PDA

View Full Version : Вежди- СПЕШНО!!



Iliyanatta11
06-16-2012, 19:53
Нуждая се от помощта ви .. Знам че е тъпо но веждите ми са наистина много зле .. Ходих при козметик, но явно се оказа некадърен и не можа да реши проблема ми .. Така изглеждат те - http://prikachi.com/images.php?images/207/4900207D.jpg
Ще съм ви много благодарна ако някой ми ми каже по какъв начин мога да ги оправя .. Благодаря предварително

Зайче..
06-16-2012, 20:12
Според мен едната ти вежда е с различна форма от другата.
Не прави експерименти сама, а отиди на друг, по-надежден, козметик. :)

dreamer_love
06-16-2012, 20:14
Това ли е направил козметика? Ако мен питаш, не ги бутай. Дебелите вежди са на мода, а твоите са средни, така че каквото и да правиш, ще влошиш нещата. Сега изглеждат естествено.

Elinaaa
06-16-2012, 20:17
Според мен отиди на друг козметик да ти ги еднакви

Iliyanatta11
06-16-2012, 20:20
Според мен отиди на друг козметик да ти ги еднакви

А възможно ли е да станат еднакви, защото козметика когото бях посетила каза че няма как да стане ..

don't say anything.
06-17-2012, 07:47
Според мен едната ти вежда е с различна форма от другата.

Няма човек с две напълно еднакви вежди.

Зайче..
06-17-2012, 08:00
Няма човек с две напълно еднакви вежди.

Т.е. искаш да ми кажеш, че ако в едната ти вежда има силно изразена чупка, а в другата - не, това е нормално?
Поне от части да бяха еднакви. При нея разликата е очебийна.

3oPuTy
06-17-2012, 08:26
Зайче,нейната разлика е нищо.Ти да видиш моите к'ви са - едната почти права,другата с чупка :? Не е истина,колко промени на формата ми бяха нужни за да успея да докарам лека чупка на правата и да поизправя малко другата :lol: До ден днешен са ми различни и мога да ги вкарам в "ред" само ако ги направя по-тънки и ги дооформя с молив (е и тогава пак са малко различни ама ...) :)

don't say anything.
06-17-2012, 08:51
Т.е. искаш да ми кажеш, че ако в едната ти вежда има силно изразена чупка, а в другата - не, това е нормално?
Поне от части да бяха еднакви. При нея разликата е очебийна.

Не е силно изразена чупка, просто явно такава й е била линията на веждата.
Ако не се харесва чак толкова, въпреки че според мен това се забелязва, ако се загледаш и то хубаво, да отиде при друга козметичка.

Iliyanatta11
06-17-2012, 13:59
Имам и друг въпрос .. Тъй като моите вежди са по рошави с по гъст косъм , предната част (която е по-рошавата в случая) как мога да я поддържам? Разбрах че може да се подстригва с ножичка и пробвах, но честно казано не ми се получава .. Някакви идеи ?

valentinadr
06-17-2012, 14:03
иди при друг козметик,аз от 4 години ходя само при една,но съм много доволна

strawberry88
06-17-2012, 15:20
Имам и друг въпрос .. Тъй като моите вежди са по рошави с по гъст косъм , предната част (която е по-рошавата в случая) как мога да я поддържам? Разбрах че може да се подстригва с ножичка и пробвах, но честно казано не ми се получава .. Някакви идеи ?

Иди на добър козметик!Той ще ти ги и подстриже,а също така има и едни прозрачни спирали за вежди и мигли.Те не позволяват на веждите да се рошат. 8-)

mimsssssss
06-17-2012, 16:39
Това, което можеш да направиш за веждите си е да изглеждат така - http://www.prikachi.com/images/399/2960399u.jpg
Първо си ги намажи с вазелин, крем здраве или нещо друго, което ще ги замаже, за да не стърчат. Оскубваш цялата горна част на първата страна на веждата, така ще ти бъдат изчистени и ще се оформят. След това ги сресваш нагоре с една малка четчица, която прилича на тези за спирала. Тъй като са ти намазани, тези излишните ще се вдигнат нагоре. Тях ги одрязваш с малка ножичка. Накрая ги подчертаваш с молив или четчица и пудра за сенки - не знам на български как се казва, с цвета на косъма ти.

Изгледай тези клипчета, полезни са:
http://www.youtube.com/watch?v=7YdvoWnTOlU
http://www.youtube.com/watch?v=499J15Fl2OU&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=ZQgzsE4uaPM&feature=related тези са подобни на твоите

Iliyanatta11
06-17-2012, 17:46
Основният ми проблем е началото на веждата. Ако успея да оправя нея ,нататък самото оформяне би било по-лесно ..

don't say anything.
06-17-2012, 18:18
Основният ми проблем е началото на веждата. Ако успея да оправя нея ,нататък самото оформяне би било по-лесно ..

Просто внимателно изрязваш стърчащите косъмчета.

anonymous708973
06-17-2012, 20:44
Основният ми проблем е началото на веждата. Ако успея да оправя нея ,нататък самото оформяне би било по-лесно ..

Същата съм. Нормалните ми вежди са едни рунтави, с 5-сантиметров косъм. В началото стърчат потресаващо. Скубеш ги в началото, после сресваш нагоре с мокра четка за зъби и подрязваш. Дръж ножичката права.
За чупката иди на козметик и само си я поддържай. Лично аз си падам по вежди с чупки. Някво по-перверзно е :Д :Д
Като дебелина не мога да преценя дали ти отиват, дай да ти видим цялото лице.

П.П. Ако си от Пловдив, мога да ти дам адрес на моята козметичка. Така ми прави веждите, че после се гледам 10 минути влюбено в огледалото.

Iliyanatta11
06-18-2012, 05:48
Същата съм. Нормалните ми вежди са едни рунтави, с 5-сантиметров косъм. В началото стърчат потресаващо. Скубеш ги в началото, после сресваш нагоре с мокра четка за зъби и подрязваш. Дръж ножичката права.
За чупката иди на козметик и само си я поддържай. Лично аз си падам по вежди с чупки. Някво по-перверзно е :Д :Д
Като дебелина не мога да преценя дали ти отиват, дай да ти видим цялото лице.

П.П. Ако си от Пловдив, мога да ти дам адрес на моята козметичка. Така ми прави веждите, че после се гледам 10 минути влюбено в огледалото.

http://prikachi.com/images.php?images/158/4905158y.jpg---- Ето снимка .. съжалявам за лошото качество, но за сега тези са ми в компютъра
ето и други - http://prikachi.com/images.php?images/161/4905161B.jpg - тази като е черно-бяла и са излезли веждите ми сравнително по- добре
http://prikachi.com/images.php?images/166/4905166c.jpg -

marin4itu
06-18-2012, 09:05
Трябва им подстрижка и накрая на бъдат по-тънки, според мен.

heartshapedbox
06-18-2012, 14:40
П.П. Ако си от Пловдив, мога да ти дам адрес на моята козметичка. Така ми прави веждите, че после се гледам 10 минути влюбено в огледалото.

Сподели коя е тази козметичка, че моята замина на море и трябва да си ги оправям сама.

dreamer_love
06-18-2012, 17:11
Ако мен питаш, не ги бутай повече :) По-дебелите и не чак толкова оформени вежди правят погледа по-изразителен. Дори сега са ти прекалено тънки и се е изгубило нещо. Виж снимки на известни личности и сама си направи извода какво предпочитат те и защо. А подстригването на вежди е доста лоша идея, да не кажа абсурдна :D

anonymous708973
06-18-2012, 21:48
Сподели коя е тази козметичка, че моята замина на море и трябва да си ги оправям сама.

Салон "Клеопатра", пресечка е на "Цар Борис ІІІ Обединител". Пресечката е срещу аптека "Тримонциум". Търси Надя - една руса мадама.

Wikito
06-19-2012, 06:55
друг козметик

marin4itu
06-19-2012, 10:44
Ако мен питаш, не ги бутай повече :) По-дебелите и не чак толкова оформени вежди правят погледа по-изразителен. Дори сега са ти прекалено тънки и се е изгубило нещо. Виж снимки на известни личности и сама си направи извода какво предпочитат те и защо. А подстригването на вежди е доста лоша идея, да не кажа абсурдна :D
Всъщност моите вежди са тънки, с чупка и подстригани и доста хора ми казват, че са много хубави.
Не мисля да гледам известните личности, те не ме интересуват, гледам какво ми стои на мен самата. Подстригването на вежди съвсем не е абсурдно, би се учудила колко момичета го правят, а дори не си личи.

dreamer_love
06-19-2012, 16:20
Всъщност моите вежди са тънки, с чупка и подстригани и доста хора ми казват, че са много хубави.
Не мисля да гледам известните личности, те не ме интересуват, гледам какво ми стои на мен самата. Подстригването на вежди съвсем не е абсурдно, би се учудила колко момичета го правят, а дори не си личи.

Разбира се, че е важно какво стои добре на човека, а не какво е модерно. За жалост, обикновено момичета в България си изскубват много веждите, защото са видели това от някъде и така губят чара си. Не отричам, че при някои стои наистина добре, но става малко еднообразно. За пример: една моя позната ходи с напълно неизскубани делеби вежди (русолява е) и точно това я прави едно от най-харесваните момичета, а и я прави уникална. Като я видя, погледът ми винаги отива там и ме комплексира :D защото моите вежди са тъмни и не мога да си позволя да ги оставя неизскубани, но се старая само да ги оформям. Съветът ми е да се видите с почти естествени вежди и тогава да решите кое ви ходи повече, а и да погледнете от друг ъгъл.

marin4itu
06-19-2012, 16:53
О, и аз имам такава приятелка. Русичка е и не си скубе веждите, но те не са и някакви дебели, ами нормални. Ако бяха тъмни сигурно щеше да й се налага.
Но аз пък имам малка физиономия и с дебели вежди просто няма как да ходя. Оправяла съм и вежди на мама, на приятелки и мисля, че се справям добре. Честно казано много се заглеждам по веждите на хората.

dreamer_love
06-19-2012, 18:31
и аз :D по вежди и по мустачки... виж, никакви пъпки и белези не забелязвам, да не говорим, че и имена забравям :D Но пък тези две неща мога да ги опиша подробно.

marin4itu
06-19-2012, 18:49
Аз мустачки не чак толкова, е вче ако е набиват на очи, няма как да пропусна :D