н.Ако при теб той не отваря темата ти му подхвърли нещо от сорта на:Шегата/Базиците/Думите ти от онзи ден/вечер помниш ли ги ? Я кажи сега пак ли мислиш по същия начин и се позасмей малко..за да изглежда хем като закачка,хем да проличи,че не вземаш всичко много много на шега.И отворете темата,виж какво ще каже тогава. При мен от там нататък всичко си се подреждаше малко по-малко,аз се опитвах да не бързам.Така и той малко по-малко се отпускаше ,не прибързвахме,но и не съм оставяла нещата да се проточват много.Действахме предпазливо и малко по-малко,за да си следим и анализираме реакциите,карахме го по-бавно и резултатите честно да си кажа са повече от уникални ^_^ Пожелавам ти това,което ти е казал наистина да го мисли...и всичко да се нареди така както искаш.

msdattt
06-17-2012, 12:12
Ами да .. пак ще ти дам пример със същия случай:на следващия ден ми се обади и говорихме,при което той ми каза:Помниш ли всичко от снощи? и аз:мм да .. ии последваха едни обяснения как това било всичко,което е искал да ми каже от страшно много време и т.н.Ако при теб той не отваря темата ти му подхвърли нещо от сорта на:Шегата/Базиците/Думите ти от онзи ден/вечер помниш ли ги ? Я кажи сега пак ли мислиш по същия начин и се позасмей малко..за да изглежда хем като закачка,хем да проличи,че не вземаш всичко много много на шега.И отворете темата,виж какво ще каже тогава. При мен от там нататък всичко си се подреждаше малко по-малко,аз се опитвах да не бързам.Така и той малко по-малко се отпускаше ,не прибързвахме,но и не съм оставяла нещата да се проточват много.Действахме предпазливо и малко по-малко,за да си следим и анализираме реакциите,карахме го по-бавно и резултатите честно да си кажа са повече от уникални ^_^ Пожелавам ти това,което ти е казал наистина да го мисли...и всичко да се нареди така както искаш.

Благодаря ти много, dolly! Надявам се думите му да се били истина и да се получи между нас... нещо, каквото и да било, дори да не е веднага - поне с времето :)

fenkaaa
06-17-2012, 20:14
Наистина е 50:50 .. ако е пиян мъж,може да ти каже неща,които мисли,но може и да ти каже някои неща,само за да те вкара в леглото.. например :)

bloodyF
06-18-2012, 07:00
ако има готини мъже, почвам да флиртувам обикновено
и не е яко
а като приключа с това, обикновено си лягам да спя

msdattt
06-18-2012, 07:16
Наистина е 50:50 .. ако е пиян мъж,може да ти каже неща,които мисли,но може и да ти каже някои неща,само за да те вкара в леглото.. например :)

Не, не, не, дори да не ми говорел врели-некипели не е било, за да ме вкара в леглото, сигурна съм в това! :)

Mary_Jane_69
06-19-2012, 13:29
при мен е така ама с коза !

djipsito
06-19-2012, 22:48
Алкохола ти дава усещането, че не ти пука какво пред кого ще кажеш... докато не се събудиш на другия ден.

И все пак, за мен също е глупост това, защото няма шанс нещо да изкочи от устата ми, без да го искам. Няма значение пила ли съм, не съм ли пила. Знам кво правя и кво говоря като съм пийнала, а трезвена не ми пречи да си казвам желанията, мислите, чувствата... ако така съм преценила.

blaaablaaablaaa
06-20-2012, 04:56
Пиян е. Алкохолът дава смелост. --- 1) Признава истината, която мисли./2)Добавя неистинна информация - ако е било като обяснение в любов, дори да не е било 100% истинно, го е казал с цел, вероятно за да те свали./3)Просто няма какво друго да прави и започва да си говори с произволен човек върху дадената тема, но щом е избрал с кого да говори за това, пак има лични предпочитания в избора му.
Във всички тези случай има нещо. Има и отделен вариант, който е много малко вероятен - решил е да те метне, но това + действието на алкохола + каквото и да е, е мноооого малко вероятно.

AnzaRe
06-20-2012, 12:15
Алкохолът е ключа към истината!

IseeDEADbodies
06-20-2012, 14:52
А бе глупости са това. Както каза Влади - трезвите желания се изразяват (и изпълняват) на трезва глава !
Да, има и хора които като се напият и стават много любвеобилни или откровени, но това не значи, че с всички е така. Има и такива които губят представа и започват да говорят нек'ви глупости които изобщо не мислят и на сутринта едва ли не съжаляват за изреченото/извършеното. Така че нещата са много относителни. И въпреки всичко, тезата че алкохола давал кураж за извършване/изричане на нещо за мен е глупост. Аз каквото мисля/чувствам/етц ще го направя на трезва глава... няма да се оливам за кураж и тогава да говоря/правя небивалици.

valdesbg
06-20-2012, 18:11
Има и друго - понякога на човек му трябва малко алкохол за да се престраши да си изпее или да направи крачка. Ако на следващия ден на трезва глава каже/направи същото каквото е приказвал на една-две чашки... тогава може да се вярва, но иначе не.

Това е допустимия компромис за мен при пияните желания.

tuzaro
06-20-2012, 18:32
Аз като се напия много ме избива на чувства майна... В повечето случаи се сещам само за лошите неща които са ми направили обаче.

sexy_for_you
06-20-2012, 20:10
Зависи си от човека. Понякога човек започва да говори пълни глупости, в повечето случаи обаче алкохолът дава смелост и се изказват неща, които даденият не е имал смелост да изкаже на трезва глава. При мен лично се е случвало веднъж и мислех това, което казах. Разбира се, после го изрекох и на трезва глава. Според мен трябва да поговорите за случилото се. Нищо не губиш от това. Късмет! :)

error92
06-21-2012, 08:21
Алкохола по-скоро дава смелост

Май сериозно си пиинала преди да пишеш...

fenasf
06-21-2012, 09:06
Алкохолът кара света да се върти.

msdattt
06-21-2012, 15:14
Не знам, ако повдигне темата, когато се видим - ок, но иначе няма да я засягам аз :)

PullMeCloser
06-21-2012, 17:55
Аз ставам суупер разговорлива, любвеобилна, гушкаща хората, обясняваща се и говореща празни работи :Д
Последния път, когато пих ме питаха нещо(съвсем нарочно, заради алкохола, уж да си го кажа) и си замълчах, така че за сериозните неща си трая. Пък и нямам проблем с изразяването на желанията ми на трезво.

Та... ако потвърди нещата, които ти е казал, когато е в 'нормално' състояние-окей. Просто говорете...

SisiStrange
06-22-2012, 05:16
При мен е обратното. Когато съм на градус дрънкам пълни глупости в стил: "Знаеш ли, че в една пустиня камъните се движат по на няколко метра в права линия?" И ме гледат странно. Никакъв шанс тогава да кажа нещо нормално.
Винаги съм мислела, че алкохолът не е чак толкова отцепващо те нещо, че да забравиш къде си и какво правиш напълно. Може би е искал да каже тези неща, а му е трябвало просто подбутване в тази насока.

Ilikeliljon
06-22-2012, 07:09
Абе Сиси, то туй е вярно за камъните, само не ми е ясно, защо излиза като си пийнала. Аз мисля, че алкохола освобождава неща, които са вътре в нас и понякога показва истинското ни мнение по дадени въпроси. Дето вика IseeDEADbodies говорят някакви неща дето не ги мисля, те не ги мислят, щото не знаят, че ги мислят, демек несъзнавана работа:)))

assd
06-22-2012, 09:15
аз не пия. вече.

Violenza
06-22-2012, 12:46
При една моя приятелка важи с пълна сила. Като си подпийне малко и си казва всиииичко. Много опасна става ;д
Но чак пък да важи за всички, абсурд.

cigarettekisses
06-22-2012, 16:37
При мен-да,но не е така при всички.

ruthless.
06-23-2012, 11:32
Аз ставам суупер разговорлива, любвеобилна, гушкаща хората, обясняваща се и говореща празни работи :Д
Последния път, когато пих ме питаха нещо(съвсем нарочно, заради алкохола, уж да си го кажа) и си замълчах, така че за сериозните неща си трая. Пък и нямам проблем с изразяването на желанията ми на трезво.

Та... ако потвърди нещата, които ти е казал, когато е в 'нормално' състояние-окей. Просто говорете...

Хаха, и при мен е така. Обикновено съм по-негативно настроена, обаче като пийна обичам всички, смея се на всичко и съм постоянно щастлива :D
Иначе по темата - не вярвам, че пияните устни изричат трезви желания. Самия ефект на алкохола е много индивидуален и много зависи от човека и от моментното му настроение. Може би има нещо вярно в това, че когато човек пийне мисли по-малко преди да каже нещо, обаче има и такива при които мисловния процес спира напълно и почват да дрънкат каквото им скимне. Така че аз не бих се доверила на нетрезвите излияния на някой, по-скоро бих говорила с него на следващия ден, когато вече е на себе си.