PDA

View Full Version : Нужда от съвет



Kitenik
06-17-2012, 05:20
Здравейте,
С приятелката ми правихме необезопасен секс. Бях бил умерено количество алкохол, също така бях мастурбирал сам същият ден. Докато правихме секс усетих съвсем кратко затопляне, но не бях на път да свърша...дори не бях близо. Леко се притесних и спрях за секунда. Започнахме отново и до края не свърших и го нямаше това чувство на задоволство след еякулация. За първи път усещам това и може да се каже, че съм притеснен. Смятате ли, че има някаква вероятност това да са предеякулациoнни течности. Усещането беше много затъпено и едвам доловимо.

granger
06-17-2012, 06:05
Винаги има предеякулационна течност,абсолютно винаги. Именно затова се използват презервативи. Най-вероятно е било от нея"усещането".
След употреба на алкохол вероятността да свършиш е по-малка.

Kitenik
06-17-2012, 06:13
Благодаря за бързият отговор, но ще помоля за още малко разяснения. Не ми е за пръв път да правя секс без презарватив, може би друг път не съм пил толкова много, но по принцип си нося, дори и да смесвам. Какъв риск носи това и по какъв начин трябва да се подходи за да няма излишно притеснение и прочие. Още веднъж благодаря за отговора :)

granger
06-17-2012, 06:16
Решението е презерватив.
Пф.
Какъв е риска ли...ми риска от не безопасния секс може да е ,че дори и да не свършиш,ако тя е в овулация има малко вероятност да забременее. Заради употреба на алкохол може да не можеш да свършиш, а може и точно обратното,да не можеш да се контролираш , да стане фал и да свършиш в нея...
Пазаете се,бе,хора. Няма кой друг да ви пази.

ChubbyBunny
06-17-2012, 06:18
granger, когато гледам снимката ти с периферното си зрение ... ТЯ СЕ ДВИЖИ!

granger
06-17-2012, 06:28
Woah,really?

ChubbyBunny
06-17-2012, 06:41
Not anymore -_-

granger
06-17-2012, 07:03
So sad :(:(:(