PDA

View Full Version : Само за метълхедс



skornex
06-16-2012, 23:11
Предлагам всеки да напише групата която слуша :)

skornex
06-17-2012, 06:43
Предлагам всеки да напише групата която слуша

DennisCobain
06-17-2012, 06:53
Само метъл? Пънк, Рок, Скриймо, Хардкор, Емокор не може? Хмм.. наистина ще ми бъде интересно да видя колко хора си мислят, че слушат метъл. :D :D :D

LadyTerrible
06-17-2012, 17:05
RAMMSTEIN са ми най-любими!Слушам и доста други. :)

skornex
06-18-2012, 15:50
Аз съм за корн п.т 8)

Doctor_Satan
06-18-2012, 15:58
Аз съм за корн п.т 8)
Корн не е метъл и всеки себеуважаващ се метъл фен ще ти го каже. Метъл не са и тия емо, хардкор, скриймо, линкинпаркови бози. Метъла бива Хеви,Дуум,Траш, Дет и БЛЕК. Останалото е комерсиален бълвоч.
От тези жанрове любими са ми Judas Priest, Black Sabbath, Venom, Slayer, Sodom, Deicide, Burzum. От новите групи може би Behemoth.

IncendiaSanctus
06-18-2012, 16:03
<edited> ^ буахахаха, метълхед бро, дай пет :D </edited>

Точно така, Корн са метъл lolwut oO
Ъгх...
Научете се кое е метъл, и кое е ню-кор-булшит.

Пуснете си : Manowar, Slayer, Dragonforce, Primal fear, Judas Priest, Motorhead, Iron Maiden...
Сега си пуснете : Slipknot, Korn, Disturbed, всякакви, които завършват на -core.

Забелязахте ли разликата ?

Doctor_Satan
06-18-2012, 16:08
<edited> ^ буахахаха, метълхед бро, дай пет :D </edited>

Точно така, Корн са метъл lolwut oO
Ъгх...
Научете се кое е метъл, и кое е ню-кор-булшит.

Пуснете си : Manowar, Slayer, Dragonforce, Primal fear, Judas Priest, Motorhead, Iron Maiden...
Сега си пуснете : Slipknot, Korn, Disturbed, всякакви, които завършват на -core.

Забелязахте ли разликата ?
http://almostdumb.com/wp-content/uploads/2011/03/place-fist-here-bro.jpg

NecroButcher
06-18-2012, 18:43
Ясно защо влизам във форума веднъж на два месеца!
Какво значи истински метъл? Какво значи истинска тежка музика? Нови групи не слушам. Това не означава, че са "ЪнTRVE копеуе" Това означава, че не са позИори, които нарочно ще свирят музика от преди 10-20г., само и само да са TRVE
Ей за т'ва в България сме толкова изостанали в културно(ако не разбираш- пиши в Гугъл) отношение!
А най-големите метъли са Млековар? Тъй ли?
По темата:
Групи има много. На прима виста:
Ahab, Ihsahn, Mayhem, Down, Mastodon, Emperor, SLAYER....
Все "ЪнTRVE копеуе" групи

IncendiaSanctus
06-18-2012, 23:12
^ Слаб, ако не видЕ, Slayer съм ги чакърнал у мойта листа, и другия пич дето писа същите неща като мене също... Не видиш ли, че солим само разни лигльовци, дето не са и близо до метъла ? И ако не забеляза, и ти също изброи само МЕТЪЛ групи ( поне тия дето съм чувал от тия, дето ги написа - Ahab, Ihsahn и още сложни имена, дето не мога да ги напиша, много повече ми веят на "толкова съм trVe, че слушам банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки !!!", да ти кажа... )
Тъй че, изобщо не врЪйш, ти кайм...
И ако не разбра, спора не беше коя музика е яка и коя не, а изобщо - коя е метъл и кое дори не е близко до метъла, а го числят като такова... Ей примерно някой като ми каже - аз слушам тежка музика, тежък метъл, аз се накефя, пусна им Meshuggah примерно, и ония "Ааааа, спри го т'ва, много е гадно" "- Е нали слушаше тежка музика бе, кво му е на това ?!" "-Авеее пусни ми на Slipknot от новия албум..." И ми се иска да нямаше наказание за убийствата, които са провокирани с простотия...
Пък аз също не слушам само такава музика, даже изобщо - често слушам жанрове далеч от метъла... Но като си говорим за нещо, да си говорим като хората - Korn и Emocore са мноооого далеч от метъл, и не заслужават да се кичат с такива титли...
П.П. Няа са ибаваш с Manowar, чуйш ли ма ?

InnoraX
06-18-2012, 23:35
Accept са бая сила :P

Doctor_Satan
06-19-2012, 09:12
Аз смея да кажа че съм прослушал почти всичките жанрове от рока и метъла, като постоянно прескачам между жанровете. А има ли някой зарибен по Doom metal-а или това за напушалките Stoner metal? Ако не сте го слушали това, много сте изпуснали. Това е може би най-смазващата музика измисляна някога. Като се слуша повече от 30 минути и след това имаш чувството че влак ти е минал през главата. Ако пък имаш и някой коз, забърквацията става пълна. В същото време музиката е доста мелодична. Особенно пък хибрида Doom/Death мачка наред мозъчни клетки. http://www.youtube.com/watch?v=QisHmz21OQA

Ankh
06-19-2012, 12:49
метълхедс :D Това ме уби.
Доста групи харесвам, но фаворити са ми Pantera.

skornex
06-19-2012, 13:20
Добре де трябваше да опрая малко темата и да добавя жанрове и след като я направих осъзнах че и заглавието е тъпо |( а пък корн знам че не са толкоз метал но пак си имат пак неколко метал песнички

NecroButcher
06-19-2012, 16:24
дето ги написа - Ahab, Ihsahn и още сложни имена, дето не мога да ги напиша, много повече ми веят на "толкова съм trVe, че слушам банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки !!!"
Не знам дали ти следя правилно мисълта. Ако бъркам- ме поправи. :)
До колкото разбрах смяташ, че Ахаб и Исан са "банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки". Добрее. Бъркаш много. Исан е псевдоним на човека, измислил най-великият блек метъл албум, който се оказва крайъгълен камък за цялата сцена. Групата е Емперър, а стилът е симфо-блек.
НО дори и групите да бяха "банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки" значи ли, че са лоши. Трябва ли да си trve и забутан(очевидно го използваш в негативен смисъл) за да слушаш хубавата музика. В този ред на мисли: Всички групи, които си изброил като "TRVE мьетъл" са групи, които са продали милиони. Е, питам аз, трябва ли да си продал милиони, за да си истински метълист. Или слушате това, което е модерно. Защото (от това, което видях. Да не се обижда никой. :) Моето мнение не трябва да ви променя вкуса. Опитвам се да съм коректен:) ) само аз и Doctor_Satan търсим хубавите банди, колкото и да са "банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки".

И В КРАЙНА СМЕТКА СПОРЪТ ЗАПОЧНА от това кое е метъл и кое- не. Метълът се отличава с китари с дисторшън. Няма значение другото. Бас много има във фънка. Продиджи имат бързи барабани.
Най- трю всъщност са Блек Сабат. Край. Другото не е метъл, тъй ли?

we are motorhead and we play rock'n'roll ;)

IncendiaSanctus
06-19-2012, 16:53
Май не прочете какво казах, изобщо xD
Все ми е тая за групите, които каза... Разбираш ли ? xD
Могат да са записвани в 4 студия едновременно, може и да са записани на телефон... Просто да казваш "Любимите ми групи са такива, които никой не слуша..." си звучи като отчаян опит да се направиш на интересен и ТРЮЮЮЮ... Признай, не е ли така ?
Може би все пак има причина едни да се продават, а други не ?
Отделен е въпроса с това, че музиката се КОМЕРСИАЛИЗИРА понякога, иначе казано, променят стила си, за да се харесат на повече хора, за да се продават повече... Но това е нещо, което не обсъждаме сега. Щом едните се продават и слушат, а другите не, може би си има причина, и ще те оставя сам да си достигнеш до нея...
Пък да ми казваш, че слушам само "модерните групи" е направо плачевно смешно... Ти за Meshuggah какво си чувал ?
Защото ако съдя по присъствието на концерта им, не са особено популярни в България... Това обаче изобщо не ми попречи да се размажа от кеф, въпреки гадния дъжд, който ни удави... Грешно си разбрал шеговитите ми нападки ( да, ебавам се, и да, храня, едновременно и двете - найс, а ? ) - те не бяха към теб...
"Какво значи истински метъл? Какво значи истинска тежка музика? Нови групи не слушам. " - ми грешиш, слушам и сравнително нови групи, защото има все още фенове на качествената музика, които си свирят каквото ги кефи, и не се увличат по лайнарии като Linkin Park примерно и да ги наричат "метъл"...

NecroButcher
06-19-2012, 17:28
Пич, не съм казал или показал по някакъв начин, че слушам само групи, които никой не слуша. Или поне не съм искал.
Това "нови групи не слушам" беше за мен. Тоест аз не слушам нови групи, но не е нарочно.
Мешуга са ми любима група и съм дирил всеки един техен албум. Дори и първият, който си е траш и няма общо с последните.(В тази връзка-препоръчвам на ВСЕКИ да чуе албума им от тази година- Koloss ;) )
И в момента не атакувам, но Мешуга са доста модерни :D Знам 20 човека(от които и аз), които не отидоха, щото имат изпити или нямат пари. :)

и ще те оставя сам да си достигнеш до нея...
Еми аз съм я открил. Или така мисля. Всъщност има 3
1. Щото не струват. Това обаче не е голям критерий. В момента има много неща, които са известни, но са големи ла*на. Плюс това Металика от 20 години не са издали свястно нещо. Но нима по онова време са били най-добрите? Ньее! Просто са имали подкрепа. Предполагам си чувал Екзодус, Тестамент.
2. Нямат пари. Мнооого групи съм слушал, котио са записвали с ЕЛЕМЕНТАРНА(наистина!) техника. Или в студио за 2лв. на час. Много са добри. Наистина. Но за да те вземе лейбъл иска 2-3 демота. Ако парите ти стигат за кифла и боза в даскало- падаш в канала.
3. Времето. По времето на Моторхед и Сабат да пробиеш не е било трудно(не е и лесно). Моето уважение към Моторхед и АЦ граматьовъчка ДЦ, но с 5 акорда на кръст сега никъде няма да отидеш :)

Довиждане

Doctor_Satan
06-20-2012, 11:05
И аз почти не слушам нов метъл, защото просто имам чувството че групите започнаха да се изтъркват. Старите групи подражават на себе си, а новите групи подражават на старите. Единствените жанрове които се развиват в положителна насока са симфоничният дет и блека. Пауър метъла за мен е комерсиален и не ми харесва. Просто е твърде стандартен. Това което отличава метъла от другата музика е че звучи зъл. От хеви, през траш, през блек и дет, музиката има за цел да хедбангваш и да содомизираш всичко наред :D Корн и Линкин парк го нямат това. А останалите които го имат, вече се изчерпаха. Единствено попадения има в блек метъла(не Диму с Бургерите или Крадеца на филтри) а онзи нискокачествен блек, които наричат тру. Така че ако ми казвате че няма разлика между т.нар. trve и популярният блек, се лъжете. попадения също има и в дет метъла, но не съм фен на дета, затова ще се въздържа от коментар. В траша положението е крадени рифове и смлян за масите качествен звук, които развалят музиката. Това е моето виждане върху Metal-а. В днешно време обаче има хиляди групи, много от тях гениални, но заради липса на реклама, не са популярни. Пуснете си нещо от Darkspace или Nargaroth и се наслаждавайте. Така че по мое мнение ъндърграунд групите са в пъти по-добри от популярните(не говоря за класиките). Някаква ужасна творческа криза е обхванала цялото човечество. От години не е излизало нищо добро, или поне не по-добро от предходното. Така че истината е в непопулярното. Там единствено хората правят музика заради самата музика. BTW доста непопулярен жанр е Suicidal-depressive Black metal-а, който е доста меланхоличен, но лично мен много ме кефи(без да си режа вените и да съм в депресия).

Verminaard
06-20-2012, 11:12
У-у-у,миризливи метъли,у-у-у.

NecroButcher
06-20-2012, 17:11
@Doctor_Satan Браво човек. И аз много обичам депресив блека и не си режа вените. Дори дълга коса нямам. :D
Ще си позволя да коментирам части от поста ти:

Единствените жанрове които се развиват в положителна насока са симфоничният дет и блека бих добавил и Дроун/фюнеръл дуума ;) Чуй Ahab. И не са от тези "банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки !!!" ;) А и новият Криейтър е добър. Тъй че трашът не е съвсем изчерпан. Но могат само старите.


ъндърграунд групите са в пъти по-добри от популярните(не говоря за класиките) По-добри са и от някой класики. То попринцип класика не означава силен албум. Замисли се и ще го разбереш :) Параноид не е толкова силен албум. Има и слаби песени вътре, но е ши*ана класика, нали?

Doctor_Satan
06-20-2012, 19:13
@Doctor_Satan Браво човек. И аз много обичам депресив блека и не си режа вените. Дори дълга коса нямам. :D
Ще си позволя да коментирам части от поста ти:
бих добавил и Дроун/фюнеръл дуума ;) Чуй Ahab. И не са от тези "банди, дето имат един албум, записван на касетофонче с касетки !!!" ;) А и новият Криейтър е добър. Тъй че трашът не е съвсем изчерпан. Но могат само старите.

По-добри са и от някой класики. То попринцип класика не означава силен албум. Замисли се и ще го разбереш :) Параноид не е толкова силен албум. Има и слаби песени вътре, но е ши*ана класика, нали?
Ооо да Ahab са ми едни от любимите. Дуум и фюнеръл дуума наистина доста се развиват. Даже напоследък предимно дуум слушам. Electric Wizard къртят мивки.
Прав си за Параноида, някой от песните не ме кефят. Но все пак си остава култово, самозаради това, че е било първо по рода си и е повлияло страшно много групи. Иначе от метъла, може би най-слушаните и най-ценени от мен са първите 2 албума на Venom, както и първият албум на Tormentor. Ето това наистина са класики, поне за мен.

psychopath
06-21-2012, 14:09
Само метъл? Пънк, Рок, Скриймо, Хардкор, Емокор не може? Хмм.. наистина ще ми бъде интересно да видя колко хора си мислят, че слушат метъл. :D :D :D

Ти ли си тру-то на форума? хахахаха

На мен метъла взе да ми става скучен...но щом трябва да кажа група - Мейдън
Като инструментали има някои стилове, които ме кефят, за свирене примерно... (спийд, пауър, фолк, неокласически - абе... с повече мелодия)
По-голямата част от текстовете са тъпи обаче, а блек и дет и като звучене ме напрягат и ме дразнят...

Doctor_Satan
06-21-2012, 15:29
Ти ли си тру-то на форума? хахахаха

На мен метъла взе да ми става скучен...но щом трябва да кажа група - Мейдън
Като инструментали има някои стилове, които ме кефят, за свирене примерно... (спийд, пауър, фолк, неокласически - абе... с повече мелодия)
По-голямата част от текстовете са тъпи обаче, а блек и дет и като звучене ме напрягат и ме дразнят...
Как метъла, който има толкова много жанрове и поджанрове ( http://mapofmetal.com/#/home ) може да ти омръзне? За да разбереш една музика трябва да първо да я прослушаш няколко пъти, не просто да си пуснеш някаква песен и след 20 секунди да кажеш, че е тъпа, следователно и целият жанр е тъп. Аз преди слушах само хеви, и един път си изтеглих Slayer за да ги чуя какво толкова ги хвалят. Първата ми реакция беше - тва е ебаси шита! Как изобщо го слушат това? Но след това си пуснах първият им албум и си играех някаква игра там, а музиката си вървеше. След няколко прослушвания на албума си казах: Тва е супер яко! Същото стана по късно и с блек метъла. Отначало всичко товари и като не си свикнал с него, чуваш само товарещи звуци.
Мен пък обратното, Мейдън не ме кефят толкова. В смисъл, добри са, харесвам някои песни, и са доста култова група, но не са ми любимци.

sunman
06-21-2012, 17:40
http://mapofmetal.com/
За тези, които искат да се образоват !

Verminaard
06-21-2012, 18:09
http://mapofmetal.com
Mного образователно.

psychopath
06-22-2012, 07:47
Как метъла, който има толкова много жанрове и поджанрове ( http://mapofmetal.com/#/home ) може да ти омръзне? За да разбереш една музика трябва да първо да я прослушаш няколко пъти, не просто да си пуснеш някаква песен и след 20 секунди да кажеш, че е тъпа, следователно и целият жанр е тъп. Аз преди слушах само хеви, и един път си изтеглих Slayer за да ги чуя какво толкова ги хвалят. Първата ми реакция беше - тва е ебаси шита! Как изобщо го слушат това? Но след това си пуснах първият им албум и си играех някаква игра там, а музиката си вървеше. След няколко прослушвания на албума си казах: Тва е супер яко! Същото стана по късно и с блек метъла. Отначало всичко товари и като не си свикнал с него, чуваш само товарещи звуци.
Мен пък обратното, Мейдън не ме кефят толкова. В смисъл, добри са, харесвам някои песни, и са доста култова група, но не са ми любимци.

Ами, просто ми е скучен... : )

Doctor_Satan
06-22-2012, 08:06
Ами, просто ми е скучен... : )
Добре де, щом ти е скучен, тогава защо изобщо коментираш в тема за метъл?

psychopath
06-22-2012, 08:37
Трябва да слушам 24/7 метъл, за да мога да пиша в темата ли? :(

Doctor_Satan
06-22-2012, 08:47
Трябва да слушам 24/7 метъл, за да мога да пиша в темата ли? :(

Не, но поне щом имаш някаква критика я казвай с аргументи. Иначе щом ти е скучен, значи не те интересува. А щом не те интересува, коментарите ти са излишни. Мен ако нещо не ме интересува, не го коментирам, просто няма смисъл. Ако можеш поне кажи защо ти е скучен... Или просто искаш да се направиш на всезнайко и да заклеймяваш "лошите TRVE" метъли, демек с една дума искаш да тролваш. Но тролът не се прави на интересен, а изтъква реални аргументи. 0/10 troll unsuccessful

psychopath
06-22-2012, 15:57
Обясних защо ми е скучен. : )
Нещо прекалено много се изявяваш като морален съдник.

Относно лошите тру метъли освен да кажа, че са ретарди, какво друго да кажа? хахахаха
Не съм трол, изразих си мнението, ако не ти харесва - проблема си е твой.

ПС - най-яките обложки са на пауър метъл албуми :Д

Verminaard
06-22-2012, 20:13
Meтълите са ретарди,пънкарите са ретарди,ретардите са ретарди...
Да кажем че всички сме ретарди направо и да приключим дрането.

Doctor_Satan
06-22-2012, 20:21
Meтълите са ретарди,пънкарите са ретарди,ретардите са ретарди...
Да кажем че всички сме ретарди направо и да приключим дрането.

Аз пък съм забелязал, че тея дето слушат метъл са над средното ниво на интелигентност. А тези които слушат чалга са под това средно равнище.

psychopath
06-22-2012, 22:51
Сега аз трябва да кажа, че си ограничен и комплексар и пресъздадохме типичен за форума спор от 2007ма година. :Д

Doctor_Satan
06-23-2012, 06:30
Сега аз трябва да кажа, че си ограничен и комплексар и пресъздадохме типичен за форума спор от 2007ма година. :Д
Разбрах това което искаше да каже Verminaard , не съм го приел буквално....
Не разбрах обаче защо съм ограничен.... Защото си помисли че не съм схванал коментара на Verminaard, или защото слагам всички които не слушат метъл в една категория?
Това което казах беше просто наблюдение,, не казвам, че всеки, който слуша музика различна от метъл е идиот. Още повече, че аз слушам много други стилове - рок, блус, джаз, пънк, детрок, готик и др. В продължение на години съм слушал чалга и рап, после и техно, хаус.

Но все пак се радвам, че си butthurt. И междудругото, всеки има комплекси, аз, ти и всички останали. Не мога да разбера какво лошо има в малоумните спорове? За мен си е чисто забавление.

psychopath
06-23-2012, 10:46
АХАХАХХАХАХ ! Нямах предвид теб, преди 4-5 години точно метълите си мислеха, че са над средното ниво, а чалгаджиите под това ниво и винаги споровете завършхваха с "ти си ограничен", ама ти се намери в поста ми. Тъжничко, гузен негонен бяга ;д
Аз ли съм butthurt? Или ти се обясняваш като госпожица, освен това си гнусен метъл и сатанист... мисля, че това е достатъчно.
butthurt...да ви сера на лафовете, к'ур за инернет!

Verminaard
06-23-2012, 10:57
Колеги,защо охладихте страстите? Тъкмо почна да става забавно.
http://i.imgur.com/VLH1s.jpg

psychopath
06-23-2012, 11:05
Сатаниста сигурно обругава портите на девствеността на девици, в гъстите норвежки гори, защото е истински мятал ...

Doctor_Satan
06-23-2012, 12:00
АХАХАХХАХАХ ! Нямах предвид теб, преди 4-5 години точно метълите си мислеха, че са над средното ниво, а чалгаджиите под това ниво и винаги споровете завършхваха с "ти си ограничен", ама ти се намери в поста ми. Тъжничко, гузен негонен бяга ;д
Аз ли съм butthurt? Или ти се обясняваш като госпожица, освен това си гнусен метъл и сатанист... мисля, че това е достатъчно.
butthurt...да ви сера на лафовете, к'ур за инернет!
Пфффф смешник първо си виж коментарите. Казваш че вече си казал защо ти е скучен метъла, а в същото време никъде не си обяснил подробно защо е така. Май всичко ти е в главата. А главата май ти е в гъза като гледам.
Първоначално написано от psychopath
"Сега аз трябва да кажа, че си ограничен и комплексар "
Казваш ли го или не го казваш? Ти изобщо четеш ли какво пишеш?
Истина е, че гузен негонен бяга. Гузен съм, че може да съм сбъркал някъде. Откога да си търсиш недостатъците е нещо лошо? Или трябва всичките да сме на 100 % сигурни в себе си философи. Ако ти си 100% сигурен в себе си, значи си глупак без реална представа за себе си.
Но явно не съм сбъркал никъде, а ти си малоумен.
Обяснавам се като госпожица, за да не оставям никой заблуден в това, което съм казал. За разлика от теб обяснявам всичко ясно, а не "Онова не ме кефи щото ми е скучно" Е защо ти е скучно? "Вече казах защо ми е скучно". Просто си олигофрен и пишеш както ти скимне.
Да, метъл съм и сатанист....проблем? Не ходя с дълга коса, имам само една тениска на Venom, не се напивам по пейките, не нося пентаграми, старая се да бъда възпитан и цивилизован. Но срещу малоумници като теб, възпитанието е безполезно. Ти дори нямаш обща музикална култура, още повече пък знаеш какво е сатанизъм, а си тръгнал да се вреш където не ти е мястото и да се правиш на отворко. Знанията са си знания, и без тях философстването ти е безпочвено. Изтъкни някакви аргументи и тогава спори.

Doctor_Satan
06-23-2012, 12:08
Сатаниста сигурно обругава портите на девствеността на девици, в гъстите норвежки гори, защото е истински мятал ...

В интерес на истината, обичам да се разхождам в гората и да слушам Burzum, но това няма нищо общо с обругаване на девици, мъчене на животни, пиене на кръв и други подобни глупости. Блек метъла е природна музика, с нея човек може да се слее с природата. Освен това гората е най-доброто място за мислене. Естествено на теб тaкива неща като мислене са ти непонятни.....

DennisCobain
06-23-2012, 12:09
АХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХХАХАХАААААААААААААААА АААА!!! :razz: :razz: :razz:

Doctor_Satan
06-23-2012, 12:10
АХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХХАХАХАААААААААААААААА АААА!!! :razz: :razz: :razz:

Ти гледай сега какво става ..... Буря от лайна ще се изсипе..... :D

DennisCobain
06-23-2012, 12:34
Абе какво толкова спорите бе хора?! Кой каквото иска това да слуша! Нека да викат метъл на гриин дей! Нека да викат метъл на Нирвана! Що трябва да ви пука и да влизате в такива безкрайни конфликти? :D :D :D

Doctor_Satan
06-23-2012, 12:38
Абе какво толкова спорите бе хора?! Кой каквото иска това да слуша! Нека да викат метъл на гриин дей! Нека да викат метъл на Нирвана! Що трябва да ви пука и да влизате в такива безкрайни конфликти? :D :D :D

Защото това е стара балканска традиция - да сме "по-християни от папата" и да се храним постоянно.

psychopath
06-23-2012, 22:18
На теб ли да ти се обяснявам, бе? :Д
Че си метъл и сатанист има проблем и то сериозен, ама той си е твой, боли ме мен какъв си ти хахах
Иначе съм слушал и свирил достатъчно метъл, за да ми омръзне - обясних какво ми харесва и какво ми е скучното (текстовете, с мн. малки изключения). Няма да повтарям повече, защото не четеш внимателно.

Кобейн, ти си трай и не се прави на тру, щото ти пишеш, че слушаш "поп пънк", аре самозакрий се сега!

Doctor_Satan
06-24-2012, 07:53
Това се превърна с спор заради самият спор. Оттук нататък няма какво повече да говорим. Хубаво щом ти е омръзнал, аз не мога те накарам, а и не искам. Въобще слушайте си каквото си искате.

.... Peace out.

DieselBlood
06-24-2012, 09:27
Dark Tranquillity,Korpiklaani,Fintroll,Dragon Force,Alestorm.

skornex
06-25-2012, 13:47
DennisCobain голям рабирач стана |-(

psychopath
06-25-2012, 16:27
Денис Мишока нищо не ми отговори. хахахха

SomeoneWhoCares
07-03-2012, 16:37
ако кажа Металика няма да спорите дали е метъл група или не Нали?

liebeistfuralleda
07-12-2012, 07:25
Слушам адски много групи, над 30 са, но най-любимите групи са ми: Cradle of filth и Slipknot ^^^^^^^^^^^^^^^

liebeistfuralleda
07-12-2012, 07:27
ако кажа Металика няма да спорите дали е метъл група или не Нали?

Металика не е жанр, това е група : )

Revenger
07-13-2012, 11:55
Главно слушам Evanescence , Bullet For My Valentine , System Of A Down , Hinder , Shinedown .. и още много , но тия са ми най-любимите.

Nikolcheto24
07-13-2012, 19:47
Металика не е жанр, това е група : )

Ами тя къде е написала, че е жанр?

liebeistfuralleda
07-15-2012, 01:17
Ами тя къде е написала, че е жанр?

Къде пише, че го е казал/а точно така? Явно не четеш като хората

druzilla
07-18-2012, 11:19
Къде пише, че го е казал/а точно така? Явно не четеш като хората

Май ти не четеш като хората.Човека пита дали ако напише групата Металика ще спорят дали и те свирят метъл. ;)
А иначе по темата - аз слушам най-вече Nightwish.

halfbloodangel4
07-20-2012, 10:02
Metallica, Iron Maiden, Judas Priest, Accept, Bullet For My Valentine, Distubed, System Of A Down, Pantera, Guns N Roses, AC/DC, The Rolling Stones, The Rasmus, Kiss, Dead By April, Apocalyptica, Rammstein, Slipknot, Foo Fighters, HIM, Nickelback, Mike Oldfield, Megadeth, BTR, D2, Odd Crew, Ozzy Osburne... Това са една малка част от групите, които слушам. Не всички се водят метъл по вашите стандарти. :)